Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-01-2008, 12:16   #1
b-2
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 08-01-2008
Postów: 6
Domyślnie Problem Ford focus mkI!

Witam,

mam następujący problem z moim focusem auto jakis czas temu zgasło i nie chciało odpalic...silnik krecil jak szalony i nic...
po 2 tygodniach stania u mechanika została wymieniona pompa wtryskowa, pasek rozrządu, wszystkie filtry są nowe, także simeringi zostały wymienione i świece żarowe. Co się okazuje autko jezdzi normalnie znowu odzyskało swoją moc ma niezłego kopa, jednak mechanik zamontował mi dodatkowy przycisk do dogrzewania świec żarowych...bo co się okazuje auto ma problemy z odpalaniem czasem na zimnym silniku i na ciepłym, ale ten problem nie zawsze występuje, ale i tak każdego dnia muszę go używać. Podobno mam do wymiany wszystkie wtryskiwacze i to jest ten problem...a nie chcę mi się wierzyć ze wszystko naraz mi poszło w jednym momencie, szczególnie że juz na naprawe wydałem ze 4500zł.
I auto gdy nie chce normalnie odpalic to dogrzewam te świece odpala normalnie a z tłumika widać tylko białe dymy...po chwili znikaja i jest ok...
eHh wymiana wtryskiwacz to kolejne ogromne koszty...no chyba że to coś innegoooooo może ktoś się spotkał z takim problemem i pomoże...poradzi...

Ford Focus 99 Silnik 1,8 TDDI Endura Di
aa i jakby ktoś miał to potrzebuje spryskiwacze reflektorów do tego samochoduuu...tyLko nieee nowE booo za nowa jedna końcówke jest 200zł

z góry dzięki

b-2 jest offline  
Stary 13-01-2008, 16:49   #2
Malinabend
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-11-2007
Postów: 181
Domyślnie Re: Problem Ford focus mkI!

z tego co opisałes wyglada ze problem nie lezy we wtryskach lecz w sterowaniu grzania swiec zarowych :fcp5
Malinabend jest offline  
Stary 14-01-2008, 11:42   #3
emgie01
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-05-2007
Postów: 19
Domyślnie Re: Problem Ford focus mkI!

moj znajomy mial ten sam problem....

i robil dokladnie tak jak ty , wymienil pompe, wszystkie przewody , i zaczol pokolei wymieniac wtryski ....

ale oddal do jednego mechanika .... ktory calkiem przypadkiem zamienil jakis sterownik/komputer od peugota hdi (jakis sterownik - nie wiem dokladnie o jaki hodzi , ale cos z sterowania wtryskami chyba) i samochud zapalil....
__________________
.:: foka ::.
emgie01 jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:54.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.