Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Administracja forum > Wasze propozycje
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-08-2014, 18:25   #91
Szeryf455
ford::professional
 
Zarejestrowany: 14-03-2010
Skąd: Chrzanów
Model: transit
Silnik: 2,5 D
Rocznik: 1996 max
Postów: 1,035
Domyślnie Odp: pomocnicy moderatorów

Cytat:
Napisał dyha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ciekawe czy ktoś doczytał do końca
No jak nie, jak tak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ciebie się czyta, jak Sienkiewicza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Szeryf455 jest offline  
Stary 29-08-2014, 18:17   #92
Andrzej
Prawie Moderator...
 
Avatar Andrzej
 
Zarejestrowany: 07-04-2008
Skąd: Białystok
Model: Tipo SW
Silnik: 1.4 T-JET
Rocznik: 2017
Postów: 534
Domyślnie Odp: pomocnicy moderatorów

Cytat:
Napisał dyha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
osoby która jak widzę bardzo się uniosła faktem że ktoś ma odmienne zdanie
Tu się nie zgodzę, to raczej kilku innych użytkowników miało problem z tym, że ja mam odmienne zdanie i śmiem go bronić...
Cytat:
Napisał dyha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czy naprawdę uważasz że zamysłem dyskusji jest przekonanie do czegokolwiek Ciebie?
Nie tylko mnie, ale też innych mających odmienne zdanie. Pomysłodawca i jego poplecznicy (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) winni optować za tym do czego są przekonani i gromadzić większe poparcie dla swych idei ale przez dyskusję (te nieszczęsne argumenty) a nie budowanie frontu. Chyba osobę o odmiennym zdaniu łatwiej przekonać niż wroga...
Cytat:
Napisał dyha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oczywiście nie omieszkam użyć stosownych argumentów:
I tu przytoczone cytaty jako argumenty zupełnie w mojej opinii nie przystają do postawionej tezy. Piszę w swoim imieniu, zwracam uwagę na niewłaściwą wg mnie postawę i ścieżkę do obranego celu niektórych użytkowników i oznajmiam, że kompletnie nie ruszają mnie wszelkie próby "jechania po mnie" a Ty to uznajesz za moje kreowanie swojej osoby? W jakim celu? Kompletnie nie wiem jak z tych cytatów wysnułeś taki wniosek... Ludzie swój rozum mają, ja Ty i inni to czytający, każdy po tej niezbyt przyjemnej i nazbyt przydługiej lekturze wyrobi swoje zdanie (o ile, jak to ująłeś, dotrwa do końca)
Cytat:
Napisał dyha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[...] powinieneś zjeść snicersa. Od pewnego czasu strasznie gwiazdorzysz w swoich wypowiedziach
Używając zapożyczenia z reklamy przypisujesz mi negatywną cechę wykreowaną w tejże reklamie - można to w tym świetle odebrać za przemyconą pod osłoną humoru próbę blamażu.
Cytat:
Napisał dyha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oskarżasz o to że Twoi oponenci próbują Ciebie zdyskredytować
Jeżeli już, to zarzucam...
Cytat:
Napisał dyha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy Ty naprawdę nie widzisz w jaki sposób to Ty odnosisz się do innych którzy mają odmienne zdanie?
I tu następują trzy cytaty - pierwszy to moja odpowiedź na sarkazm z Twojej strony. Kpisz sobie z tego, że domagam się argumentów za propozycją zawartą w tym temacie pod pozorem żartu dodając argument czemu to odpowiesz na post za pewien czas. Następnie pojawia się Twój kibic, co stawia ci piwo za tą sarkastyczną wypowiedź. Co złego w takim określeniu poplecznika? I dochodzimy do zdania o poważnym traktowaniu... W jaki sposób to przystaje do rzekomego niewłaściwego traktowania przeze mnie adwersarzy? Związku nie widzę.
Cytat:
Napisał dyha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W której części mojej wypowiedzi uraziłem Cię że zostałem posądzony o sarkazm?
Sarkazm opisałem wyżej, tu dodam tylko, że on mnie nie uraził, po prostu uważam go za zbędny - jak napisałem w cytowanym fragmencie.
Cytat:
Napisał dyha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tylko i wyłącznie dlatego że postanowiłem humorystycznie odpowiedzieć na Twój post a nie chciałem być sztywny jak widły w gnoju?
Choćbyś nie wiem jak bardzo starał się coś napisać jasno i czytelnie, bądź "śmiesznie" i tak nie masz pewności jak ktoś inny odczyta Twoje słowa. Każdy postrzega inaczej...
Cytat:
Napisał Andrzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Swoją drogą mam nieodparte wrażenie, że część forumowiczów niezależnie czego temat dotyczy zawsze jedzie po administracji, aby tylko był dym i "kto nie z nami - ten przeciwko nam"...
