Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-03-2007, 20:42   #11
Meka
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-01-2007
Model: BMW
Silnik: 525d
Rocznik: 05
Postów: 68
Domyślnie

czyli wszystko jasne nie mam tego czujnika :fcp5

Meka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2007, 11:57   #12
Adrian75
ford::average
 
Zarejestrowany: 19-02-2006
Skąd: Warszawa
Model: Ka
Silnik: 1.25
Rocznik: 2009
Postów: 50
Domyślnie

Cytat:
Napisał RECONDO
Hmmm. Dziwne. U mnie tego nie ma. A z jakiego miesiąca masz wersję - bo widze że rok 2003.
Data produkcji 03.2003 wersja produkowana na włochy - taka niby wersja trend :fcp4
Adrian75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2007, 13:09   #13
grzes01
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-04-2006
Skąd: Warszawa
Postów: 28
Domyślnie

Adrian75, to jest licznik po liftingu - może miałes wymieniany licznik ?
grzes01 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2007, 13:47   #14
Adrian75
ford::average
 
Zarejestrowany: 19-02-2006
Skąd: Warszawa
Model: Ka
Silnik: 1.25
Rocznik: 2009
Postów: 50
Domyślnie

Cytat:
Napisał grzes01
Adrian75, to jest licznik po liftingu - może miałes wymieniany licznik ?
Wczoraj wymieniałem żarówke pod wysietlaczem LCD i o ile pamiętam to na naklejce była data "december 02". Pozatym wszystko działa - kontrolka zapala się jak mało płyny.

Zresztą podejzewam że ten mój samochód to jakaś testowa hybryda. Jak ostatnio kupowałem filtr paliwa i chciałem do mondeo 03 przed liftem to dostałem inny. Sprzedawca sprawdził po VIN samochód i okazało się że rzeczywiści do mnie idzie ten nowszy. Kiedyś też w trakcie przeglądu mechanik tak dla sportu sprawdzieł wersje chyba GEM (nie softu tylko elektroniki) i okazało się że też jest nowsza. Chyba że tak jak pisałem o tym że jest to samochód na rynek włoski dla nich inne robili???
Adrian75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2007, 16:27   #15
zx_6
ford::beginner
 
Imię: Kris
Zarejestrowany: 17-11-2006
Skąd: Coventry UK
Model: MONDEO MK4 TITANIUM X
Silnik: TDCI 163KM
Rocznik: 2011
Postów: 39
Domyślnie

To ja się podłączę. Ja mam inny problem. Kontrolkę mam hehe (wersja po lifcie) przy odpalaniu kontrolka się świeci, natomiast jak jest mało płynu to już zauważyłem że niestety nie :fcp9 I co to może być?
zx_6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2007, 20:23   #16
RECONDO
ford::expert
 
Avatar RECONDO
 
Zarejestrowany: 02-08-2006
Skąd: Camp Eagle
Model: MONDEO
Silnik: 1,8 PB
Rocznik: 2001
Postów: 2,734
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian75
Cytat:
Napisał grzes01
Adrian75, to jest licznik po liftingu - może miałes wymieniany licznik ?
Wczoraj wymieniałem żarówke pod wysietlaczem LCD i o ile pamiętam to na naklejce była data "december 02". Pozatym wszystko działa - kontrolka zapala się jak mało płyny.

Zresztą podejzewam że ten mój samochód to jakaś testowa hybryda. Jak ostatnio kupowałem filtr paliwa i chciałem do mondeo 03 przed liftem to dostałem inny. Sprzedawca sprawdził po VIN samochód i okazało się że rzeczywiści do mnie idzie ten nowszy. Kiedyś też w trakcie przeglądu mechanik tak dla sportu sprawdzieł wersje chyba GEM (nie softu tylko elektroniki) i okazało się że też jest nowsza. Chyba że tak jak pisałem o tym że jest to samochód na rynek włoski dla nich inne robili???
Mam taką swoją teorię na ten temat - późne modeli starszych wersji mają często różne "dodatki" z wersji nowszych, może jest to "masowe testowanie" ich przed wprowadzeniem? A może ja się mylę :fcp5
__________________
MJJ HUMAN NATURE
NTM - NARODOWY TEST MIECIA czyli ile dodatków uda się upchać do jednego złomka!
RECONDO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2007, 21:49   #17
Adrian75
ford::average
 
Zarejestrowany: 19-02-2006
Skąd: Warszawa
Model: Ka
Silnik: 1.25
Rocznik: 2009
Postów: 50
Domyślnie

Cytat:
Napisał RECONDO
Mam taką swoją teorię na ten temat - późne modeli starszych wersji mają często różne "dodatki" z wersji nowszych, może jest to "masowe testowanie" ich przed wprowadzeniem? A może ja się mylę
Z podobnym zjawiskiem spotkalem się w Fusionie. Mialem tego przed liftem z początku produkcji i kiedy chciałem kiedyś dokupić halogeny przeciwmgielne okazało się że cześć fusionów przed liftem miała wiązki elektryczne od tego po lifcie. Wg mnie lifting to tylko działanie marketingowe a zmiany są dokonywane na bierząco - niestety nie zawsze z korzyścią dla klienta bo jak się okazało Fusion z elektryką przed liftem miały pełną elektrykę pociągnięte wszystkie wiązki do podłączenia halogenów a te późniejsze już nie :fcp5
Adrian75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:15.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.