Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-09-2007, 07:39   #11
ArtGen
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 06-04-2007
Model: mondeo
Silnik: diesel
Rocznik: 2003
Postów: 40
Domyślnie

Czesc chlopaki ! Kiedes mialem podobny problem autko zapalalo ale czasami gaslo, migala spirala i nie chcial zapalic dopiero po jakims czasi w ASO nie wykryli bledow chcieli abym go zosytawil na jakies testy powiedzialem ze mam ich gdzies i poszukalem w necie problemu okazalo sie ze do wymiany byl CZUJNIK POLOZENIA WALKA ROZRZADU ( nie mylic z czujnikiem walka korbowego ) koszt w ASO ok 85 zl wymiana to pikus 10zl ( a aso chyba 50 ) i autko od tego czasu smiga bezproblemowo wiec poszukajcie w googlach wpisujac rozne hasla ze gasnie autko itp a na pewno cos znajdziecie.

ArtGen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-09-2007, 10:22   #12
Pedros
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-02-2006
Skąd: Centrum Polski
Postów: 36
Domyślnie

Oby to było ten czujnik. U mnie niestety go wymienili, sprawdzili wszystkie wtryski 2 razy, posprawdzali wszystkie wiązki i wtyki i nadal kupa. Auto stoi i czeka na ECU. Ciekawi mnie tylko czy to właśnie jest przyczyną moich problemów. ECU ma być w listopadzie.......
Pedros jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-09-2007, 09:57   #13
mac-73
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-11-2005
Postów: 14
Domyślnie

Witam miałem podobny problem tzn. nie zawsze odpalał i gasł niespodziewanie podczas jazdy !!!!(szok- miałem kilka sytuacji że włos sie jeży!!!). No i okazało sie w koncy ze to (tak jak powiedział ArtGen) czujnik położenia wałka rozrządu
mac-73 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:31.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.