Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-10-2008, 21:48   #451
ducati916
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 02-10-2008
Postów: 6
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Panowie wszystko hulało ok ale bawiłem się w ustawieniach serwisowych nawigacji i przez przypadek kazałem mu aktualizować firmware a w dvd była mapa do toyoty no nastąpiła ciemność można go jakoś odratować domowymi sposobami?
Przepraszam za moją niedomyślność Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
opanowane można usunąć tego posta
Płyta ze sofcikiem i ok Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ducati916 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2008, 10:06   #452
Jarek_Onet
ford::advanced
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 04-07-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo
Silnik: 2.2 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 392
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał ducati916
Panowie wszystko hulało ok ale bawiłem się w ustawieniach serwisowych nawigacji i przez przypadek kazałem mu aktualizować firmware a w dvd była mapa do toyoty no nastąpiła ciemność można go jakoś odratować domowymi sposobami?
Przepraszam za moją niedomyślność Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
opanowane można usunąć tego posta
Opisz w jaki sposób opanowałeś, moze przyda się innym forumowiczom.
__________________
Jarek_Onet
Jarek_Onet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2008, 10:20   #453
bocheno
ford::advanced
 
Avatar bocheno
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 25-12-2006
Skąd: wawa
Model: S-Max/B-Max
Silnik: 2.0EB/1.0EB
Rocznik: 2014/2015
Postów: 270
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

O ile się nie mylę to wystarczy płytę CD-RW z nagranym softem włożyć do napędu DVD navi. Po pewnym czasie (10-15 min.) system się sam uruchomi. Ja przynajmniej tak zrobiłem jak wystąpił mi czarny ekran.
bocheno jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2008, 16:07   #454
smook
ford::advanced
 
Avatar smook
 
Zarejestrowany: 09-06-2008
Skąd: Kraków
Model: C-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 263
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał andrzejbas
witam!
mam pytanie czy mozna ustawic punkt przelotowy w Denso? jesli tak to prosze o instrukcje :fcp1
Tak jakbyś szukał nowego celu, tyle że pod koniec zaznaczasz, żeby to był waypoint a nie dest.(ination)
smook jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-10-2008, 09:33   #455
andrzejbas
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-09-2008
Postów: 17
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

witam
super dzieki dzis sprawdze jak to dziala. szkoda tylko ze ne mam normalnej mapy.
andrzejbas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-10-2008, 12:15   #456
Jarek_Onet
ford::advanced
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 04-07-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo
Silnik: 2.2 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 392
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Koledzy może ktoś wie i odpowie na post zamieszczony przez Piotrek_rr, poniżej cytat postu:

"Witam !

Czy ktoś z Was wie jak zapisać nazwę zaprogramowanej stacji radiowej w DENSO tak, aby po ponownym uruchomieniu systemu nie zmieniała się na to co aktualnie pokazuje RDS (nazwa bierze się z tego co pokazuje RDS) ?
Jest to denerwujące, bo raz pod klawiszem pojawia się nazwa danego radia, a innym razem np. aktualna godzina, albo nazwa piosenki ktora leci."
__________________
Jarek_Onet
Jarek_Onet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-10-2008, 14:33   #457
vtec
ford::advanced
 
Avatar vtec
 
Zarejestrowany: 16-11-2007
Skąd: Wawa
Model: było Mondeo ST220, Focus ST MK2, ST MK3, Focus RS MK2, STi Blob PPP, jest Konik GT i inne na F
Silnik: 2.0-5.0
Rocznik: 2015 wzwyż
Postów: 372
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał Jarek_Onet
Koledzy może ktoś wie i odpowie na post zamieszczony przez Piotrek_rr, poniżej cytat postu:

"Witam !

Czy ktoś z Was wie jak zapisać nazwę zaprogramowanej stacji radiowej w DENSO tak, aby po ponownym uruchomieniu systemu nie zmieniała się na to co aktualnie pokazuje RDS (nazwa bierze się z tego co pokazuje RDS) ?
Jest to denerwujące, bo raz pod klawiszem pojawia się nazwa danego radia, a innym razem np. aktualna godzina, albo nazwa piosenki ktora leci."
Chyba wiem o co bryka. Przy wlaczonym radiu, z trzech przyciskow po lewej stronie wybrac ten na dole. Tam jest opcja PTY, a w niej konfiguruje sie jakie wiadomosci maja byc pokazywane w RDS'ie (weather, news, sport ..., itp.). Widocznie RDS zasysa niepotrzebne info z tych zakladek, takze nalezy wylaczyc opcje PTY i tyle w temacie ...
__________________
Wracam do Forda
vtec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-10-2008, 09:48   #458
Piotrek_rr
ford::average
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 06-09-2008
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Kombi
Silnik: 2.0 TDCi 180KM
Rocznik: 2017
Postów: 54
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Opcje PTY mam wylaczone wszystkie.
Niestety nic to nie pomaga.
Caly czas po uruchomieniu radia zmieniaja mi sie nazwy klawiszy na to co aktualnie wyswietla RDS Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Piotrek_rr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-10-2008, 14:29   #459
andrzejbas
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-09-2008
Postów: 17
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

witam
gdyby ktos chcial poczytac na temat kompatybilnych telefonow z fordem to prosze tu; [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
andrzejbas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-10-2008, 20:13   #460
arek205
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 31-10-2007
Skąd: Warszawa
Model: Focus Titanum
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 17
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

ale na tej stronie jest napisane chyba tylko o tej nowej nawigacji montowanej w fordach od 2008 roku ktora przypominam ze jest firmy blaupunkt a nie denso Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Titanum FULL
NAVI Denso Mapa EU + PL Gadająca :-)
arek205 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
denso , focus , ford , map , nawigacja , radio , s-max , tmc



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:09.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.