Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-02-2008, 08:02   #21
aracle
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-01-2008
Skąd: Skwierzyna
Model: windstar
Silnik: 3.8
Rocznik: 2000
Postów: 171
Domyślnie Re: Co myślicie o tym Mondku???

jeżeli chodzi o automat to kwestia gustu ale nie znam osoby, która przesiadła sie z manuala na automat a potem znów kupiła samochód w manualu. jeżeli onigo dbasz to nie nawali. silnik na automacie wolniej się "zużywa", jeżeli chodzi o zużyci paliwa na automacie to nie ma tragedi tym bardziej, że jest gaz a "dobry" kierowca na manualu zużyje więcej paliwa niż na automacie a o głowicę bym się za bardzo nie martwił jeżeli poprzedni własciciel jeździł od czasu do czasu na benzynie to nic jej nie jest.

aracle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2008, 08:23   #22
kropi
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-01-2008
Skąd: Uć
Postów: 52
Domyślnie Re: Co myślicie o tym Mondku???

Cytat:
Napisał Rafał A.(antek)
a niby czemu nikt nie umie naprawic? a co tam w tym skomlikowanego ...
Nie wiem czemu, wiem że kolega miał tę klimę póki się nie popsuła, a potem jeździł od warsztatu do warsztatu, coś tam dłubali, ale naprawić nikt nie umiał. I jakoś mi się kojarzy, że on miał MkII 2,5 V6 więc nie wiem skąd info, że klimatroniki były tylko w MkI
__________________
Żabol zieluny
kropi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2008, 08:53   #23
Pinki
ford::expert
 
Avatar Pinki
 
Zarejestrowany: 10-01-2006
Skąd: Kraków
Model: Fusion
Silnik: Hybrid
Rocznik: 2015
Postów: 2,815
Domyślnie Re: Co myślicie o tym Mondku???

generalnie auto jest bite bo nie ma wzmianki o bezwypadkowości (chyba lewy tył)
__________________
Jeden Procent dla "Małego Komika"
Jest:
BMW E61 LCI 520D
Ford Fiesta MKVII 1.25 82 PH GOLD
były
Ford Mondeo MKIII 2.5 V6 GHIA SPRZEDAM http://www.polskajazda.pl/Samochody/Ford/Mondeo/56936
Ford Mondeo MKII 1.8 16V LPG , CB on-board http://polskajazda.pl/Samochody/Ford/Mondeo/2216
Pinki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2008, 10:06   #24
Buli2
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-08-2007
Skąd: Koło/Poznań
Model: Mondolot MK2
Silnik: 1.8 td
Rocznik: 1996
Postów: 33
Domyślnie Re: Co myślicie o tym Mondku???

jest wzmianka o bezwypadkowosci przeoczyles chyba i jak mozesz stwierdzic po zdjeciu ze byl bity w lewy tyl? kiedys slyszalem taki kawal wez mechanika na zakup auta zapali fajke pokopie w kolo i powie ze byl bity Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Buli2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2008, 11:48   #25
kropi
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-01-2008
Skąd: Uć
Postów: 52
Domyślnie Re: Co myślicie o tym Mondku???

Jak szukałem auta to podjechałem do jednego kolesia z ogłoszenia, już samo podwórko mi się nie podobało, auto stało w jakichś krzakach umorusane błotem :fcp15 ale skoro przyjechałem to se obejrzę - no i oglądam, a tylna klapa ewidentnie z jednej strony bardziej odstaje, nierówne szpary, no i pytam gostka czy coś wie, on że auto bezwypadkowe i że mu się tak ze starości porobiło :fcp13 a w ogóle to żebym się nie czepiał bo to nie salon (i widzę że się zaczyna nakręcać) i w ogóle to co ja przyjechałem oglądać czy marudzić - ja na to grzecznie , że chciałem obejrzeć ale widzę, że chyba bity był, na co pan już się nie hamując, że bity to zaraz ja mogę być jak nie przestanę pier... więc postanowiłem przestać i czym prędzej się stamtąd ewakuowałem.

To taki mały OT ale mi się skojarzyło a propos "bicia" :fcp23
__________________
Żabol zieluny
kropi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2008, 12:32   #26
Pinki
ford::expert
 
Avatar Pinki
 
Zarejestrowany: 10-01-2006
Skąd: Kraków
Model: Fusion
Silnik: Hybrid
Rocznik: 2015
Postów: 2,815
Domyślnie Re: Co myślicie o tym Mondku???

