Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-12-2006, 14:43   #651
danrow1
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 29-12-2006
Skąd: opolskie
Postów: 1
Domyślnie

witam kolegów i koleżanki z FCP :fcp2

__________________
pozdrawiam
danrow1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-12-2006, 21:38   #652
Basia
ford::professional
 
Avatar Basia
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-04-2006
Skąd: Kielce Kobenhavn Albertslund
Model: Ford Mondeo kombi Gold X
Silnik: 2.O TDCi Duratorq
Rocznik: 2008/2009
Postów: 1,911
Domyślnie

zapominać rzecz ludzka, nie przejmuj się.
witam i pozdrawiam wszystkich nowych forumowiczów.
__________________
Pozdrawiam Grzegorz.
Basia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-01-2007, 13:52   #653
deimos
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-12-2006
Skąd: Kraków
Model: Fiesta
Silnik: 1.3
Rocznik: 2003
Postów: 39
Domyślnie

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Zawitałem tu niedawno i cieszę się, że są takie miejsca w sieci, gdzie można znaleźć dobre rady i nie stracić przy tym worka pieniędzy.
Pozdrawiam.
deimos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-01-2007, 16:09   #654
SŁAWOMIR
 
Postów: n/a
Domyślnie

Witam Wszystkich w NOWYM ROKU 2007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jestem nowy.
Od 10 dni mam MONDEO kombi 93 rok 1.6 DOHC 16V Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wcześniej miałem ORIONA
4 dni temu wstawiłem gaz i ... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. coś zaczęło się mieszać

Wierzę, że z Waszą pomocą będę mógł korzystać z mondka bezproblemowo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
Forum jest bardzo dobre, przeglądam je już od kilku dni i uważam, że jest to wielka skarbnica wiedzy. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam
SŁAWOMIR
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-01-2007, 18:14   #655
NODDI11
ford::average
 
Avatar NODDI11
 
Zarejestrowany: 29-12-2005
Skąd: łódż i okolice
Model: Ford Mondeo
Silnik: 1,8+gaz
Rocznik: 2004
Postów: 140
Domyślnie

Cytat:
Napisał SŁAWOMIR
Witam Wszystkich w NOWYM ROKU 2007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jestem nowy.
Od 10 dni mam MONDEO kombi 93 rok 1.6 DOHC 16V Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wcześniej miałem ORIONA
4 dni temu wstawiłem gaz i ... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. coś zaczęło się mieszać

Wierzę, że z Waszą pomocą będę mógł korzystać z mondka bezproblemowo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
Forum jest bardzo dobre, przeglądam je już od kilku dni i uważam, że jest to wielka skarbnica wiedzy. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam
SŁAWOMIR
Opisz dokładniej problem w odpowiednim miejscu a na pewno ktoś Ci doradzi.
Na początek sprawdź przewody WN i świece w gazie to podstawa, do tego filtr powietrza, jak czegoś pewien nie jesteś to pytaj.
Witam!
__________________

MONDEO KLUB POLSKA
KRZYSIEK
NODDI11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-01-2007, 20:57   #656
moto
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-01-2007
Postów: 3
Domyślnie

witam wszystkich
__________________
Zapraszam na moto-strefa.pl
moto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-01-2007, 22:51   #657
Joanna
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-08-2006
Skąd: Jaworzno
Postów: 10
Domyślnie

witamy witamy :fcp2 :fcp2 :fcp2 :fcp1
Joanna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2007, 15:34   #658
_Fox_
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 02-01-2007
Skąd: W-wa/Kijow
Postów: 9
Domyślnie

Dzien dobry!
Dzisiaj zawitalem na forum i jak podpowiada ksiega dobrych obyczajow, chcialem sie przywitac i w dwoch slowach przedstawic :fcp1 . Siebie i samochod swoj :fcp2
Na imie mam Arek. Od 6 miesiecy jestem szczesliwym*/nieszczesliwym** posiadaczem Mondeo z inponujacym silnikiem 2.5
* Szczesliwym, bo samochodzik bardzo sympatycznie sie zachowuje.
**Nieszczesliwym, bo naprawy kosztowaly juz wiecej niz cena, za ktora samochod kupilem :-).

Dodam, ze jest to moj pierwszy prywatny samochod. Wszystkie pozostale (a bylo ich kilka) nazywaly sie SLUZBOWE i byly najtanszymi w eksploatacji samochodami :-).

Mocno wierze w to, ze przyjazne dusze z tego forum, pomoga mi w rozwiazaniu niejednego problemu zwiazanego z urzytkowaniem mojego auta.

Na razie jednak probuje sie nauczyc poruszania po zawilych sciezkach tematow na forum, aby nie narazic sie na komentarze typu : To nie jest ten temat, nie umiesz czytac; albo: Na to pytanie odpowiadano juz setki razy. Skorzystaj z opcji szukaj! :fcp5

Korzystam zatem, szukam i... jakos nie bardzo moge znalezc :fcp1

W zwiazku z tym, w imieniu wszystkich nowicjuszy prosze o wieksza wyrozumialosc i wstrzemiezliwosc z wpisywaniem (oczywiscie czesto potrzebnych) uwag.

Raz jeszcze witam wszystkich Nowych i Starych bardzo serdecznie :fcp29 !!!

PS: Czy ktos mi podpowie, gdzie w W-wie naprawiac Mondziaka :fcp26
__________________
Za wspolprace DZIEKUJE :-)

UWAGA !!!Pomoc NIE TYLKO na forum. Pisz do mnie na GG/ PW/E-mail, KIEDY TYLKO CHCESZ, NAWET JAK sam Cię o to NIE poproszę ;-)))
_Fox_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2007, 14:49   #659
moto
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-01-2007
Postów: 3
Domyślnie

_Fox_, witaj!
__________________
Zapraszam na moto-strefa.pl
moto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-01-2007, 16:03   #660
dzoni1
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 22-02-2006
Skąd: wrocław
Postów: 6
Domyślnie

witam,
mam focusa 1,8 tddi 90 kM. Po raz pierwszy forum'uje.
W Focusiku psuło się to i owo więc może bede mogł kiedyś coś podpowiedzieć.
no i tyle:-)))
dzoni1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:56.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.