Cytat:
Napisał dyha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na jakiej podstawie twierdzisz że niezależnie od tematu wykorzystuję pretekst aby pojechać po administracji??? Ta wypowiedź odnosiła się bezpośrednio do mojej wcześniejszej wypowiedzi, a więc OCZEKUJĘ konkretnych przykładów i argumentów.
Ta wypowiedź nastąpiła bezpośrednio pod odpowiedzią na cytat Twój i nie tylko a nie pod cytatem z Twojej odpowiedzi. Ty sam przyjąłeś, że ja Cię zaszeregowałem we wspomnianej grupie i domagasz się ode mnie uzasadnienia. Napisałem, że mam nieodparte wrażenie, że cześć użytkowników jest "zadymiaczami" a nie, że Ty nim jesteś, choć mogę tak myśleć, a czego - podkreślam - nie napisałem.
Cytat:
Napisał dyha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
naliczyłem się co najmniej 12 różnych konkretnych argumentów od różnych osób przemawiających za dokonaniem zmiany w oznaczeniach osób funkcyjnych
A ja Ci znowu napiszę, że masz rację - Ty liczyłeś to co uznałeś za wartościowe argumenty i wyszło Ci 12. Zgodzisz się, że inni mogą inaczej zmierzyć wartość argumentów, a nawet cześć z nich wykluczyć?
Cytat:
Napisał dyha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy mógłbym uprzejmie prosić o podanie jaka ilość będzie dla Ciebie satysfakcjonująca?
Już przecież napisałem, że jedną swoją rzeczową i konkretną wypowiedzią Marek prawie mnie przekonał.
Cytat:
Napisał dyha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ilość użytych argumentów musi przekroczyć 30-40-???
Liczy się jakość nie ilość. Uważam, że "atakowanie" co chwila przeciwników i notoryczne żale wylewane na admina nie służą ani temu forum, ani dojściu do konsensusu w przedmiotowym temacie.
Cytat:
Napisał dyha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy masz prawo tego żądać? Nie... ale masz prawo oczekiwać. Czy masz prawo mieć własne zdanie? Tak. Czy masz OBOWIĄZEK szanować zdanie innych? TAK!
Dlatego też oczekuję lub ewentualnie czasami domagam się (dopominam się) o argumenty.
Cytat:
Napisał dyha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak to się ma do Twoich wypowiedzi pod moim adresem
Tu podaje 4 fragmenty z mojej odpowiedzi na Twoją wypowiedź, w której uzasadniasz (usprawiedliwiasz) "sposób wypowiedzi" kolegi Asqelos. To fragment Twojej wypowiedzi:
Cytat:
Napisał dyha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie pochwalam "wycieczek personalnych", jednak w dużej części rozumiem zachowanie Asqelos. [...] Ale nie jest to wina Asqelos lecz osób do których nie trafiają jakiekolwiek argumenty i które to lekceważą swoją pasywnością innych użytkowników forum.
Uważam że jest to naturalna konsekwencja takiego stanu rzeczy i odpowiada za to ADMINISTRACJA. Bezsilność powoduje automatycznie bunt. Taka natura rzeczy. A później to już......
Zacytowane przez Ciebie fragmenty z mojej odpowiedzi wyrażają moje niedowierzanie i zaskoczenie, że próbujesz uzasadniać taki sposób wypowiedzi kolegi, a którego jednocześnie nie pochwalasz. Z niedowierzaniem wysuwam nieśmiałą hipotezę, że jednak coś nie tak napisałeś i stwierdzam, że jeżeli jednak nie było pomyłki, to ja stanowczo nie zgadzam się i nie akceptuję takiej formy wypowiedzi. Czy nie szanuję kolegi Asqelos? Czy gdzieś dałem temu wyraz, że go nie szanuję? Obraziłem go? Czy to, że zwracam uwagę na niewłaściwy poziom dyskusji i nie godzę się na to, to jest obelga i brak szacunku?
Cytat:
Napisał dyha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Którą częścią mojej wypowiedzi dotknąłem Cię personalnie że traktujesz mnie jak półgłówka który nie wie co chciał napisać a Ty jak dobry kolega chcesz mnie poprawić?
Przeczysz sam sobie.. Raz piszesz że możesz dyskutować na rzeczowe argumenty, a kiedy te padają z mojej strony, tylko i wyłącznie dlatego że nie są pokrewne z Twoim zdaniem robisz ze mnie idiotę który nie wie co chce napisać!
Jeszcze raz powtórzę, nie uraziłeś mnie i jak już wcześniej napisałem nie odebrałeś wszystkich moich wypowiedzi tak, jak ja bym tego oczekiwał - pisząc miałem na myśli nie do końca to, co Ty odczytałeś. Nie było i nie jest moją intencją robienie z Ciebie, czy kogokolwiek innego idioty, czy półgłówka.
Cytat:
Napisał dyha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Podsumowując [...] Oczekujesz szacunku, jednocześnie nie mając za grosz szacunku do osób które mają odmienne zdanie, na dodatek jesteś niekonsekwentny w swoich wypowiedziach
To podsumowanie trochę na wyrost, ponieważ następuje po niezasadnych twierdzeniach.

