Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fusion
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-02-2007, 02:15   #21
Robert Strzelec
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-07-2005
Skąd: Łódź
Model: Ford Fusion/ teraz Skoda octavia
Silnik: 1,4 benzyna/ 1,4 TSI
Rocznik: 2004/2009
Postów: 47
Domyślnie

Wyjęcie zamka to dosyc skomplikowana sprawa ( przezyłem to gdy montowałem centralny zamek) Otóż aby go wyjąc ( chyba bedziesz to musiał zrobić -ciezko jest cokolwiek zrobić wewnatrz drzwi) musisz niestety zdjać tapicerkę , później odpiąć szybę ( w czarnej pokrywie pod tapicerką sa otwory technologiczne (zaklejone taka pianka)- musisz opuscic szybę az zatrzask ( na dole szyby jest otwór w który wchodzi zatrzask) ukaze ci sie w otworze.teraz musi Ci ktos pomóc - naciskasz lekko na zatrzask , a druga osoba ciągnie szybę - łatwo wyskakuje , a co najważniejsze nie trzeba odkrecac mechanizmu. Teraz odkrecasz czarną pokrywę i uwaga ! od strony zamka sa zatrzaski , przyjżyj sie im - zwolnić je to troche gimnastyki. Jak już zdejmiesz ta pokrywę zamek jest twój . od zewnątrz drzwi pod klamką jest nakretka - ona trzyma równiez zamek , ale ostrożnie - najpierw odkręć wszystkie śruby- ta mała na rancie trzyma zaslepkę. teraz musisz podwazyć klamkę i takim pół okrągłym ruchem ja wyjmujesz ( popatrz sobie od zewnątrz jak jest montowana -żeby nie urwać). jak juz zwolnisz klamkę zamek powinien wyjśc. Nie pisałem jak ściagnąc tapicerke poniewaz we wczesniejszych postach jest to dokładnie napisane
powodzenia :fcp29

Robert Strzelec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-02-2007, 12:42   #22
tomom
ford::average
 
Zarejestrowany: 20-05-2005
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1.3i 60KM
Rocznik: 2007
Postów: 112
Domyślnie

nie wiem czy wyciaganie zamka bedzie konieczne, o ile dobrze pamietam to mozna wyregulowac klamke bez demontazu zamka, srubke widac po zdjeciu klamki, ale moze sie myle-demontowalem to 2 lata temu
tomom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2007, 11:53   #23
Markoerg
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-03-2005
Skąd: Łódzkie
Postów: 140
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomom
5. do całkowitego odczepienia potrzeba wypiąć linkę ciegna od otwierania drzwi-mały zatrzask i po sprawie,
Jak chcesz się dostać dalej to już bardziej skomplikowna jazda, pisz podam szczegóły
Witam,

Dotarłem do punktu nr 5. Nie bardzo wiem jak wypiąć linkę cięgna - czy zaczep linki jest dostępny "od środka"? W okolicy klamki do otwierania drzwi jest mała zaślepka, jednak nie ma ona wpustu do wyciągnięcia - czy tamtędy można wypiąć cięgno, czy też trzeba szukać od środka ?

PZDR
Markoerg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2007, 20:07   #24
tomom
ford::average
 
Zarejestrowany: 20-05-2005
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1.3i 60KM
Rocznik: 2007
Postów: 112
Domyślnie

nalezy sciagnac tapicerke i tam bedziesz widzial co zrobic dalej, jest zatrzask
tomom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-04-2007, 07:26   #25
Markoerg
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-03-2005
Skąd: Łódzkie
Postów: 140
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomom
jest zatrzask
Zatrzask pod tapicerką? Właśnie tapicerki nie mogłem całkiem ściągnąć, bo mi przeszkadzało cięgno od zamka. Jednakże sprawdzę to przy lepszym świetle.
THX

Udało się, boczki, przedni i tylny zdjęte, głośniki dokręcone i działają znacznie lepiej.
A i tak szykuje się chyba wymiana Głośniczki o mocy 25W to jednak nieporozumienie.

PZDR
Markoerg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-09-2007, 14:22   #26
szeski
ford::average
 
Zarejestrowany: 22-04-2004
Model: Fusion
Silnik: 1.4 Benzyna/LPG
Rocznik: 2004
Postów: 114
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rafi ABC
Po włączeniu radia (wyciszonego do zera) "cykanie" zanika. Czyli można wysnuć wniosek, że cykanie dochodzi z głośnika i ustaje po włączeniu radia (podłączeniu zasilania do głośnika).
Witam, czy znalazles "swierszcza"? Jak nie to znam przyczyne cykania w glosniku...

Pozdro
Szeski
szeski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:46.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.