Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-10-2007, 19:38   #1
miecu
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-04-2007
Skąd: LUBLIN
Postów: 78
Domyślnie Koledzy poratujcie bo mnie trafi! DMUCHAWA MKIII

Witam serdecznie , mam pewien problem z dmuchawa ( ta co jest za schowkiem ) a mianowicie lubi sobie popiskiwac od czasu do czasu np. na wertepach. raz juz ja wydobylem przeczyscilem ile sie dalo spryskalem odpowiednio wd-40 i bylo jakis czas dobrze ale dzisiaj sie znowu pomalenku zaczela odzywac...moze ktos mial podobny problem ? i wie jak i cyzm to dobrze przesmarowac zeby sie historia nie powtarzala , bo rozbieranie tego co miesiac i pryskanie wd-40 nie ma sensu...czy jedyna rada to wymiana tego urzadzonka? ratujcie chlopaki bo nie wytrzymie jak jeszcze raz mi pisnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Mondi super bryka
miecu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2008, 08:20   #2
Koziol_2006
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-02-2008
Postów: 21
Domyślnie Re: Koledzy poratujcie bo mnie trafi! DMUCHAWA MKIII

witam,
kolego powiesz co zrobiłeś z tą dmuchawą... mam to samo!!
Koziol_2006 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2008, 10:40   #3
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,187
Domyślnie Re: Koledzy poratujcie bo mnie trafi! DMUCHAWA MKIII

wymianan anowe lozysk o ile sa wymienne.
__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2008, 23:01   #4
miecu
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-04-2007
Skąd: LUBLIN
Postów: 78
Domyślnie Re: Koledzy poratujcie bo mnie trafi! DMUCHAWA MKIII

Koziol_2006, jasne ze powiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. okazalo sie ze po mojej operacji wyjecia dmuchawy i spryskania wd-40 wszystko jest ok , musialo mi sie zdawac ze cos zaczelo piszczec , widocznie bylem przewrazliwoiny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a jesli nie wiesz jak wyjac dmuchawe to juz instruuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wyjmujesz schowek , bo za schowkiem w obudowie jest dmuchawa , kladziesz sie na podlodze pod noagami pasazera bierzez do lapy klucz torx nie pamietam ktory , taka gwiazdka , jak we wszystkich samochodach prawie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i masz pod spodem obudowy , na dole 3 sruby , wykrecasz je , tylko trzymaj reka pod spodem zeby Ci nie wypadla dmuchawa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wyjmujesz wtyczke i masz dmuchawke na dloni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nastepna czynnoscia jaka zrobilem to wzialem dlugi matyczek i wyczyscilem ile sie dalo z brudu , pozniej wzialem wd 40 i popryskalem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie nalezy przesadzac z wd...pozniej nie zakladajac spowrotem jeszcze na miejsce dmuchawy , podlaczylem wtyczke i trzymajac dmuchawe w rece wlaczylem klime zeby wszedzie wd-40 doszlo , a nadmiar sobie wylecial (tatuj mam uwage , trzymaj nisko dmuchawe bo jak za duzo dasz wd40 to moze Ci pokropic tapicerke ) z tego co pamietam operacje z nasmarowaniem i wlaczeniem zeby sie rozeszlo powtorzylem chyba 2 - 3 razy
zalozylem dmuchawe na miejsce poskladalem do kupy i od tamtej pory a bylo to chyba na poczatku wrzesnia , wszystko jest jak nalezy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a pomyslec ze w serwisie chcieli na wejscie 300zl za robocizne + czesci!!!!

Rafał A.(antek), łozyska nie sa w dmuchawie wymienne trzeba nowa dmuchawe niestety jakby co...
__________________
Mondi super bryka
miecu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2008, 17:03   #5
zala_z1
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 05-01-2007
Skąd: Warszawa
Postów: 448
Domyślnie Re: Koledzy poratujcie bo mnie trafi! DMUCHAWA MKIII

Warto zwrocic uwage czy jest szczelne podszybie poniewaz czasami dostaje sie tam woda i tez sa dziwne odglosy z dmuchawy,po wyjeciu jej w dol wylecialo sporo wody,a wszystko przez maly odplyw w podzybiu po prawej stronoe ktory sie odkleil od podszybia-mechanior za mocno je wygiol przy wymianie filtra.Pozdrawiam :fcp29
zala_z1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-02-2008, 07:14   #6
Koziol_2006
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 01-02-2008
Postów: 21
Domyślnie Re: Koledzy poratujcie bo mnie trafi! DMUCHAWA MKIII

Witajcie, zrobiłem to i rzeczywiście jak ręka odjał - tylko nie trzeba wyjmowac schowka - ja tylko zdjąłem obudowe na naogami - kawał tapicerki. Takze wielkie dzieki - pozdrawiam
Koziol_2006 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-02-2008, 09:00   #7
arni0000
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 24-04-2006
Skąd: Bełchatów
Postów: 402
Domyślnie Re: Koledzy poratujcie bo mnie trafi! DMUCHAWA MKIII

WD-40 jest preparatem penetrującym jeśli chcesz się pozbyć piszczenia rozbierz to jeszcze raz i nasmaruj dobrym smarem do łożysk
arni0000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-02-2008, 20:31   #8
miecu
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-04-2007
Skąd: LUBLIN
Postów: 78
Domyślnie Re: Koledzy poratujcie bo mnie trafi! DMUCHAWA MKIII

no i po co mam jeszcze raz rozbieraz jak juz ponad pol roku chodzi i nie piszczy ? jak zacznie piszczec to wtedy nasmaruje czyms innym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Mondi super bryka
miecu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-02-2008, 20:54   #9
arni0000
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 24-04-2006
Skąd: Bełchatów
Postów: 402
Domyślnie Re: Koledzy poratujcie bo mnie trafi! DMUCHAWA MKIII

Cytat:
Napisał miecu
no i po co mam jeszcze raz rozbieraz jak juz ponad pol roku chodzi i nie piszczy ? jak zacznie piszczec to wtedy nasmaruje czyms innym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a kto powiedział że ja tobie to pisałem?????
arni0000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-02-2008, 23:08   #10
miecu
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-04-2007
Skąd: LUBLIN
Postów: 78
Domyślnie Re: Koledzy poratujcie bo mnie trafi! DMUCHAWA MKIII

nie no a widziales w tym temacie zeby ktos wiecej oprocz mnie pisal co zrobil z wiatrakiem pokolei krok po kroku i do tego uzyl wd40 ? wydaje mi sie ze nie widziales...wiec uznalem ze to do mnie...ale skoro arni0000, do kogos innego pisales to zwracam honor , ale nastepnym razem napisz do kogo sie zwracasz bo kazdy rozumny czlowiek by zrozumial ze do mnie napisales :fcp20 wyeliminuje to nieporozumienia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


P.S. Koziol_2006, milo mi ze pomoglem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Mondi super bryka
miecu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:30.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.