Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-02-2016, 20:55   #91
jaceks
ford::professional
 
Avatar jaceks
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 20-02-2013
Skąd: Szczecin
Model: Galaxy '14
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2014
Postów: 1,849
Domyślnie Odp: Jaki fotelik wybrać

smyk to taki aftermarket jeśli chodzi o foteliki. podjedź do porządnej hurtowni lub sklepu specjalizującego się w branży, wtedy dopasujesz sobie do auta a nawet kolorystki tapicerki.

jaceks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2016, 08:38   #92
lofer
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-02-2008
Skąd: Kraków
Model: mondeo MK4
Silnik: 2.5 T benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 76
Domyślnie Odp: Jaki fotelik wybrać

ja też używam Recaro, już parę lat, modelu nie pamiętam ale coś jak obecna Monza. Bardzo fajny patent to wbudowane głośniki w ochraniacz głowy, kabelek do podłączenia telefonu/tabletu jest w kieszonce na dole. W trasie dzieciak sobie gra/słucha czegoś i nie denerwują Cię odgłosy z tyłu (trochę słychać, ale dużo ciszej niż normalnie). Ja kupiłem wersję bez isofixa i żałują (jak go kupowałem miałem jeszcze auto bez mocowań w kanapie), teraz mam isofix w aucie ale podpiąć już nie mogę... stabilizuję fotelik rozkładając podłokietnik. Kupowałem gdzieś w necie.
lofer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2016, 11:24   #93
savo
ford::advanced
 
Avatar savo
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 09-06-2012
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK 4
Silnik: 2.0 PB 145KM
Rocznik: 2008
Postów: 231
Domyślnie Odp: Jaki fotelik wybrać

Cytat:
Napisał jaceks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
smyk to taki aftermarket jeśli chodzi o foteliki. podjedź do porządnej hurtowni lub sklepu specjalizującego się w branży, wtedy dopasujesz sobie do auta a nawet kolorystki tapicerki.
Mam plan odwiedzić jeszcze Bobowózki sklepik, tam maja większy wybór.

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] to jakaś forma bazyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mam Isofixa, ale takiej "bazy" nie mam.
savo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-02-2016, 14:44   #94
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Jaki fotelik wybrać

Taka baza jest bardzo fajna i wygodna. Nie używa się pasów , wygodne zwłaszcza dla kobiet.
Dałem za taką bazę 450 zł z tym , że w każdej chwili ( za rok , 2 , 5 ) mogę ją oddać za 80 % wartości czyli ok 360 zł tam gdzie kupiłem .Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-02-2016, 20:44   #95
savo
ford::advanced
 
Avatar savo
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 09-06-2012
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK 4
Silnik: 2.0 PB 145KM
Rocznik: 2008
Postów: 231
Domyślnie Odp: Jaki fotelik wybrać

A co to za bazaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Do jakich fotelików pasuje - jaki przedział/y wagoweGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Poszukałbym na Pomorzu.
savo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-02-2016, 09:37   #96
jaceks
ford::professional
 
Avatar jaceks
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 20-02-2013
Skąd: Szczecin
Model: Galaxy '14
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2014
Postów: 1,849
Domyślnie Odp: Jaki fotelik wybrać

bazy są pod nosidełka, a nie foteliki
jaceks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2016, 06:53   #97
savo
ford::advanced
 
Avatar savo
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 09-06-2012
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK 4
Silnik: 2.0 PB 145KM
Rocznik: 2008
Postów: 231
Domyślnie Odp: Jaki fotelik wybrać

Nosidełko nie jest mi teraz potrzebne, wcześniej miałem zestaw nosidło Maxi Cosi + baza.
savo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2016, 20:27   #98
Radi73
ford::average
 
Avatar Radi73
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 03-01-2013
Skąd: Staniszów k/J. Góry
Model: FORD Mondeo Mk4 Titanium
Silnik: 2.0 TDCi (140 KM)
Rocznik: 2007
Postów: 69
Domyślnie Odp: Jaki fotelik wybrać

A ja gorąco polecam CYBEX-a [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ], lub [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ], kupiliśmy dla syna jako drugi i do ,,końca" SOLUTION X2-FIX - dzieciak go uwielbia i jest mega bezpieczny, dziecko nie poci się podczas długich podrózy, ma mnóstwo regulacji i doskonały patent w zagłówku. Teraz w maju będziemy mieć drugą pociechę córeczkę i wybór padł na Aton Q, lub CLOUD Q, a później w spadku po bracie będzie miała wiadomo który Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Jeżdżę tylko na VREDESTEIN Giugiaro Design

Ostatnio edytowane przez Radi73 ; 22-02-2016 o 21:07
Radi73 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2016, 00:41   #99
rychu.zychu
ford::advanced
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 27-08-2013
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo Mk4 GoldX, EDGE Titanium
Silnik: 1.8 TDCI , 3.5 V6
Rocznik: 2008 , 2015
Postów: 467
Domyślnie Odp: Jaki fotelik wybrać

Cytat:
Napisał Radi73 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ja gorąco polecam CYBEX-a [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ], lub [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ], kupiliśmy dla syna jako drugi i do ,,końca" SOLUTION X2-FIX - dzieciak go uwielbia i jest mega bezpieczny, dziecko nie poci się podczas długich podrózy, ma mnóstwo regulacji i doskonały patent w zagłówku. Teraz w maju będziemy mieć drugą pociechę córeczkę i wybór padł na Aton Q, lub CLOUD Q, a później w spadku po bracie będzie miała wiadomo który Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Też mam ten wynalazek z montowanymi na taśmę dwustronną styropianami.
rychu.zychu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2016, 16:22   #100
latar
FCP member
 
Avatar latar
 
Zarejestrowany: 29-04-2009
Skąd: jeleniogórskie
Model: S-Max TitS
Silnik: 2.2 230KM by heko
Rocznik: 2011
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Jaki fotelik wybrać

Fajny filmik na którym widać porównanie fotelików montowanych przodem i tyłem. Zobaczcie jak dziecku siedzącemu na tylnej kanapie głowa wylatuje z zawiasów. W sumie to straszny jest ten filmik a nie fajny:/

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Było Mondeo MK3, był Focus MK2, jest pekaes - pierwszy po wizycie u Heko reszta się nie doczekała
latar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:37.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.