Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-12-2012, 23:10   #91
kris86k
ford::average
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 25-08-2009
Skąd: Wrocław
Model: Focus 5d Platinium X
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2009
Postów: 199
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Co do zdjęcia dokładnie tak jak piszesz. U mnie wtyczki sterującej nie było ale to mały problem.

kris86k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-12-2012, 23:20   #92
gorilas
ford::average
 
Imię: Michal
Zarejestrowany: 13-05-2011
Skąd: Wroclaw
Model: Focus II FL
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 112
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Cytat:
Napisał kris86k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do zdjęcia dokładnie tak jak piszesz. U mnie wtyczki sterującej nie było ale to mały problem.
Wlasnie zedytowalem swoj poprzedni wpis, bo zszedlem jeszcze raz zobaczyc GEMa i wszystko mam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dzieki za Twoje zdjecia, bardzo pomocne. Jak zajade do Wro i zabiore sie za montaz, najwyzej sie odezwe na privie jak bede mial jakis problem.
gorilas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2012, 00:13   #93
kris86k
ford::average
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 25-08-2009
Skąd: Wrocław
Model: Focus 5d Platinium X
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2009
Postów: 199
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Nie moje, pochodzą z rosyjskiego forum, ale dobrze, że się przydały. Nie pisałem bo jest napis na fotkach.
kris86k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2012, 10:23   #94
the_molka
ford::amateur
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 30-11-2009
Skąd: Szczecin
Model: Ford Focus Mk2 FL
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 7
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Cytat:
było było było, [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
nie rozumiem czemu nikt nie zada sobie trudu, znalezienia podobnego tematu zanim zacznie zadawać pytania, na które często odpowiedz jest kilka postów wyżej ...
czytałem, czy możesz zatem wskazać mi post w którym jest rozwiązanie? bo jak widzę to części z manualną działa a części użytkowników nie..
the_molka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2012, 10:54   #95
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,055
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Co najwyżej może to zależeć od GEMa czy podaje sygnał sterujący. Wszystkie GEMy poliftowe podają. Więc jak ktoś miał GEM przedliftowy to mogły być z tym jakieś problemy, ale tego teraz nie chce mi się śledzić. Poza tym nie do każdego trafia, że w FF2/C-max/Kuga elektryczne PTC działa tylko z silnikiem diesla (w MND4/S-max już nie koniecznie). Więc może się znalazł jakiś chętny do uruchomienia tego w benzynie i był problem...
Ty masz politowy GEM, masz silnik diesla, więc już raz Ci pisałem - będzie działać.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 12-12-2012 o 21:03
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2012, 12:27   #96
kris86k
ford::average
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 25-08-2009
Skąd: Wrocław
Model: Focus 5d Platinium X
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2009
Postów: 199
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Cytat:
Napisał the_molka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czytałem, czy możesz zatem wskazać mi post w którym jest rozwiązanie? bo jak widzę to części z manualną działa a części użytkowników nie..
5s szukania:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Jest taki sprytny przycisk po prawej na górze przeszukaj ten temat.
kris86k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2012, 18:28   #97
ddzilins
ford::advanced
 
Avatar ddzilins
 
Zarejestrowany: 18-05-2007
Skąd: Wrocław
Model: Ford Mondeo MK4 Titanium X
Silnik: 2.0 TDCi 163PS (184PS by Polarny/Heko)
Rocznik: 2011
Postów: 251
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Cytat:
Napisał kris86k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pin wziąłem jak również jeden z kolegów z forum z kostki która idzie do kontrolki wyłączonej poduszki pasażera, która znajduje się obok włącznika podgrzewania szyby, tu również trzeba wyjąć zatrzask, wyjąć pin, obciąć kabelek, zabezpieczyć "kikuta" taśmą lub koszulka termokurczliwą. U mnie wyłącznika poduszki nie ma więc ta kostka nie jest mi potrzebna.
Może głupie pytanie, ale jak wyjąć PIN z kostki? Jeśli byś mógł to napisz proszę również jak wyjąć ten zatrzask o którym wspominasz.
__________________
Focus MK1 1.6 16V GHIA -> Focus MK2 2.0 TDCI Titanium -> Mondeo MK4 2.0 TDCI Titanium X
ddzilins jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2012, 19:38   #98
kris86k
ford::average
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 25-08-2009
Skąd: Wrocław
Model: Focus 5d Platinium X
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2009
Postów: 199
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Trzeba wyciągnąć czerwony zatrzask od dołu kostki, można sobie pomóc jakimś małym śrubokrętem. Przy wkładaniu może ciężko wchodzić. I uwaga po wyjęciu aby inne piny nie wypadły, same nie wyskoczą ale nie radzę ciągnąć. We wszystkich kostkach z czerwonym zatrzaskiem robi się tak samo.
U mnie pin z małej kostki nie chciał sam wyjść po wyjęciu zatrzasku, myślałem że jest tam jakaś zapadka jak w zwykłych konektorach iso więc wsadziłem mały śrubokręt precyzyjny w szczelinę ale po wyjęciu nie widziałem żadnej blaszki która by się blokowała. Trzeba pokombinować albo kupić gdzieś piny. Nie wiem czy w aso mają.

Ostatnio edytowane przez kris86k ; 12-12-2012 o 19:45
kris86k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-12-2012, 18:43   #99
ddzilins
ford::advanced
 
Avatar ddzilins
 
Zarejestrowany: 18-05-2007
Skąd: Wrocław
Model: Ford Mondeo MK4 Titanium X
Silnik: 2.0 TDCi 163PS (184PS by Polarny/Heko)
Rocznik: 2011
Postów: 251
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

Po montażu nagrzewnicy w aucie u brata pojawił się problem ze światłami drogowymi (długimi). Otóż nie chcą się one załączyć na stałe. Można nimi mrugnąć jednak natychmiast po puszczeniu dźwigni światła gasną. Poza tym innych problemów nie zaobserwowaliśmy, nagrzewnica działa jak należy. Czy ktoś ma jakiś pomysł w czym może być problem? Dodam, że podczas montażu nagrzewnicy musieliśmy dołożyć wtyczkę sterującą (kable do zasilania i wszystkie bezpieczniki były obecne).
__________________
Focus MK1 1.6 16V GHIA -> Focus MK2 2.0 TDCI Titanium -> Mondeo MK4 2.0 TDCI Titanium X
ddzilins jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-12-2012, 19:58   #100
kris86k
ford::average
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 25-08-2009
Skąd: Wrocław
Model: Focus 5d Platinium X
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2009
Postów: 199
Domyślnie Odp: Dostęp do nagrzewnicy

To nie możliwe o ile nic nie skopaliście. Włącznik świateł z pozycją "AUTO" czy zwykły? Na zwykłym światła długie nie działają w pozycji "0", trzeba przełączyć na mijania. Może brat o tym nie wie? Napisz jeszcze czy to focus poliftowy czy starszy?

Ostatnio edytowane przez kris86k ; 14-12-2012 o 20:01
kris86k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:36.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.