Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-01-2007, 15:03   #21
adi
ford::professional
 
Zarejestrowany: 30-03-2005
Skąd: Łódź
Model: Mondeo mk4 Titanium X Combi,
Silnik: 2,0 tdci 143ps
Rocznik: 2010
Postów: 1,529
Domyślnie

ale ktos pokokrecił!!!tylko po co???w jakim celu???az sie nadziwic nie mogę?????!!!!
rozumiecie cos z tego????
ja tam uwazam ze tu jakis przekręt jest...

__________________
było mk1, mk3 teraz mk4- wszystko combi
adi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2007, 15:05   #22
Marek_Bog
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 24-09-2005
Skąd: Bielsko - Biała
Postów: 473
Domyślnie

moim zdaniem cos sciemniaja :fcp11 i trzeba uwazac, jak mieszkasz blisko (albo i nawet bardzo blisko) to mozesz podjechac obejrzec, ale ja bym nie datygowal sie daleko bo moze sie okazac ze szkoda kasy.
Marek_Bog jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2007, 15:08   #23
adi
ford::professional
 
Zarejestrowany: 30-03-2005
Skąd: Łódź
Model: Mondeo mk4 Titanium X Combi,
Silnik: 2,0 tdci 143ps
Rocznik: 2010
Postów: 1,529
Domyślnie

byliscie na tej aukcji co ja link wkleiłem??zobaczcie i porównajcie oba auta!!!!
__________________
było mk1, mk3 teraz mk4- wszystko combi
adi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2007, 15:17   #24
ziolo
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-10-2005
Postów: 74
Domyślnie

Racja kombinacje są ze strony sprzedającego...
Sam poczekam do weekendu i zobacze jakie to foty pojawią się...
Pisałem do faceta i mówił, że będą wszystkie oryginalne foty i auto nie będzie specjalnie odpicowane...
Zobaczymy...

Dobra dzwoniłem jeszcze raz. facet mówi, że ojciec dał mu te foty i że nie są to oryginalne i on jako syn nie wiedział o tym, mówił, że ojciec nie miał cyfrówki to wynalazł gdzieś na necie takie foty i je jemu przesłał. Mówi, że juz ma cyfrówke i że ojca będzie widział do weekendu i zrobi foty całego auta i je zmieni w ogłoszeniu.
Mam nadzieje, że w weekend nie będzie już kombinacji i że pomożecie mi podjąć decyzje jak już będą zdjęcia oryginalne.

Na Mondeo dalej jestem napalony i poczekam na foty i pewnie podjade zobaczyć po obejrzeniu tych fot autko.
Jak utarguje do 5 tys. zł. i będzie sprawny to bioreGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ziolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2007, 20:31   #25
llechu
ford::expert
 
Avatar llechu
 
Zarejestrowany: 08-10-2004
Skąd: Wawa i okolice
Model: Mondeo MKIII i Focus MK I
Silnik: TDCI 2.0 115KM i 1.6 16V
Rocznik: 2003 i 2004
Postów: 4,590
Domyślnie

No takie tłumaczenie bym przyjął. Chce sprzedać furę a nie ma czym zrobić zdjęć, więc "podkradł" komuś innemu - poduszki pasażera nie widać nie na zdjęciu konsoli (bo tu niewiele widać stronę pasażera) tylko na zdjęciu gdzie wnętrze widać przez otwarte drzwi. I tak auto się przed kupnem ogląda, więc fotki ostatecznie mogą być "poglądowe". Ale jakby się okazało, że oryginalnie auto jest ze wszystkich stron poobdrapywane, w środku syf, a ty przejechałeś np. 300km, żeby obejrzeć to ja już na twoim miejscu bym się wk...ł. Chociaż... auto w tym wieku to najważniejsze, żeby jeździło. Wygląd to już wiadomo - idealny nie będzie. Jak będą foty to się wypowiemy.
llechu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2007, 20:38   #26
Pinki
ford::expert
 
