Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-12-2007, 19:44   #21
spajki
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-05-2005
Skąd: Szczecin
Model: MK3
Silnik: TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 13
Domyślnie

Faktycznie.Moje troszeczkę się różni od tego na zdjęciu.Dopiero teraz to zauważyłem.Moje nie jest zaokrąglone na dole w rogach.Może dlatego nie ma bleutooth.Szkoda.
Pozdrawiam.

spajki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-12-2007, 09:57   #22
kolopeter
ford::professional
 
Zarejestrowany: 05-06-2007
Skąd: Szczecin
Model: S-max FL, Ecopasqda st-line,Edge 2fl
Silnik: 2.0 tdci, 1.0 w 3 cyl at6, 2.0 w 4cyl at8
Rocznik: 2010,2018,2019
Postów: 1,756
Domyślnie

rozumiem ,ze kazdy denso taki jak na zdjeciu ma blue??? bo w zasadzie mam taki i niestety tez mam przystawke do nokii. i wydaje mi sie ,ze jak jest przystawka , to nie ma blueta. wchodze w menu i w zasadzie nie mam tam opcji zwiazanej z bluetem. w menu serwisowym jest opcja bluetoth podswietlona (na pomaranczowo) no i nie wiem , czy tak ma byc czy nie. jak to u was jest. i wktroym miejscu jest ta opcja bluet( pod czym na ekranie)


edit
ok. wiec wszedlem jeszcze raz do menu serwisowego, kliknalem na blueta , tak ,ze byl pomaranczowy. nastepnie back back back. wylaczylem radio, wlaczylem, nastepnie phone. powejsciu w menu rzeczywiscie jest ustawienia bluetutha ,ale niestety nie wykrywa sony eryka k800i. choc blut to jest tylko system przesylu i sprzety powinny byc kompatybilne , taj jak w usb...
__________________
SZCZECIN, miasto nad morzem
kolopeter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2007, 07:53   #23
rytek1
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 21-09-2007
Skąd: Katowice
Postów: 32
Domyślnie

Mam pytanko jak się wchodzi w tryb serwisowy. Co trzeba zrobić. POZDRAWIAM
rytek1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2007, 18:54   #24
MDMcapital
ford::advanced
 
Avatar MDMcapital
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 07-01-2007
Skąd: Gdańsk
Model: MONDEO MK IV
Silnik: TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 252
Domyślnie

Cytat:
Napisał rytek1
Mam pytanko jak się wchodzi w tryb serwisowy. Co trzeba zrobić. POZDRAWIAM
Było ale powtórzę

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Był :GHIA Tiptronik, FULL wypas CZARNY NAVI Denso Mapa EU+PL 2010
Jest MK4 kombi
MDMcapital jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2008, 12:08   #25
lukasj
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-09-2007
Postów: 9
Domyślnie Re: Problemy z radiem z Touch screenem i wywoływaniem głosowym

Witam,
Mam takie pytanie poniewaz posiadam focusa ze zwyklym radiem 6000cd, i moge kupic taki wyswietlacz, tylko moje pytanie jest co ze sterowaniem klima i ogrzewaniem jak wczesniej byly zwykle pokrętła to będę musiał dokupić jeszcze jakieś moduły sterujące do tego czy to wystarczy? A antena gps to jest wbudowana w ten wyswietlacz? jezeli chodzi o dvd to mi nie potrzebne interesuje mnie navi i te opcje wszystkie. Aha a jak sprawa z bluetoothem tez jest wbudowany w ten wyswietlacz?


Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Z góry dziękuję za odpowiedź!!
lukasj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2008, 12:26   #26
kolopeter
ford::professional
 
