Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-07-2006, 17:51   #1
brotherfront
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-06-2006
Skąd: Brzeg
Postów: 21
Domyślnie Kontrolka hamulca ręcznego

Witam,

Mam pytanie a mianowicie nie świeci mi kontrolka na tablicy od ręcznego lecz raz zaświeciła jak wymieniałem żarówkę od zapalniczki i odkręcałem panel także myśle że żarówka jest ok. Chodzi mi o to czy koło drążka od ręcznego jest coś co powoduje że gdy ręczny jest zaciągnięty to lampka świeci na tablicy.


Pozdrawiam

__________________
Bartek
brotherfront jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2006, 22:30   #2
frazir
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-01-2006
Skąd: Jelenia Góra
Postów: 154
Domyślnie

Mialem to samo ... rozbierz tunel odkrec taki wlacznik ze jak zaciagasz reczny to kabel zwierany jest do masy i kontrolka zapala sie podajrze jak siedzisz jako kierowca to po twojej stronie on bedzie ... najpierw zrob test odepnij przewod od tego styku i zewrzyj do masy powinna sie zapalic ale musi byc masa a najlepiej wez jakis kabel i jeden koniec do tej wtyczki drugi gdzies na karoserie gdzie nie ma lakiery (jakas nakretka ew. do minusa na aku ale lepiej na mase karoserji) jak zaswieci sie to wszystko jasne ze to sprawa przelacznika ja musialem go odkrecic rozebrac ( dociskasz element ruchomy wyciagasz zawleczke albo jakos przekreczasz i wyjmujesz ( to juz sam zlukasz) potem wziolem papierek scierny i przeczyscilem i teraz mam spokoj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zapala sie zawsze jak zaciagam zycze powodzenia w manewrach mam nadzieje ze dosc jasno napisalem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
frazir jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-07-2006, 10:59   #3
brotherfront
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-06-2006
Skąd: Brzeg
Postów: 21
Domyślnie

frazir, dzięki za pomoc. Zobacze dzisiaj tylko jadna rzecz jeszcze a mianowicie dojde do tego przełącznika bez wyciągania całego panelu? Bo jak wymieniałem żarówkę to go mozna delikatnie unieść i cofnąć do tyłu bo trzyma mieszek i sam drążek?

Pozdrawiam
__________________
Bartek
brotherfront jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-07-2006, 13:28   #4
frazir
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-01-2006
Skąd: Jelenia Góra
Postów: 154
Domyślnie

Szczerze mowiac ja to zrobilem przy okazji wymiany zaroweczki od zapalary i troche sie mordowalem za pierwszym razem aby wyciagnac ten panel tam bedzie Ci potrzebny srubokret krzyzakowy ale krotki tak z 5 cm maks bo musi sie zmiescic miedzy sruba a fotelem pasazera i jak sruba nie byla nigdy odkrecana to trzeba miec dobre dojscie bo jesli sie zapiekla to bedziesz potrzebowal pole do manewrow Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jak go odkrecisz to juz intuicyjnie bedziesz wiedzial jak go rozebrac i przeczyscic mu te styki ...
frazir jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.