Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Inne
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-05-2007, 07:37   #11
jarbar
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-06-2005
Skąd: Tychy
Postów: 44
Domyślnie Felgi

Mnie sie udało kupic niedawno na Allegro 4 felgi za 125zł - super stan. W aukcji gościu pisał jeszcze że pasują do Mitsubishi Colt. Kiedys ktos mi mówił że powinny pasowac jeszcze z jakiejś skody ale to wiadomość nie potwierdzona. Naoko bardzo podobne były równiez w KIA PRIDE ale tez musiałbys sprawdzić.

jarbar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-07-2008, 12:57   #12
szenszi
ford::amateur
 
Imię: Arkadiusz
Zarejestrowany: 09-07-2008
Skąd: Warszawa
Model: Aspier
Silnik: 1.2
Rocznik: 1998
Postów: 2
Domyślnie Re: Modyfikacje

Ja z wycieraczkami nie mam kłopotu odkąd jestem właścicielem nojego Forda Aspire SE to mam wycieraczki o 3 szybkościach tzn 1) wycieraczka sama sie uruchamia w pewnych odstępach czasu 2) szybkie wycieranie 3) jeszcze szybsze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. mam tez zmodyfikowane systemy zabezpieczeń mam w to auto władowane 4 zabezpieczenia imobilajzer, alarm, zabezpieczenie mechaniczne i opcje antykradzieżową ;p to ostatnie jest denerwujące ;p. dodatkowo lampa przeciwmgielna tylnia (pod zderzakiem) i dwa reflektory w zderzaku dolnym na przodzie ;p niestety auto jest kaput sprzęgło się zjarało i mam kłopot z częściami ;/
szenszi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-07-2008, 13:59   #13
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: Modyfikacje

szenszi, ale pomyśl jak auto jest zabezpieczone Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nawet własciciel nie odjedzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.DD
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-07-2008, 14:06   #14
szenszi
ford::amateur
 
Imię: Arkadiusz
Zarejestrowany: 09-07-2008
Skąd: Warszawa
Model: Aspier
Silnik: 1.2
Rocznik: 1998
Postów: 2
Domyślnie Re: Modyfikacje

właściciel odjedzie ale czasem jest zły gdy np rusza i za min zaczyna alarm wyć ;p trzeba po uruchomieniu silnika wyłączyć jeszcze jedno zabezpieczenie ;p po min wycia wyłącza się silnik ;p Pomyślcie jedziecie sobie a tu auto wyje ;/ Ludzie sie patrzą że kradną auto ;p
szenszi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-07-2008, 16:28   #15
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: Modyfikacje

szenszi, ale ja odniosłem sie do tej częsci wypowiedzi
Cytat:
niestety auto jest kaput sprzęgło się zjarało
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-07-2008, 20:01   #16
Bart_007
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: Modyfikacje

Cytat:
Napisał szenszi
...
niestety auto jest kaput sprzęgło się zjarało i mam kłopot z częściami ;/
Mnie wcześniej czy później też niestety będzie wymiana sprzęgła czekała. Obstawiam na sprzęgło od Mazdy 323... ale jak zrobisz u siebie chętnie skorzystam z wiedzy jaka część pasowała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:25.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.