Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-02-2007, 11:22   #31
ILO
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 31-01-2007
Postów: 29
Domyślnie

UWAGA NA GNIEZNO !!! Przejechałem prawie 600 km do Gniezna bo na allegro i w gazetach tam było najwięcej ogłoszeń z mondkami. Po przyjeździe okazało się, że owszem są ale już nie wyglądało to wszystko tak pieknie jak na zdjęciach z internetu. Tu szpachla, tam niedoróbki, szyby inne numery - jednym słowem masakra. Giełda w Poznaniu już ciut lepiej bo było kilka sprowadzonych 1-2 dni przed giełdą i tam też wychaczyłem swojego. Jednym słowem naprawdę nie jest łatwo kupic w miarę dobry samochód - wcześniej zjeździłem śląsk i kielce i zawsze był jakiś poważniejszy mankament który dyskwalifikował zakup danego samochodu. A Gniezno to niestety sami hadlarze i bardzo trzeba uważac bo oni mają czas na odpowiednie zrobienie samochodu. Jesli nie sprzedali od razu po sprowadzeniu to coś może byc nie tak :fcp24

ILO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2007, 12:07   #32
Endy
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-08-2006
Skąd: Wschodnia WLKP
Postów: 89
Domyślnie

I tu niestety ILO ma rację - mam możliwość ogladania tych samochodów na zywo w komisach i potwerdzam tą opinię - sa tu w przeważajacej większości handlarze a komisów tutaj dostatek - no ale też idzie coś wykroić fajnego . Kiedyś postawił gość do komisu mondka Ghia 1997 TD naprawdę ładny - przynajmniej z wierzchu - ale cena lekki kosmos prawie 14.000 tyś+ opłaty - wykazałem zainteresowanie - gość ,handlarz od razu do mnie podleciał ( akurat był na placu ) i zaczął mi zachwalać - ale zadałem parę konkretniejszych pytań i od razu uciekł - nie chciał ze mną za bardzo gadać.
Endy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2007, 12:08   #33
jagrall
ford::expert
 
Avatar jagrall
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 28-05-2005
Skąd: Ruda Śląska
Model: Mondeo Mk IV
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 3,770
Domyślnie

Cytat:
Napisał ILO
A Gniezno to niestety sami hadlarze i
gniezno i jarocin to prawdziwe zagłębie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
"tylko dwie rzeczy są nieskończone. wszechświat i ludzka głupota. mam wątpliwości co do wszechświata" - Albert Einstein
Było: Mondeo MkII 1,8 + sekwencja, mkIII 2,2tdci
jagrall jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2007, 12:10   #34
Endy
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-08-2006
Skąd: Wschodnia WLKP
Postów: 89
Domyślnie

Ale z drugiej strony jak nie ma tutaj żadnego większego przemysłu to ludzie muszą jakoś żyć..
Endy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2007, 12:12   #35
jagrall
ford::expert
 
Avatar jagrall
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 28-05-2005
Skąd: Ruda Śląska
Model: Mondeo Mk IV
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 3,770
Domyślnie

Cytat:
Napisał Endy
Ale z drugiej strony jak nie ma tutaj żadnego większego przemysłu to ludzie muszą jakoś żyć..
ja w moich słowach tego faktu nie potepiłem, tylko stwierdziłem fakt
__________________
"tylko dwie rzeczy są nieskończone. wszechświat i ludzka głupota. mam wątpliwości co do wszechświata" - Albert Einstein
Było: Mondeo MkII 1,8 + sekwencja, mkIII 2,2tdci
jagrall jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2007, 13:06   #36
Xavier88
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-05-2006
Skąd: D. Górnicza
Postów: 109
Domyślnie

Dlatego nie ma Mondeo w komisach bo to bardzo dobre, wielkie i jak ktoś wspomniał tanie w utrzymaniu auta.
W maju będzie rok jak kupłem sprowadzanego Mondeo.
Cały koszt - liczę wszystko od ubezpieczenia po opony letnie- dokładnie wszystko wyszło około 14 ooo pln.
Nie żałuję ani jednej wydanej złotówki.
W tej cenie mogłem mieć passata b5 lub vectre b ale wybrałem forda.
Ople i VV to auta dla mas.
Jak bym miał inne auto to bym.
Może to śmieszne ale co mi się nie podoba to klapa przysłania jąca bagażnik (oczywiście w kombii).
U mnie jest spokojnie zwijana, a w ww autach jakaś taka łamana.

