Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-06-2008, 14:19   #11
gawiu
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-04-2008
Postów: 13
Domyślnie Re: Tuning przez OBD

Nie dzwoniłem, napisałem maila, dostałem odpowiedź od was już po fakcie, więc trochę za późno.
Ale przecież ja nie mam do nikogo pretensji może nie mieliście czasu.
To nie jest żadna kryptoreklama i nie wiem piro o co chodzi z tymi focusami.
A jeżeli chodzi o 120KM to nie chciałem tyle, pisałem, chciałem delikatnego chipa i takiego mi zrobili.
Nie jestem fanatykiem wyciągania silnika na maxa.
Mam te 103 KM i bardzo fajnie mi sie jeździ.
Mój ford miał 66KW czyli 90 KM z roku 2001.
Idąc za twoim tokiem myślenia to każdy który napisze coś pozytywnego o jakiejś firmie na forum to już musi być ich pracownikiem :fcp2 :fcp2 .


Pozdrawiam

gawiu jest offline  
Stary 03-06-2008, 14:51   #12
Piro
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-01-2005
Skąd: Kraków
Postów: 122
Domyślnie Re: Tuning przez OBD

Właściwie to masz rację - poniosło mnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Spoko, robię właśnie dochodzenie kto i dlaczego źle cię potraktował.
__________________
Alkohol nie rozwiąże Twoich problemów. Ale z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże
Vtech & Magazyn KMH & tdi.pl - portal o dieslach
Piro jest offline  
Stary 03-06-2008, 15:11   #13
Piro
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-01-2005
Skąd: Kraków
Postów: 122
Domyślnie Re: Tuning przez OBD

Oto i wyniki dochodzenia:

Gawiu to Alltuning : [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Graficznie na forum samochodowym wygląda to tak :

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co pisze Gawiu ? Gawiu robi reklamę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

...no i niestety dorobił się ostrzeżenia :fcp2

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


To kończy temat Gawiu.
Czy warto tak się świnić, chłopaki z Alltuningu ? Świat nie jest pełny idiotów, tak jak uważacie.
Pomówiliście nas - nikt nie pisał do nas listu bo sami wymyśliliście klienta Gawiu....
__________________
Alkohol nie rozwiąże Twoich problemów. Ale z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże
Vtech & Magazyn KMH & tdi.pl - portal o dieslach
Piro jest offline  
Stary 03-06-2008, 15:47   #14
gawiu
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-04-2008
Postów: 13
Domyślnie Re: Tuning przez OBD

Nie wiem skąd to wziąłeś.
Na pewno nie jest to moje.
Może on tez jest gawiu, na mnie tam mówili w szkole i tak zostało.
Jak mówią nie jednemu psu Burek na imię.
A jeżeli chodzi o maila którego napisałem do was to było (dokładnie nie pamiętam) około 25 kwietnia, odpowiedź od was dostałem 7 maja od Pani Eweliny Woźniak.
I ja nikogo tutaj nie oczerniam.
Napisałem przecież że do nikogo nie mam pretensji, mogliście mieć dużo roboty i dlatego doszło tak późno.
I co ty sie tak piro uparłeś że jestem z Alltuning.
Nawet nie można nic napisać bo zaraz insynuujesz że ktoś tam pracuje.
Ja temu zdecydowanie zaprzeczam ale ty i tak będziesz pewnie dalej to ciągnął.
Ja tylko napisałem o swoim samochodzie ale widzę że ta firma działa ci na nerwy.

Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia.
gawiu jest offline  
Stary 03-06-2008, 21:54   #15
Piro
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-01-2005
Skąd: Kraków
Postów: 122
Domyślnie Re: Tuning przez OBD

Masz rację Gawiu - ja przykładowo też nie jestem Pirem z Vtechu tylko gościem z Koluszek, którego tak nazwali koledzy. Miałeś pecha w stylu dostania imienia Adolf biorąc pod uwagę fakt II wojny światowej i dlatego jak poszukać w google.pl słowa "Gawiu" to jest tylko jakiś skurek z Alltuning, karany za reklamę na forach. No i przypadkowo ty, ich (ponoć) klient. Niesamowity zbieg okoliczności, bo do nas nigdy nie przyjechał żaden Piro, choć to o jedną literę mniej niż Gawiu. I zapewne chipujemy tyle aut tygodniowo ile Alltuning rocznie.
Masz cholernego pecha, Gawiu. Zmień ksywę. Szkoda być uważanym za świnię tylko dlatego, że ma się taki sam nick na forach jak kryptoreklamiarz jakiegoś garażyku. Nazwij się jakoś fajniej. Zrób nowy nick i zacznij od nowa.

Poniżej daję ci gotowca :

"Nazywam się Nabuchonodozor i kupiłem właśnie nową Fiestę 1.4 TDCI. Niestety żaden Masters ani Vtech ani Unitronic nie chcieli się tego podjąć zrobić bo to idioci, ale znalazłem boską firmę w jakieśtam Woli (a tam miałem blisko, bo wszędzie miałem daleko) i zrobili mi wyczesany chip za 900. Szczerze polecam."
__________________
Alkohol nie rozwiąże Twoich problemów. Ale z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże
Vtech & Magazyn KMH & tdi.pl - portal o dieslach
Piro jest offline  
Stary 03-06-2008, 22:42   #16
gawiu
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-04-2008
Postów: 13
Domyślnie Re: Tuning przez OBD

Ja nikogo nie oczerniałem a ty to teraz robisz i nawet ich obrażasz. Jeżeli chodzi o vtech to twoja sprawa że swoich pracowników nazywasz idiotami, napewno by sie ucieszyli z tego gdyby to usłyszeli.
Widzę że ty to masz jakąś fobie na temat tej firmy ze Zduńskiej Woli.
Pozdrawiam a ty myśl sobie co chcesz i nadal oczerniaj inne firmy, a klientów tych firm nazywaj ich pracownikami.
Ja jestem zadowolonym klientem i ty i twoje gadanie tego nie zmieni.
gawiu jest offline  
Stary 03-06-2008, 23:01   #17
Piro
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-01-2005
Skąd: Kraków
Postów: 122
Domyślnie Re: Tuning przez OBD

Nie mam fobii. Nie obchodzą mnie dopóki nie zachowują się jak kundle lejące na felgi samochodów. Ale nawet wtedy nie strzelam do nich ze śrutówki jak to zwykła czynić wieś po kupieniu wiatrówki w telezakupach Mango - bo stać mnie na myjnię.
Szkoda, że tak robisz. Nie muszę nikogo oczerniać. Jakiś obcy Gawiu (bo przecież nie ty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) pomalował ich już czarną matową.
__________________
Alkohol nie rozwiąże Twoich problemów. Ale z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże
Vtech & Magazyn KMH & tdi.pl - portal o dieslach
Piro jest offline  
Stary 03-06-2008, 23:17   #18
gawiu
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-04-2008
Postów: 13
Domyślnie Re: Tuning przez OBD

Moim zdaniem trochę przesadzasz.
Przejrzałem fora i znalazłem na tdi.pl waszą rozmowe i z tego co tam wyczytałem to ty zacząłeś ich oczerniać i jak "kundel lać na felgi samochodów".
Więc moim zdaniem masz jakąś fobie na tą firmę.
I prośba z mojej strony, nie ubliżaj ludziom, bo tobie nikt nie ubliża, chyba że inaczej nie potrafisz.

Pozdrawiam i życzę miłego jutrzejszego dnia.
gawiu jest offline  
Stary 04-06-2008, 08:19   #19
Piro
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-01-2005
Skąd: Kraków
Postów: 122
Domyślnie Re: Tuning przez OBD

Gawiu - to proste. Jak ktoś wali cię w twarz albo pomawia o coś to twoja sympatia dla niego wzrośnie czy spada ? Biegniesz do takiej osoby z bukietem kwiatów czy raczej mu złorzeczysz ? Czemu się dziwisz, że nie lubię twojej ulubionej firmy, której zapewne jesteś właścicielem ? Bądź profi, to inni będą profi. A nawet jeżeli nie będą, to ośmieszą sami siebie.