Teraz ja podsumuję. Po napisaniu posta długiego jak nigdy stwierdzam, że odbiegliśmy od sedna tematu zbyt daleko i jako pomocnik moderatora dyskusję poza tematyczną ucinam i przypominam by trzymać się tematu. Jednocześnie zwracam uwagę, że ten temat to nie miejsce na wylewanie żalów na administrację forum. Proszę trzymać się tematu - propozycji oznaczenia kolorem nicków użytkowników pełniących funkcję pomocników moderatora. Dalsze poruszone w temacie sprawy okołotematyczne i niezbędne wyjaśnienia w kwestiach niezwiązanych z tematem możemy prowadzić na PW.

Jako zwykły użytkownik przypominam koledze Asqelos o możliwości dodania ankiety w pierwszym poście tematu w celu weryfikacji ilości zainteresowanym tematem użytkowników i ich woli. Wyniki ankiety mogłyby być, w połączeniu ze wspomnianą przeze mnie wypowiedzią Marka, decydującym argumentem nie tylko dla mnie, ale i być może dla administracji (podejrzewam, że w ankiecie musiałaby wziąć reprezentatywna ilość spośród aktywnych użytkowników a nie tylko kilkunastu...). Na pytanie jaka ilość jest reprezentatywna odpowiedzcie sobie sami, ile procent z danej grupy ludzi musi wziąć udział w głosowaniu, by ich głosy można było uznać za reprezentatywne, czy większość - więcej niż 50%, czy wystarczy taka część jaka jest wymagana np. do uznania referendum za wiążące a nie tylko opiniodawcze.
__________________
Bądź NIEBIESKI - wstąp do Klubu

Ostatnio edytowane przez Andrzej ; 29-08-2014 o 18:28
Andrzej jest offline  
Stary 29-08-2014, 18:37   #93
Slawko
ford::professional
 
Avatar Slawko
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 25-09-2012
Skąd: Warszawa
Model: Focus 3 kombi
Silnik: 1.6 TDCi DV6C
Rocznik: 2012
Postów: 1,361
Domyślnie Odp: pomocnicy moderatorów

dyha, nie odpowiadaj na to, to nie jest osoba do dyskusji. Osoba ta, musi podbudować swoje ego, dowartościować się. Szkoda pisania.

wracając do tematu, krótko mówiąc, większość wypowiadających się jest za jakimkolwiek wyróżnieniem pomocników moderatorów, a ja mogę dodać, o ile jest taka możliwość techniczna, to aby wyróżnienie było widoczne tylko w dziale w jakim jest pełniona funkcja.

Zwracam się do wszystkich moderatorów(trzech) i junior moderatorów(dwoje) o porozmawianie o tym z Jackiem.

Użytkowniku Qvadrat vel Andrzej nie odpowiadaj na ten post, bo Twoja odpowiedź zostanie i tak prze ze mnie olana.
Slawko jest offline  
Stary 29-08-2014, 19:01   #94
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: pomocnicy moderatorów

Cytat:
Napisał Andrzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na pytanie jaka ilość jest reprezentatywna odpowiedzcie sobie sami, ile procent z danej grupy ludzi musi wziąć udział w głosowaniu, by ich głosy można było uznać za reprezentatywne, czy większość - więcej niż 50%, czy wystarczy taka część jaka jest wymagana np. do uznania referendum za wiążące a nie tylko opiniodawcze.
Możecie nawet 100 ankiet zrobić i ilość procentów nie ma znaczenia. Forum jest własnością Jacka i to on decyduje czy coś będzie czy nie. To samo tyczy się podziału obowiązków AdminaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na forum dzięki bogu nie ma demokracji i co niektórzy mogą sobie popłakać i pokrzyczeć, a i tak nic to nie zmieni jeżeli Jacek tego nie będzie chciał.
Padła propozycja i Jacek jak będzie chciał to odpowie, a jak nie to trudno....nigdzie nie jest napisane,że jest to jego psim obowiązkiem wobec kogokolwiek.

