Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-04-2008, 09:19   #11
karex
ford::expert
 
Avatar karex
 
Zarejestrowany: 15-01-2005
Skąd: łódzkie
Model: Mondeo Mk3 i Mk4 oczywiście kombi
Silnik: 2,0 TDCi 130 na 151KM i DW10C 140KM
Rocznik: 2005.02 oraz 2012.05
Postów: 2,806
Domyślnie Re: Ubezpieczenie-dylemat=GENERALI.

Cytat:
Czemu polecam PZU i Wartę bo z tego co się orientuję tylko te dwie firmy oferują w cenie pakietu bez dopład usługę która nazywa się promesa czy jakoś tam
Jak już to regres. Każda firma ubezpieczeniowa ma to opisane w swoim OWU od AC i z tego co wiem, każda to robi.
Za to z tego co wiem od pracowników oddziału wojewódzkiego Warty w pewnym mieście to, to nie idzie zbyt sprawnie w żadnej formie i również u nich Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Wszystko zależy od szczęścia.

Cytat:
aczkolwiek nie wiem czy nie jest podejrzany ten kamuflaż tych stłuczek przy wyliczaniu ubezpieczenia!
Są w sumie dwa wyjścia, albo sami sobie organizują Twoje zaświadczenia o zniżkach, albo podsuwają Ci "Twoje" oświadczenie do podpisania, że masz ileś tam zniżek.
W pierwszym przypadku, szansa w razie szkody jest znikoma, że wyjdzie na jaw oszustwo, zresztą jakby to agent sporządzający z Tobą umowę jest czysty, przecież to Ty mu przyniosłeś to zaświadczenie o zniżkach.
Drugi przypadek masz szkodę wtedy PZU prosi Cię o przedstawienie zaświadczenia z poprzedniego T.U. o przebiegu ubezpieczenia. Ty przynosisz z tymi szkodami a oni do Ciebie -a co to jest? Oświadczył pan o pełnych zniżkach a tutaj wychodzi panu zwyżka! Jeżeli szkoda była z OC to wypłacą poszkodowanemu, a od Ciebie będą domagać się dopłaty składki i mogą zacząć drążyć temat AC nawet wypowiadając Ci je. Jeżeli szkoda będzie z AC, a Ty przyniesiesz to zaświadczenie o szkodowości mogą nawet odmówić Ci wypłaty odszkodowania. W sądzie nie masz szans - oszukałeś ich.

Wszystko jest dobrze dopóki nic się nie dzieje. Potem mogą być (nie muszą) problemy.

__________________
Pozdrawiam
Było
Mondeo Mk2 1997 1,8+BLOS i Mondeo Mk2 1997 1,8 TD
[Regulamin Forum] [Sklep forumowy]
karex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2008, 09:34   #12
ADRIANO LEITE!
ford::advanced
 
Avatar ADRIANO LEITE!
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 09-05-2007
Skąd: Wieden
Model: Ford S-MAx
Silnik: 1.6 Ecoboost
Rocznik: 08.2012
Postów: 313
Domyślnie Re: Ubezpieczenie-dylemat=GENERALI.

Co jak co, ale na Moderatora można zawsze liczyć...! :fcp27 :fcp26 :fcp27 :fcp26
Dzięki za wytłumaczenia o co tutaj może chodzić. W tej sytuacji postaram się podjechać do nich nieco wcześniej przed wygaśnięciem mojej obecnej polisy i dokładnie zapytać o co biega. Jak coś będą kręcić to nie wezmę ubezpieczenia u nich. Zależy mi nie tylko na tanim pakiecie, ale również na spokojnym śnie - bez zamartwień, że jak walnę kogoś, albo sam sobie coś przypadkiem zrobię to będę spał spokojnie.

Jeszcze raz dzięki!
__________________
ADRIANO LEITE! jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-04-2008, 15:19   #13
ADRIANO LEITE!
ford::advanced
 
Avatar ADRIANO LEITE!
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 09-05-2007
Skąd: Wieden
Model: Ford S-MAx
Silnik: 1.6 Ecoboost
Rocznik: 08.2012
Postów: 313
Domyślnie Re: Ubezpieczenie-dylemat=GENERALI.

Witam ponownie Panowie i Panie! Piszę ponieważ mam ćwieka zabitego przez Link 4. Otóż w zeszłym roku rozmawiałem z babką z link 4 w sprawie ubezpieczenia (pakiet OC,AC,NNW) i parę dni przed wygaśnięciem polisy obecnej miała się odezwać.Ta polisa kończy się za kilka dni w Maju i Pani przedstawiła mi ofertę na takowy pakiet bez udziału własnego, opcja warsztat + NNW 50.000 pln. na każdego uczestnika wypadku i wyszło jej 2310 PLN.! Zabiła mnie tą ofertą bo do tej pory najtańsze było PZU i za podobny pakiet chcieli 3350 PLN. Różnica 1000 drogą nie chodzi i teraz nie bardzo wiem co mam zrobić! Czy mogę liczyć na Waszą pomoc w tej sprawie i jakieś opinie odnośnie LINK 4 i ubezpieczenia fury u nich?

Z góry dziękuję!

Pozdrawiam!
__________________
ADRIANO LEITE! jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.