Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > LPG
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-08-2006, 09:26   #1
maxio
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Model: Wcześniej Galaxy 2.8, obecnie S-Max
Silnik: 2.0eb 203
Rocznik: 2004/2010
Postów: 13
Domyślnie Problem lpg silnik 2.3 instalacja OMVL DREAM XXI N.

Poszukuję włścicieli forda galaxy 2.3 z założoną instalację OMVL DREAM XXI N. Mam problemy z mapą wtrysku. Mój gazownik nie może sobie jakoś poradzić żeby auto chodziło płynnie od 900- 6000 obr/min tylko co jakiś czs szarpie i szarpie, i z mocą też jest nie tak. O spalaniu już nie wspomnę(ok. 17 l na trasie przy prędkości 120km/h). Może znajdzie się ktoś kto ma ten problem dopracowany. pozdrawiam.

maxio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-08-2006, 22:23   #2
xander2000
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 14-07-2005
Skąd: Krosno
Model: focus
Silnik: 1,8 tdci
Rocznik: 2005
Postów: 33
Domyślnie

Witam,
Mam taka wlasnie instalacje od ok. 2 miesiecy i absolutnie zadnych klopotow. Silnik chodzi bardzo ladnie i plynnie. Auto jest szybkie i mocne. Nie ma absolutnie zadnej roznicy do PB. Przejechalem na LPG min. wakacje 2x1000 + 1000 km i duzo innych wyjazdow np. dzis grzybobranie 2x200 km.Spalanie: w miescie max 15l (mam "ciezka" noge :fcp3 ), trasa, przy spokojnej jezdzie 90-110(jechalem "na dwa auta") na trasie krosno-swinoujscie 10,5l (slowo), a tak normalnie czyli do 160 ok. 13l. Instalacja zalozona i odpalona "z biegu", zadnych dodatkowych regulacji nie robilem. Tyle tylko, ze przy montazu mam rowiercone dyszki chyba o 0,1 mm, po uzgodnieniu z monterem (na jego sugestie). Jak dla mnie jestem bardzo zadowolony. W temacie ustawien jestem zupelnym laikiem, ale jesli chcesz zadzwon do krosna, firma moto-styl, monter to "Pan Arek". Absolutny zawodowiec. Pozdrawiam
xander2000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2006, 11:41   #3
maxio
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Model: Wcześniej Galaxy 2.8, obecnie S-Max
Silnik: 2.0eb 203
Rocznik: 2004/2010
Postów: 13
Domyślnie

B. dzięki. Tylko pozazdrościć ustawienia instalacji.spróbuję się skontaktować.pozdrawiam.
maxio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2006, 01:27   #4
skorpion23
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-06-2006
Skąd: Puławy
Postów: 26
Domyślnie Super instalacja!!!

Ja rowniez mam taka instalacje i jestem z niej bardzo zadowolony. Samochodzik chodzi idealnie i nie odczuwa sie zadnych roznic miedzy PB i LPG!!! Spalanie troszke wyzsze jak u kolegi z wczesniejszej wypowiedzi,ale to z powodu wykonywanego zawodu(taksowkarz)!!!
skorpion23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:44.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.