Ile osób tu bierze udział w dyskusji?? Może dziesięć, a zarejestrowanych użytkowników setki tysięcy więc biadolenie, że forum umrze powoduje uśmiech na mojej twarzyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Cytat:
Napisał Marek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Poza tym nie wiem w czym jest taki problem aby dać pomocnikom np. kolor żółty?? Jeżeli nie kolor to może pod nickiem podpis "pomocnik moda"?

Kolejny raz poczekamy czy Jacek zabierze głos.Jak nie to temat umrze jak poprzedni tylko najpierw przyczepa mięsa poleci...
Długo od napisania postu #7 nie trzeba było czekać na to co napisałem powyżej. Nawet jeden z krzykaczy na Chatboxie nie pisał o temacie propozycji koloru dla pomocników tylko użył stwierdzenia "w temacie zadymy" także jestem skłonny przychylić się do słów Andrzeja, że niektórym chodzi tylko o atak i płacz, a nie o dobro forum pod które się podszywają.


Żeby nie było również jestem za kolorem dla pomocników, a czy tak się stanie zobaczymy...

Cytat:
Napisał Asqelos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Użytkowniku Qvadrat vel Andrzej nie odpowiadaj na ten post, bo Twoja odpowiedź zostanie i tak prze ze mnie olana.
Użytkowniku asqelos vel Slawko nie odpowiadaj na mój post bo mam "we dupie" co masz do napisania. Tyle w temacie bo nie jesteś żadnym partnerem do dyskusji.

Ps.
trzech zielonych i juniora proszę o zamknięcie tematu bo na takim poziomie żal na to patrzeć.
__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą

Ostatnio edytowane przez Marek ; 29-08-2014 o 19:08
Marek jest offline  
Stary 29-08-2014, 19:13   #95
Andrzej
Prawie Moderator...
 
Avatar Andrzej
 
Zarejestrowany: 07-04-2008
Skąd: Białystok
Model: Tipo SW
Silnik: 1.4 T-JET
Rocznik: 2017
Postów: 534
Domyślnie Odp: pomocnicy moderatorów

Cytat:
Napisał Asqelos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
większość wypowiadających się jest za jakimkolwiek wyróżnieniem pomocników moderatorów
Mimo wszystko odpowiem: Ja napisał przedmówca, czymże jest ta większość z tego tematu na tle nawet nie wszystkich zarejestrowanych użytkowników a choćby tylko aktywnych na forum?
Cytat:
Napisał Asqelos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
o ile jest taka możliwość techniczna, to aby wyróżnienie było widoczne tylko w dziale w jakim jest pełniona funkcja.
A ta zacytowana propozycja, o ile możliwa, przekonuje mnie do poparcia pokolorowania nicków pomocników mimo niezbyt miłego i uprzejmego zakończenia cytowanej wypowiedzi...
__________________
Bądź NIEBIESKI - wstąp do Klubu
Andrzej jest offline  
Stary 30-08-2014, 03:52   #96
Jacek
Administrator
 
Avatar Jacek
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 10-02-2004
Skąd: Dolny Śląsk
Model: C-MAX Grand
Silnik: 1,6 EcoBoost 180KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,172
Domyślnie Odp: pomocnicy moderatorów

Nicki mogą być kolorowe albo wszędzie, albo nigdzie. Nie da rady zrobić ich tylko w pewnych działach. Zgodnie z wolą większości samych zainteresowanych kolor został nadany.

Obraźliwych uwag o mojej osobie nie będę komentował, bo nie lubię taplać się w gnojówce. Myślę, że osoby czytające same wyciągną wnioski na temat poziomu kultury niektórych z Was.

Temat uważam za wyczerpany.
__________________
Pozdrawiam
Jacek

[Regulamin Forum] [FAQ] [Zasady ogłoszeń] [Dział Komunikaty]
[Oryginalne części Ford / Motorcraft / FoMoCo - co, gdzie, jak??]

Świat się stale zmienia, więc słysząc słowa "będzie jak dawniej" nie łudź się - nigdy tak nie będzie...
Jacek jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:35.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.