Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-06-2006, 21:59   #11
ewenement39
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 07-01-2006
Skąd: Olsztyn
Postów: 345
Domyślnie

Najlepsza metoda to złapać drania w samochód za miasto delikatnie nastraszyć i wierz mi nigdy nie odważy się tego więcej zrobić, bo pomyśli, że z takim czubkiem to lepiej nie zaczynać :fcp13

__________________
Martwisz się, że ja nie mam pieniędzy? Nie martw się też kiedyś nie będziesz miał! :-)
ewenement39 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2006, 11:25   #12
arni0000
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 24-04-2006
Skąd: Bełchatów
Postów: 402
Domyślnie

kup skrzynkę taniego wina idz postaw menlom i powiedz zeby ci auta popilnowali po ktoś ci ciagle go niszczy. Walka z nimi nic ci nie da tylko bedą ci go nadal niszczyć. Sposób sprawdzony.Czym nastraszysz goscie który ma wszystko gdzieś i za winawę dał by sobie jaj uciąc.

[ Dodano: 2006-06-21, 12:30 ]
Cytat:
Napisał maup
Wańkowicz kiedyś opisywał jak sobie podłączył coś w rodzaju przetwornicy do samochodu i puścił na karoserię dość konretne napięcie, żeby mu celowników nie urywali od mesia.
Nie wiem, czy w nowych, mocno skomputerzonych autkach taki patent jest możliwy do zrobienia ale to niech się elektrykotronicy wypowiedzą.
Szkoda tylko, że ze względu na możliwość przypadkowego dotknięcia samochodu przez niewinną osobę, trzeba tak ograniczać prąd, żeby nie powodował trwałych szkód lub zejścia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak cos sie komus stanie to idziesz siedzieć. Był taki przypadek ze gośc w aucie zamontował taki panet z chaczykami na ryby w fotelu kierowcy. Złodziej usiał i kaplica nie mógł wstać i siedział tak do rana mało sie nie wykrwawłi. Wcale migo nie zal ale pozwał gościa do sadu tamtemn musiał mu 30 000zł odszkjodowania wypłacić. To je polska więc trzeba uwazać
arni0000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2006, 15:27   #13
ewenement39
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 07-01-2006
Skąd: Olsztyn
Postów: 345
Domyślnie

Jeśli chodzi o domowe zabezpieczenia to kiedyś jakieś 8 lat temu może jeszcze dawniej, kiedy to samochody kradziono w niesamowitych ilościach. Jeden właściciel auta wziął zwyczajną deskę nawbijał gwoździ i podłożył pod siedzenie. Złodziej wskoczył, ale tak mu się to w zad wbiło, że nie mógł wyjść. Ale też finał był taki, że zapłacił odszkodowanie i dosłał w zawiasach.
__________________
Martwisz się, że ja nie mam pieniędzy? Nie martw się też kiedyś nie będziesz miał! :-)
ewenement39 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2006, 15:42   #14
karex
ford::expert
 
Avatar karex
 
Zarejestrowany: 15-01-2005
Skąd: łódzkie
Model: Mondeo Mk3 i Mk4 oczywiście kombi
Silnik: 2,0 TDCi 130 na 151KM i DW10C 140KM
Rocznik: 2005.02 oraz 2012.05
Postów: 2,806
Domyślnie

A czy jest na sali adwokat?
Bo tak się zastanawiam, jakby na aucie umieścić napisy:
zabezpieczenie antykradzieżowe, groźne dla zdrowia i życia.

Aczkolwiek zgadzam się z przedmówcami, że to jest po... kraj. I różnie by to potem moglo być :/ .

Kraj w którym prezydent musi stawać na palcach, żeby sięgnąć klamek w palacu prazydenckim. (autentyczne, pamiętacie jak za czasów Kwacha mial on klamki w palacu na wysokości czola, bo tam sa tak dziwnie wysoko, jakby byl palac budowany wieki temu z przeznaczeniem antykaczkowym :fcp27 )
Przepraszam, ze odjechalem w politykę, ale...
Tylko proszę nie ciągnijmy tego dalej politycznie, nie chcialbym być sprawcą kolejnego wielkiego OTa.
I na to niestety pracuje wiele pokoleń polityków robiąc coraz większe dziadostwo.
__________________
Pozdrawiam
Było
Mondeo Mk2 1997 1,8+BLOS i Mondeo Mk2 1997 1,8 TD
[Regulamin Forum] [Sklep forumowy]
karex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2006, 15:42   #15
llechu
ford::expert
 
Avatar llechu
 
Zarejestrowany: 08-10-2004
Skąd: Wawa i okolice
Model: Mondeo MKIII i Focus MK I
Silnik: TDCI 2.0 115KM i 1.6 16V
Rocznik: 2003 i 2004
Postów: 4,590
Domyślnie

