Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-03-2007, 14:11   #41
raferi
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-01-2007
Skąd: Poznań
Postów: 55
Domyślnie

robal, :fcp15 A jednak Cię nie doceniałem, choć kto tu mówi o sprowokowaniu? O indeksach nośności pozwalam, abyś zajrzał na google - dla takiego fachury nie będę sobie klawiatury marnował... :fcp29 To co po małym na zgodę? Świetna polemika i konwersacja!!! P)omyśl nad tym paskiem czerwonym, bo dobrze wiesz, kto je daje. :fcp2

__________________
Gadek
raferi jest offline  
Stary 01-03-2007, 14:55   #42
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie

Hmm ja tutaj widze pojecie renomowanej firmy=reklamowanej. W innym kraju jest znana taka firma w innym inna.

jakis producent X robiacy np w finlandi na ich rynek gdyby mial marne opony by splajtowal wiec robi dobre opony bo duzo ludzi na nich jezdzi , ale jak teraz wezmiemy ta sama opone do Polski i nie ma wielkiej kampani reklamowej i opona kosztuje np 250zl za 205/50 r16 to jest bleee Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tomiscorpio jest offline  
Stary 01-03-2007, 16:37   #43
raferi
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-01-2007
Skąd: Poznań
Postów: 55
Domyślnie

robal,
Cytat:
Napisał robal
Mógłbym komuś opisać procedurę sprawdzenia czegoś językiem z książek technicznych, tylko powiedz mi po co..
Rozumiem, że na codzień masz tłumaczenia książki o mondeo z technicznego na potoczny? :fcp4
__________________
Gadek
raferi jest offline  
Stary 01-03-2007, 16:52   #44
llechu
ford::expert
 
Avatar llechu
 
Zarejestrowany: 08-10-2004
Skąd: Wawa i okolice
Model: Mondeo MKIII i Focus MK I
Silnik: TDCI 2.0 115KM i 1.6 16V
Rocznik: 2003 i 2004
Postów: 4,590
Domyślnie

raferi, przestań. To nie jest poradnia dla inżynierów samochodowych, tylko forum dla zwyczajnych ludzi. Użycie określeń potocznych nie jest zabronione, a moderatorzy nie mają obowiązku być fachowcami. Zrozum to. Oni mają tylko dbać aby użytkownicy przestrzegali regulaminu. Poza tym więcej osób zrozumie "kombinerki" i "nalewki" niż "szczypce uniwersalne" czy "opony regenerowane", których się tak czepiłeś.
llechu jest offline  
Stary 01-03-2007, 16:53   #45
frompoland
ford::professional
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 31-03-2006
Skąd: M22/BSI
Model: Ford Mondeo Titanium X Pac
Silnik: Petrol 240HP
Rocznik: 2014
Postów: 1,499
Domyślnie

raferi, weź już skończ bo się nudne robi

a moda proszę o usuwanie OFF TOPIC'ów, nikt nie ma ochoty czytać tych bełkotów chyba że sam autor

PS mój też można wykasować
PS2 karex zrób z tym porządek !!! :fcp2
frompoland jest offline  
Stary 01-03-2007, 17:05   #46
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie

Wiesz frompoland Tobie pouczanie innych nie powinno przychodzic na mysl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A co do opon akurat opony nalewko czy regenrowane mi nie robi roznicy bo bym wiedzial o co chodzi. Gorzej z tymi kombinerkami a szczypcami uniwersalnymi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.:

Ja osobiscie bym takich regenerowanych nie chcial. Jakos bym czul dyskomfort przy ponad 200km/h.

Aurat te opony syron czy one jak tam mialy z 2005 za 330zl to cena z 150zl za duzaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tomiscorpio jest offline  
Stary 01-03-2007, 17:12   #47
frompoland
ford::professional
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 31-03-2006
Skąd: M22/BSI
Model: Ford Mondeo Titanium X Pac
Silnik: Petrol 240HP
Rocznik: 2014
Postów: 1,499
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomiscorpio
Wiesz frompoland Tobie pouczanie innych nie powinno przychodzic na mysl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
w czym masz znowu problem?? do czego to zdanie?? jakbyś miał krztę przyzwoitości to byś to wy edytował... ale tą krztę trzeba wpierw mieć...
frompoland jest offline  
Stary 01-03-2007, 17:27   #48
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie

Tak Ci to bardzo grzecznie napisalem. Wlasnie za takie glupie zdania to napisalem.

"sorki ale moim zdaniem to czysty BEŁKOT! " widze ze to jest ostatnio Twoje ulubione zdanie.


"tomiscorpio, więc zareklamuj tą firmę bo czytam jak zachwalasz coś wirtualnego. Co to za firma produkuje te super ciche wytrzymałe opony no i tak tanie..."

tak samo w tym zdaniu widze taka glupawa mysl z Twojej strony.

ogolnie czesto sie z Toba zgadzam bo nie masz jak niektorzy klapek na oczach zalozonych ale czasami moglbys pdoarowac sobie Akcje naprawiam swiat na ostro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tomiscorpio jest offline  
Stary 01-03-2007, 17:32   #49
raferi
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-01-2007
Skąd: Poznań
Postów: 55
Domyślnie

frompoland, :fcp27 A Twój bełkot o wyższości benzyny nad gazem - to nudne się nie robi? Dawno nie bełkotałeś w tej kwestii - kuchciku!
__________________
Gadek
raferi jest offline  
Stary 01-03-2007, 17:33   #50
frompoland
ford::professional
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 31-03-2006
Skąd: M22/BSI
Model: Ford Mondeo Titanium X Pac
Silnik: Petrol 240HP
Rocznik: 2014
Postów: 1,499
Domyślnie

Cytat:
1 Skolmi 2006-08-07, 05:49 Pisanie postów niezwiązanych z tematami i o skrajnie niskim poziomie merytorycznym. Używanie wulgaryzmów. Brak reakcji na upomnienie.
teraz rozumiesz czemu do Ciebie napisałem? czy jeszcze masz kłopoty z poziomem?? bardziej się zniżyć nie mogę, sorki ja daje PAS!
frompoland jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:21.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.