Nie nazywaj fobią zwykłej ludzkiej antypatii. Nie lubię Goebelsowskich metod obrzucania ****em i wiary, że coś się przylepi. Nie lubię więc ciebie.
Domyślam się, że nie masz warsztatu w stolicy tylko pod Łodzią i nie stać cię na normalne kampanie reklamowe więc robisz to metodą opisywania jak to dobrze chipy robi Alltuning a dodatkowo - aby pogrążyć innych - jak to krzywdę zrobili ci inni.

Chętnię przyjmuję krytykę, bo czyni ona nas lepszymi. Ale pomawianie trudno nazwać krytyką. Zasadniczo nie krytykuję innych firm (bo nie chcę być kafelkarzem, który przychodzi i zaczyna od stwierdzenia że poprzedni kafelkarz spier....ł robotę) ale oczywiście może to się zdarzyć - o ile ktoś sobie na to zasłużył. Jednak krytyka w stylu "wszyscy inni są głupi bo ja jestem jedynym mądrym a wiem to bo przecież jestem jedynym mądrym" to żenada.

Fajnie że jesteś zorientowany o tym co piszą na forach - przecież sam już robiłeś marketing na [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i wiesz że dużo tam piszę. Stąd oczywiście sprawdziłeś i tam. Zwróć uwagę, że nigdzie nie polecam swoich usług - piszę o kwestiach technicznych i potrafię bez problemu polecić konkurencję - bo rynek jest wielki i nie ma stresu - jest na nim miejsce dla wszystkich robiących dobrą robotę.
Całe forum Forda pamięta zapewne moją pracę nad popularyzacją Blosa - gaźnika gazowego. To ja go zresztą tak nazwałem bo uznałem, że jest to najbliższa jego sposobowi działania nazwa. Forumowicze podchwycili i rozwinęli temat, przerośli mnie już wiedzą i doświadczeniem - ale nie obrzucają ****em twierdząc, że o Blosie wiem mniej od nich (a zapewne już wiem mniej i wcale mi nie wstyd). Bo celem jest wiedza i wzajemna pomoc a nie gierki rodem z polskiej polityki.

Kończ już waść, wstydu oszczędź. W zaparte nie ma sensu iść, Maxie Mosleyu tuningu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. To co ludzie widzieli to widzieli.
Na przyszły raz jak szykujesz prowokę lub kryptoreklamę, to wybierz nick nie pokrywający się z twoim nickiem w innym miejscu. Pamiętaj o pisaniu postów z innego numeru IP niż pozwalające cię namierzyć. Najlepiej do łączenia się z netem kup komórkę w tak-taku. Stosuj profesjonalne metody Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mój post na tdi.pl przeczytaj ze zrozumieniem. Wyraźnie nie zrozumiałeś mojej śmiałej paraboli z kundlem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jedyna osoba która pytała o Mondeo 2.0 TDDI 2001 rocznik począwszy od daty jaką podałeś (-10 dni) do dzisiaj przysłała maila 27.maja. Odpowiedź (zresztą pozytywną z poleceniem miejsca, gdzie może zmodyfikować auto) dostała dwa dni później.

Myślę, że pora kończyć i zamknąć temat. Gawiu zrób sobie nowego nicka i zacznij od nowa.
__________________
Alkohol nie rozwiąże Twoich problemów. Ale z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże
Vtech & Magazyn KMH & tdi.pl - portal o dieslach
Piro jest offline  
Stary 04-06-2008, 08:43   #20
gawiu
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-04-2008
Postów: 13
Domyślnie Re: Tuning przez OBD

Tylko jeszcze jedno pytanie.
Sprawdziłeś w swojej firmie czy dostaliście odemnie maila z pytaniem.
Mam nadzieje że teraz nie zaprzeczysz że nie było żadnego pytania.
Pozdrawiam i kończę.
Miłej pracy.
gawiu jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:16.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.