Cytat:
jest wzmianka o bezwypadkowosci przeoczyles chyba
Albo przeoczyłem albo nie było to też możliwe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może faktycznie to tylko źle wosk położony. Bo bynajmniej nie miałem na myśli pękniętego zderzaka bo to w mondkach niestety standard
__________________
Jeden Procent dla "Małego Komika"
Jest:
BMW E61 LCI 520D
Ford Fiesta MKVII 1.25 82 PH GOLD
były
Ford Mondeo MKIII 2.5 V6 GHIA SPRZEDAM http://www.polskajazda.pl/Samochody/Ford/Mondeo/56936
Ford Mondeo MKII 1.8 16V LPG , CB on-board http://polskajazda.pl/Samochody/Ford/Mondeo/2216
Pinki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2008, 14:17   #27
Andrzej TD
ford::amateur
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-08-2005
Skąd: Chotomów
Model: C-MAX
Silnik: 1.8 PB
Rocznik: 2006
Postów: 5
Domyślnie Re: Co myślicie o tym Mondku???

Mam nowe wiadomości, LPH na sekwencji założone 7 miechów temu, lewa strona faktycznie jest troszkę wduszonaale nie był niby robiony. Przyjechał 7 miechów temu z niemiec i miał niby wymienianą skrzynię na nową ale nie ma papierów, co do dywaników to i ja myślę że są :563: , i nadal się zastanawiam nad obejrzeniem ale mam ponad 300km i nie bardzo mi się chce obejrzeć auto które było np. po "dachu". Pozdrawiam i czekam na dalsze opinie. I może któryś z szanownych kolegów miałby ochotę rzucić "okiem" na żywo.
Andrzej TD jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2008, 14:33   #28
Pinki
ford::expert
 
Avatar Pinki
 
Zarejestrowany: 10-01-2006
Skąd: Kraków
Model: Fusion
Silnik: Hybrid
Rocznik: 2015
Postów: 2,815
Domyślnie Re: Co myślicie o tym Mondku???

potrzebuję te zdjęcia liczników. jak bym mieszkał bliżej to bym podjechał.
Andrzej TD, wieczorem będę wiedział prawdopodobnie coś więcej o tym aucie to dam znać. ale 7 miechów w kraju robiona skrzynia i 7m temu robiona sekwencja coś to dziwne

EDIT
już wiem wygląda, że opcja zgadza się ze stanem faktycznym
pomierz szczeliny między elementami czy są równe i jak auto będzie ładnie pracować (zwłaszcza automat)
bo jest ładny dopytaj gdzie ta skrzynia była robiona i co w niej było (bo remont automatu to ze 4k zawsze za 1500 zł możesz zmienić na manual)? dodatkowo popatrz na progi czy spawów nie widać sprawdź czy tabliczka znamionowa jest na swoim miejscu (słupek w drzwiach przednich pasażera) zdejmij osłony lamp tylnych i popatrz czy nic nie jest pogięte zdejmij boczne wykładziny bagażnika i też popatrz czy wszystko ok. dodatkowo jedź z autem na zbieżność niech ustawia (wyjdą przy tym kąty wyprzedzenia , pochylenia kół) popatrz czy kontrolka ABS, paliwa, Air bagów gasną w różnym czasie. no i czy wszystkie szyby maja napisane securit i jest na nich 6 albo 5 napewno nie 7 i wzwyż jak to wszystko będzie ok to kupuj co prawda zdjęcie licznika jeszcze bym zobaczył
__________________
Jeden Procent dla "Małego Komika"
Jest:
BMW E61 LCI 520D
Ford Fiesta MKVII 1.25 82 PH GOLD
były
Ford Mondeo MKIII 2.5 V6 GHIA SPRZEDAM http://www.polskajazda.pl/Samochody/Ford/Mondeo/56936
Ford Mondeo MKII 1.8 16V LPG , CB on-board http://polskajazda.pl/Samochody/Ford/Mondeo/2216
Pinki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2008, 19:49   #29
kropi
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-01-2008
Skąd: Uć
Postów: 52
Domyślnie Re: Co myślicie o tym Mondku???

Kurcze, teraz jak już kupiłem to aż się roi od autek, które przynajmniej chętnie bym obejrzał - a jeszcze ten miesiąc temu nic ciekawego, jak już się trafiła jakaś Ghia to bokiem jeżdżąca albo mkI za 8500... nie powiem, żebym był niezadowolony, bo auto mam od kolegi, po remoncie zawieszenia i z nowym sprzęgłem, ale wypas taki sobie, i jak patrzę na tego to mi trochę ślinka cieknie :fcp3
__________________
Żabol zieluny
kropi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:50.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.