Problem tkwi w szczególach, może to jeden z nich, że nie ma mondeo w komisach...
Xavier88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2007, 13:15   #37
Endy
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-08-2006
Skąd: Wschodnia WLKP
Postów: 89
Domyślnie

W sumie to i dobrze ,że są w miare tanie bo przynajmniej można poszukać jakiegoś wypasa w rozsądnej cenie - nie wywalajac całej kasy na markę tylko na wygodę no i jakość oczywiście :fcp2
Endy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2007, 14:11   #38
frompoland
ford::professional
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 31-03-2006
Skąd: M22/BSI
Model: Ford Mondeo Titanium X Pac
Silnik: Petrol 240HP
Rocznik: 2014
Postów: 1,499
Domyślnie

ja za 1200 euro kupiłem wóz z końcówki 98 roku pierwsza rejestracja 99 od emeryta (sąsiad szwagra) w pełnym wypasie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a było w komisie piękne volvo v40 z 96 roku za jedyne 3200 euro a w wyposażeniu miało tylko klimę i radio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. lub audi a4 z 97 roku z dieslem i nawet klimy nie miało za 3500 euro!! przecież to jest paranoja!!
frompoland jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2007, 14:13   #39
krzysiek-lex
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 14-02-2007
Postów: 16
Domyślnie mondków wogóle nie ma w komisach

witam. podepne sie pod temat jeśli można. ja za swoim mondkiem ( 1.8 +lpg, skóra,el,klima )przejechałem 500 km bo w moich stronach nie było nic odpowiadającego mi pod względem ceny. jak byłem na miejscu to juz nie było tak różowo, owszem wiedziałem wcześniej że auto ma małe problemy lakiernicze tz jakieś odpryski,rysy no i ma uszkodzone drzwi i tylni zderzak ale to wszystko idzie zrobić ale na miejscu zobaczyłem jeszcze że ma dodatkowo uszkodzone drzwi tylnie, niedziała podgrzewanie foteli i pare innych detali.po rozmowie z gościem dorzucił mi do auta (bo miał z alegro) drzwi przednie i tylnie oraz zderzak, zszedł jeszcze z ceny i ogółem wyszło że cena auta wraz z kosztami naprawy i tak jest niższa od ceny giełdowej ok 3000, to chyba nieźle, nie? tam na miejsu zastanawiałem sie czy wogóle brać to auto ale silniczek zgazowany chodzi jak zegarek (chociaż chodzi głośno jak jest zimny ale na forum powiedzieli że to nic groźnego, ja sam słyszałem że musze zmienić olej na lepszy bo mam teraz jakiś g.....y,ale jak sie nagrzeje to cichutki że go prawie nie słychać) , pali w normie, ma dobre wyposażenie przynajmniej takie mi wystarcza więc go mam, jednak myśle o pozbyciu sie go ok maja bo nie przywiązuje sie do samochodów i zastanawiam sie nad mondeo w nowej budzie, może anglik i przerobić go na europejczyka? a tak wogóle to musze powiedzieć że jeździłem już różnymi markami ale mondeo prowadzi się wyśmienicie, pozycja kierowcy jest super,można naprawde ustawić tak jak się chce.moim zdaniem wada jest w przenoszeniu z jezdni drgan poprzecznych-chyba że mam wytłuczone łączniki stabilizatora. pozdrawiam
krzysiek-lex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2007, 14:21   #40
TREBOR75
ford::advanced
 
Avatar TREBOR75
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 24-05-2005
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 Zetec
Rocznik: 1995
Postów: 327
Domyślnie

@krzysiek-lex

Ile kosztował? (zdjęcia kolego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wklej zdjęcia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
__________________
Pozdrawiam

Robert
TREBOR75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:50.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.