Avatar Pinki
 
Zarejestrowany: 10-01-2006
Skąd: Kraków
Model: Fusion
Silnik: Hybrid
Rocznik: 2015
Postów: 2,815
Domyślnie

przeciesz w opisie aukcji jest napisane ,ze fotki wnetrza są tylko poglądowe
__________________
Jeden Procent dla "Małego Komika"
Jest:
BMW E61 LCI 520D
Ford Fiesta MKVII 1.25 82 PH GOLD
były
Ford Mondeo MKIII 2.5 V6 GHIA SPRZEDAM http://www.polskajazda.pl/Samochody/Ford/Mondeo/56936
Ford Mondeo MKII 1.8 16V LPG , CB on-board http://polskajazda.pl/Samochody/Ford/Mondeo/2216
Pinki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2007, 20:59   #27
llechu
ford::expert
 
Avatar llechu
 
Zarejestrowany: 08-10-2004
Skąd: Wawa i okolice
Model: Mondeo MKIII i Focus MK I
Silnik: TDCI 2.0 115KM i 1.6 16V
Rocznik: 2003 i 2004
Postów: 4,590
Domyślnie

Wcześniej nie było to napisane.
llechu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2007, 07:04   #28
adi
ford::professional
 
Zarejestrowany: 30-03-2005
Skąd: Łódź
Model: Mondeo mk4 Titanium X Combi,
Silnik: 2,0 tdci 143ps
Rocznik: 2010
Postów: 1,529
Domyślnie

pinki wnetrza!!!!,a tu wychodzi ze i z zewnatrz to nie jego foty!!!!bo w innym aucie sa te foty!!!

ale wydaje mi sie ze toautko bedzie na bank zatyrane!jesli koloes-ten syn-mowił mi ze ojciec do pracy autostradami jezdzi to...cos mi sie w te 180tys przebiegu nie chce wierzyc....bo wczesniej to niby do koscioła tylko przez te 12 lat jezdizł?cos mi to grubymi nicmi szyte jest....

a za 5tys to spokojnie wyrwiesz tego mondka bo jak jzu koles mowi ze za szybe opusci ,a to z 600-700zł mzoesz urwac i potem jakies paliwo na dojazd mu doliczysz to spokojnie 1000zł-1200zł urwiesz.tylko...czy to sie bedzie opłacac...?bo ten srebrniutki jest sliczny,a jaki bedzie tamten "orginal"???

pozdrowionka!
__________________
było mk1, mk3 teraz mk4- wszystko combi
adi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2007, 07:22   #29
weni
ford::average
 
Avatar weni
 
Zarejestrowany: 09-07-2006
Skąd: Bilcza
Model: Focus C-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 110
Domyślnie

zdjęcia identyczne albo koles gwiznął komuś te zdjęcia albo sobie jaja robi i che oszukać. Ostatnio rozglądałem sie w ogłoszeniach i spodkałem MKII z 98 roku GHIA kombi 2,0 za 9 tys zł gdzieś w Zamościu. Lepiej podjedź i zobacz bo teraz baaardzo duzo sciemniaczy sprzedaje auta.
weni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2007, 07:56   #30
adi
ford::professional
 
Zarejestrowany: 30-03-2005
Skąd: Łódź
Model: Mondeo mk4 Titanium X Combi,
Silnik: 2,0 tdci 143ps
Rocznik: 2010
Postów: 1,529
Domyślnie

zdjęcia identyczne albo koles gwiznął komuś te zdjęcia


prawie identyczne!! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
te z tyłu nie sa identyczne bo spojlera nie ma i inna obudowa zamka-takie zamki bez plastiku były od 95 roku-94 i 93 ma tak rączke przy zamku -wydaje mi sie ze nawet to praktyczniejsze jest!
__________________
było mk1, mk3 teraz mk4- wszystko combi
adi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:41.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.