Cytat:
Napisał ewenement39
ale tak mu się to w zad wbiło, że nie mógł wyjść. Ale też finał był taki, że zapłacił odszkodowanie i dosłał w zawiasach.
W sumie to nie wiem dlaczego. A co to? Zabronione jest wożenie deski z gwoździami na siedzeniu kierowcy? Mógł gość uzasadnić, że jest fakirem i deska jest mu potrzebna bo bez niej nie umie jeździć. Kurde, to tak jakby ci się ktoś włamał do mieszkania, przewrócił na skórce od banana i ty masz mu teraz odszkodowanie płacić bo nie posprzątałeś skórki. Się pytam za co? Jeśli popełniam przestępstwo, prawo mnie nie chroni. Przykład - spróbujcie pojechać po pijaku samochodem i niech się nie z waszej winy jakaś kolizja stanie. Zgadnijcie kto będzie winny?
Jak tak dalej pójdzie to złodziej będzie mógł zarządać odszkodowania bo mu syrena alarmu uszkodziła słuch, albo za straty moralne jak nie uda mu się immobilisera oszukać.

[ Dodano: 2006-06-21, 16:46 ]
Swoją drogą to zainstaluj w aucie jakiś czujnik wstrząsów i podłącz do niego generator jakichś przerażających dźwięków takich, żeby się 10 sekund nie dało w promieniu 10 metrów wytrzymać.
llechu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2006, 15:50   #16
ewenement39
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 07-01-2006
Skąd: Olsztyn
Postów: 345
Domyślnie

Cytat:
Napisał llechu
to tak jakby ci się ktoś włamał do mieszkania, przewrócił na skórce od banana i ty masz mu teraz odszkodowanie płacić bo nie posprzątałeś skórki.
Żebyś wiedział. Uciekający złodziej z posesji przeskakując przez ogrodzenie (siatka, metalowe słupki) niefortunnie zawadził w taki sposób, że mu dość poważnie jedną nogę uszkodziło. Ale zbiegł po czasie do właściciela przyszło wezwanie do sądu właśnie w sprawie odszkodowania. Takich przykładów jest więcej, ale w naszym kraju jest podstawowa zasada, Kto Pierwszy Ten Lepszy
__________________
Martwisz się, że ja nie mam pieniędzy? Nie martw się też kiedyś nie będziesz miał! :-)
ewenement39 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2006, 16:19   #17
llechu
ford::expert
 
Avatar llechu
 
Zarejestrowany: 08-10-2004
Skąd: Wawa i okolice
Model: Mondeo MKIII i Focus MK I
Silnik: TDCI 2.0 115KM i 1.6 16V
Rocznik: 2003 i 2004
Postów: 4,590
Domyślnie

Nie no. I co? Sąd przyznał odszkodowanie? Nie uwierzę. Wiem, że u nas mnóstwo jest absurdów, ale nie takie coś.
llechu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2006, 17:39   #18
ewenement39
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 07-01-2006
Skąd: Olsztyn
Postów: 345
Domyślnie

Cytat:
Napisał llechu
Sąd przyznał odszkodowanie?
Tego to nie wiem, bo w artykule tego nie było, ale sam fakt, że intruz zrobił taki krok to coś świadczy o naszym wymiarze sprawiedliwości.

PS., Jaką grafę masz pod Debianem, bo X-y to w moim radeonie tylko na mandarynie i suse można skonfigurować i to bez 3D
__________________
Martwisz się, że ja nie mam pieniędzy? Nie martw się też kiedyś nie będziesz miał! :-)
ewenement39 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2006, 19:43   #19
Pinki
ford::expert
 
Avatar Pinki
 
Zarejestrowany: 10-01-2006
Skąd: Kraków
Model: Fusion
Silnik: Hybrid
Rocznik: 2015
Postów: 2,815
Domyślnie

Cytat:
Napisał llechu
- spróbujcie pojechać po pijaku samochodem i niech się nie z waszej winy jakaś kolizja stanie. Zgadnijcie kto będzie winny?
to to chyba troszke co innego kazdemu pijakowi co nawet o tym pmyśli żeby jechać na szafot .
__________________
Jeden Procent dla "Małego Komika"
Jest:
BMW E61 LCI 520D
Ford Fiesta MKVII 1.25 82 PH GOLD
były
Ford Mondeo MKIII 2.5 V6 GHIA SPRZEDAM http://www.polskajazda.pl/Samochody/Ford/Mondeo/56936
Ford Mondeo MKII 1.8 16V LPG , CB on-board http://polskajazda.pl/Samochody/Ford/Mondeo/2216
Pinki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:52.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.