Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Diesel
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-07-2006, 11:54   #1
mechu
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 20-04-2006
Postów: 7
Domyślnie dziwny filtr paliwa do mondeo II TD w Szkocji

witam, mam problemy z obrotami w mdII TD, wiec zaczynam od wymianow filtrow, wymienilem powietrza, i zabieram sie do wymiany filtu paliwa- a tu niespodzianka, filtr niby do tego modelu, tak mi w sklepie powiedzieli (szkocja), a ze to moj pierwszyt samochod, to wziolem. wymontowalem pompke paliwa (opis znalazlem na forum i za to chwala. bo w UK bardzo zdzieraja) a tu filtr nie pasuje. Nowy filtr gabaretowo wyglada jak cala pomka z filtrem i ma dwie koncowki na wezyki, wlotu i wylotu paliwa. Wiec poszedlem oddac zakupiony towar do sklepu, myslalem ze sie koles pomylil, a tu sie upierasja, ze to tylko taki i taki maja. To oddalem i jestem w kropce. Stary filtr zamontowalem, wyczyscilem z syffow i troche jak by pomogla, obroty szybciej sie sabilizuja, oraz samniejsze wachania. Prosze o pomoc czy ktos sie spotkal z czyms takim.

z gory dziennki.

mechu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-07-2006, 21:50   #2
Dziadek2
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 02-10-2005
Skąd: Sląsk
Postów: 37
Domyślnie

proponuje zakupic orginalny wkład filtru Motorcrafta[ moze wysyłka od :fcp1Jacka?] lub w kraju jeden z pieciu zamienników :fcp1 PZL Sędziszow tez dobry cena :fcp18 16 ZL ,wymieniłbym co 20 tys. a przed zimą spusc wode :fcp1 z filtra Szkocja jest dziwna,pozdro
Dziadek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-07-2006, 22:43   #3
mechu
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 20-04-2006
Postów: 7
Domyślnie filtr

wiec poszedlem do tego sklepu jeszcze raz i po rozmowie z innym sprzedawca znalazl dla mnie wlasciwy filtr, natychmiast go zamontowalem , ale obroty dalej plywaj, nie tak czesto, co bys proponowal abym nastepnego sprawdzil, dzieki.
mechu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-07-2006, 22:00   #4
Dziadek2
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 02-10-2005
Skąd: Sląsk
Postów: 37
Domyślnie

przeczytałem twoj poprzedni post przypomniałem sobie ze za stabilne obroty odpowiada posrednio taki amortyzatorek czytez oporopowrotnik ktory wyrownuje zejscie z wysokich obrotów w czasie 5 sek przy pompie po prawej bo filtr jak zatkany to auto ciezko odpala lub wcale
Dziadek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:15.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.