Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-02-2007, 08:46   #1
mlecko24
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-02-2007
Postów: 1
Domyślnie Elektryczne szyby i centralnt zamek

Witam!!
Nie dawno stałem się szczęśliwym posiadaczem Forda Focusa 1.6 16V.
Niestety nie otwiera się szyba od strony kierowcy,czy ktoś miał podobny problem i może mi pomóc?Może jakiś dokładny opis zdejmowania tapicerki dzrzwi kierowcy.
Co do centralnego zamka to żeby otworzyć foke posługując się pilotem trzeba nie lada się namęczyć (tzn.kilka krotnie przycisnąć),czy może mieć na to wpływ słaby akumulator?
Programowałem go (klucz) ale to nie pomogło,zresztą działa tylko bardzo słabo,baterie wymienione i są na 100% dobre.
Co do obu przypadków to zastanawiam się czy może być to problem z masą?
Z góry dzięki za pomocne informacje
Pozdrawiam

mlecko24 jest offline  
Stary 01-02-2007, 10:44   #2
art.pl
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-10-2006
Skąd: Płock
Postów: 135
Domyślnie

Co do pilota to u mnie jest to samo
Widocznie ten typ tak ma
art.pl jest offline  
Stary 01-02-2007, 14:10   #3
lukashh
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-12-2006
Postów: 21
Domyślnie

Hmm... no ja w swoim Focusie wymieniałem cały osprzęt (czyli silniczek z prowadnicami) w tylnych lewych drzwiach. Jest to banalnie proste, rozkrecasz dzwi, wykrecasz zepsuty silniczek z prowadnicami i w to miejsce wkrecasz nowy, podpinasz wtyke i smiga! Oczywiscie przed rozpoczeciem jakichkolwiek dzialan sprawdz czy nie padl bezpiecznik, jeden odpowiada za otwieranie elektryczne przednich i tylnych dzwich lewych drugi za prawe. Jesli chodzi o centralny zamek, kiedys mialem podobny problem, okazalo sie ze wymienilem bezpiecznik na nowy i problem zniklGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
lukashh jest offline  
Stary 01-02-2007, 14:55   #4
HAKPOL
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 02-01-2007
Skąd: Wielkopolska
Postów: 4
Domyślnie

Witam. Panowie gdzie jest ten p.... bezpiecznik od prawych drzwi. Nie moge go znależć a nie mam schematu. Prosze o wskazówki lub instrukcję. Z góry dziękuję.
__________________
Razem Mościpanowie ...!
HAKPOL jest offline  
Stary 01-02-2007, 17:16   #5
Tuszort (Swe)
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 12-01-2007
Skąd: Frovi
Postów: 13
Domyślnie

Siema.
:fcp4
Mam podobny problem z centralnym zamkiem...tzn musze "kliknac"kilka razy aby otworzyly sie drzwi ..jesli to bezpiecznik? to jaki pytanie do lukashh-a ktory to podobno wymienil takowy?! :fcp17
Pozdrawiam
__________________
Mam tak samo jak Ty...
Tuszort (Swe) jest offline  
Stary 01-02-2007, 20:58   #6
lukashh
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-12-2006
Postów: 21
Domyślnie

No wiec bezpieczniki od szyb, centralka po lewej stronie pod kierownica numery: 37, 40, 43, 56. Od centralnego zamka bezpiecznik nr 63. Poza tym bezpieczniki numer 37 oraz 40 rowniez odpowiedzialne sa za centralny zamek + szyby! Ale najwazneijszym bezpiecznikiem od centralnego jest nr 63!!! pozdrawiam

[ Dodano: 2007-02-01, 21:59 ]
Ahh no i nr 63 jest umieszczony z tylu centralki!!!
lukashh jest offline  
Stary 01-02-2007, 22:16   #7
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
centralnt
co to znaczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Popraw Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
 
Stary 02-02-2007, 08:46   #8
TomekA77
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 02-02-2007
Postów: 2
Domyślnie

Witam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ja z kolei mam odwrotną sytuację. U mnie się zawsze (no może w 99%) otwierają, natomiast nie zawsze zamykają. Ale już się nauczyłem, że jak kawałek się przejadę, to muszę drzwi od środka zamknąć (oczywiście zamyka się tylko u mnie) i otworzyć. Jak po otworzeniu słyszę takie dodatkowe cyknięcie to wiem, że następne zamknięcie będzie już ok Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
TomekA77 jest offline  
Stary 02-02-2007, 10:32   #9
HAKPOL
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 02-01-2007
Skąd: Wielkopolska
Postów: 4
Domyślnie

Witam. Dzięki lukashh. Sprawdziłem, wszystkie bezpieczniki są OK . Musze rozebrać tapicerkę drzwi i zobaczyć czy jest sygnał i zasilane na silniku ( honor elektryka ). Dwie prośby: 1. Jak bez uszkodzeń rozebrać tapicerke - jakie są knyfy w mcowaniu?
2. Czy ktoś ma schemat elektryki Focusa 1,6 MkI. Pilnie potrzbuję, jak trzeba zapłacę.
U mnie central działa bez pudła.
Takie dziwne kombinacje jakie ma TomekA77 są nie :fcp5 dopuszczalne.
Dla Tuszorta informacja: jak nie działa bezpiecznik to w danym obwodzie nie ma prawa nic dzałać a nie od czasu do czasu. Sprwdzić sterowanie lub pilota-bateria?
__________________
Razem Mościpanowie ...!
HAKPOL jest offline  
Stary 02-02-2007, 11:04   #10
TomekA77
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 02-02-2007
Postów: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał HAKPOL
Takie dziwne kombinacje jakie ma TomekA77 są nie :fcp5 dopuszczalne.
Niedopuszczalne w sensie, że nie powinienem tam robić, czy niedopuszczalne, w sensie, że tak nie powinno się dziać?
TomekA77 jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:47.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.