Zarejestrowany: 05-06-2007
Skąd: Szczecin
Model: S-max FL, Ecopasqda st-line,Edge 2fl
Silnik: 2.0 tdci, 1.0 w 3 cyl at6, 2.0 w 4cyl at8
Rocznik: 2010,2018,2019
Postów: 1,756
Domyślnie Re: Problemy z radiem z Touch screenem i wywoływaniem głosowym

jesli chodzi o navi ,to dvd jest ci potrzebne.... poczytaj
bylem w duzym komisie gdzie wszystkie radia byly wymontowane i mialem wrazenie,ze w kazde mozna wlozyc denso, tylko nie przygladalem sie wtyczkomGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. kabli jest od ch olery. w sumie klapki masz sterowane przyciskami zdaje sie , tylko temperature masz manualna . a to jest poprostu sterowane zwyklym sterownikiem. jak zdobedziesz schemat podlaczen i gniazda do denso, to mozesz sprobowac.ale jest troszke zabawy. jak chcesz wyciagnac tylko swoje i wlozyc denso, to zapomnij.
__________________
SZCZECIN, miasto nad morzem
kolopeter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2008, 12:43   #27
lukasj
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-09-2007
Postów: 9
Domyślnie Re: Problemy z radiem z Touch screenem i wywoływaniem głosowym

ok dzieki za info,
chodzi mi tylko o to ze jak wyciagne swoje i wloze denso ten sam modul tylko co mam na zdjeciach to jakie jeszcze dodatkowe koszty sa, mam na mysli wlasnie te sterowniki itp. czy jest to dostepne od reki czy trzeba gdzies to zamawiac,
ja raczej nie zajmowalbym sie tym tylko daj jakiemus elektrykowi co siedzi w samochodach albo ewentualnie do aso forda?
jezeli nie bede mial dvd do tego to powiedzmy radio,klima,blueooth bedzie dzialac czy jak to wyglada?
pzdr
lukasj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2008, 14:03   #28
kolopeter
ford::professional
 
Zarejestrowany: 05-06-2007
Skąd: Szczecin
Model: S-max FL, Ecopasqda st-line,Edge 2fl
Silnik: 2.0 tdci, 1.0 w 3 cyl at6, 2.0 w 4cyl at8
Rocznik: 2010,2018,2019
Postów: 1,756
Domyślnie Re: Problemy z radiem z Touch screenem i wywoływaniem głosowym

u mnie jest duzo wieksze pudlo, no , ale to w cmaxie. denso chyba jest sterownikiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. :fcp15 . popatrz na przyciski od nawiewow. tak mi sie wydaje . szukaj rozpiski pinow denso i car 6000 . moze ktos ma ???? sam bym sprawdzil co jest wysylane do denso i co sam wysyla . pozdro
__________________
SZCZECIN, miasto nad morzem
kolopeter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2008, 04:53   #29
lukasj
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-09-2007
Postów: 9
Domyślnie Re: Problemy z radiem z Touch screenem i wywoływaniem głosowym

ja sie zastanawiam czy to denso nie jest od mondeo czasem, gosc niby mi powiedzial ze podejdzie do focusa ale niewiadomo,
ile taki sam touch screen jest wart w razie co zeby nie przeplacic? Czy problemem bedzie potem dokupienie jakichs sterownikow czy kostek do podpiecia nawiewow itp? Bo denso ma wbudowany bluetooth czy nie? pzdr
lukasj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-03-2008, 20:28   #30
mkrawcz1
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-10-2007
Skąd: Warszawa
Model: Mitsubishi Lancer/Outlander
Silnik: 1.8/2.0
Rocznik: 2009/2010
Postów: 26
Domyślnie Re: Problemy z radiem z Touch screenem i wywoływaniem głosowym

Cytat:
Napisał lukasj
ja sie zastanawiam czy to denso nie jest od mondeo czasem, gosc niby mi powiedzial ze podejdzie do focusa ale niewiadomo,
ile taki sam touch screen jest wart w razie co zeby nie przeplacic? Czy problemem bedzie potem dokupienie jakichs sterownikow czy kostek do podpiecia nawiewow itp? Bo denso ma wbudowany bluetooth czy nie? pzdr
W mondeo ma proste dolne narożniki, w focusie i c-maxie - ścięte.
Jeżeli masz klimę automatyczną z wyświetlaczami - wtyczki (czarna i biała) pasują do Denso (sprawdzone własnoręcznie). Nie wiem, jak z resztą wtyczek (duża do radia - chyba). No i zostaje kabel łączący jednostkę centralną z czytnikiem DVD - bez tego "ciemność". Więc kupuj to, co widać, plus czytnik razem.
mkrawcz1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:50.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.