Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-10-2006, 13:19   #1
dragan36
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 12-10-2006
Skąd: Mława
Postów: 23
Domyślnie Dziwne wibracje

Sprawa wygląda tak: podczas jazdy występuje drganie (wibracje) gdzieś z przodu ale tylko kiedy przyspieszam skręcając jednocześnie w lewo (w prawo wszystko jest w porzadku). Podobne objawy występuja podczas jazdy po nierównej nawierzchni, tzn po drodze gdzie wystepuje wzniesienie i dolek na zmiane. Wtedy slychać cos takiego jakby cos przycieralo.
Co to może byc mial ktos cos podobnego ??

dragan36 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-10-2006, 08:58   #2
PP
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 31-08-2006
Skąd: POMORZE
Model: Focus Ghia kombi
Silnik: 1,8 TDDI 90KM
Rocznik: grudzień 1999
Postów: 415
Domyślnie

w mojej foce 1,8 TDDI Ghia (kombi) był wybity kielich i krzyżak na przegubie wewnętrznym i od 80km/h zaczynały się wibracje czym szybciej tym gorzej trzęsło. Kileich i krzyżak w serwisie 700zł(zamienników brak)., kupiłem całą (nową z gwarancją) półoś z tymi elementami(zamiennik) w [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] za 590zł. Przestało telepać !!!
Podczas wymiany wyszło że podczas wibracji z nowych wcześniej założonych klocków wyleciały druciane zamocowania (urwały się). Więc jestem zdania że takie rzeczy trzeba robić na czas i jak najszybciej. Ścignąłem gościa o kase , który sprowadził mi auto i sprzedał.(dał kasę)
POZDRAWIAM
PP jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2006, 20:13   #3
artgas
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-10-2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Model: Focus MK3
Silnik: 1.5 TDCI 120PS
Rocznik: 2016
Postów: 15
Domyślnie

Dokładnie ten sam problem opisywany jest na temacie Drgania. Ja również kupowałem kompletne nowe półosie w firmie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Dostałem rabacik i za 2 półosie do foki tddi kombi r.2001 zapłaciłem 1079 zł razem z opłatą za dostarczenie (sztuka za 531 zł). Dragnia stały się historią. Nie zastanawiaj się tylko wymieniaj, przez drgania możesz narobić sobie więcej usterek.
__________________
Art
artgas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-10-2006, 09:44   #4
dragan36
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 12-10-2006
Skąd: Mława
Postów: 23
Domyślnie

Witam, dzieki wielkie za pomoc tylko czy ktos wie co sie dzieje ze strona www tej firmy, cos nie dziala poprawnie :fcp5
dragan36 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-11-2006, 12:30   #5
PP
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 31-08-2006
Skąd: POMORZE
Model: Focus Ghia kombi
Silnik: 1,8 TDDI 90KM
Rocznik: grudzień 1999
Postów: 415
Domyślnie

Tu masz namiary do [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
05-092-Łomianki ul:Kasztanowa 15/17
e-mail: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
tel: (22) 751-13-24
tel kom: 0509-758-459

POZDRAWIAM
PP jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-11-2006, 12:48   #6
adi1222
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-09-2006
Skąd: Gdynia
Postów: 108
Domyślnie

PP sory jeśli możesz to kto tobie sprowadzał fokę?? Bo ja mam podobne problemy z ch.... który mi sprowadzał.
adi1222 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-11-2006, 05:56   #7
PP
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 31-08-2006
Skąd: POMORZE
Model: Focus Ghia kombi
Silnik: 1,8 TDDI 90KM
Rocznik: grudzień 1999
Postów: 415
Domyślnie

Do adi1222 : Nie chcę rzucać nazwiskami ale facet co tydzień stoi na giełdzie w Pruszczu Gdańskim ostatnio z Mercem srebrnym (duży facet w okularach- z Gdańska Wrzeszcza). Jak sprzedawał mi auto to strugał głupa że sprowadził dla siebie, jakby to nie miało wyjść na jaw skoro też korzystam z tej giełdy. Jeśli coś Ci pasuje z rysopisu to podaj e-mail lub nr. telefonu to pogadamy. W moim przypadku facet miał pecha bo kupując niemieckie blachy widnieje jego adres w moich samochodowych papierach. Jeśli widniejesz na umowie tylko z Niemcem (bez tego gościa) , to nie widzę szans prawnych żebyś mógł coś zrobić - przed zakupem mojej foki spotkałem się różnym naciągactwem i chamstwem. No i zależy co nie gra Ci w zakupionym aucie !?

Pozdrawiam
PP jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-11-2006, 07:10   #8
adi1222
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-09-2006
Skąd: Gdynia
Postów: 108
Domyślnie

Do PPego: Ja kupowałem w auto-handlu auto-świat2 koło media w gdańsku, i też straszne przeboje miałem, ale teraz samochód jest ok, tylko trzeba było wsadzić dużo kasy, a książki serwisowej nie dostałem do dzisiaj, jescze próbował mnie wych....ć na opłatach ale mu nie wyszło, nie polecam nikomu, pomimo gwarancji nie zobaczyłem kasy od razu po kupnie wymieniałem wtryski wszystkie ale się nie dogadaliśmy.
adi1222 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-11-2006, 09:36   #9
PP
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 31-08-2006
Skąd: POMORZE
Model: Focus Ghia kombi
Silnik: 1,8 TDDI 90KM
Rocznik: grudzień 1999
Postów: 415
Domyślnie

Też mnie zrobili w jajo na tym autohandlu: znalazłem w necie focusa i zadzwoniłem do nich czy mogę go obejrzeć ,usłyszałem "OK-stoi i czeka". Pojechałem z kumplami go oblukać i auto "stoi" ale w Niemczech. Chcieli kasę na auto do sprowadzenia, ale stwierdziłem że jaja sobie robią !!! Już słyszałem różne ploty o tym komisie: podrabianie książek serwisowych, bite numery itp... - nie wiem ile w tym prawdy ?! No to jeśli padły Ci wtryski to trochę Cię to kosztowało.

Pozdrawiam
PP jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:42.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.