Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mustang
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-03-2006, 19:30   #51
jagrall
ford::expert
 
Avatar jagrall
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 28-05-2005
Skąd: Ruda Śląska
Model: Mondeo Mk IV
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 3,770
Domyślnie

Cytat:
Napisał THUNDERBIRD
Jak dla mnie to czarny mat
piękna sprawa. znam jednego gościa co ma camaro z lat 70 pomalowane na czarny mat. auto wygląda powalająco. stang też by sie nieźle tak prezentował

__________________
"tylko dwie rzeczy są nieskończone. wszechświat i ludzka głupota. mam wątpliwości co do wszechświata" - Albert Einstein
Było: Mondeo MkII 1,8 + sekwencja, mkIII 2,2tdci
jagrall jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-03-2006, 22:49   #52
THUNDERBIRD
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 26-03-2006
Postów: 7
Domyślnie

Cytat:
Napisał jagrall
Cytat:
Napisał THUNDERBIRD
Jak dla mnie to czarny mat
piękna sprawa. znam jednego gościa co ma camaro z lat 70 pomalowane na czarny mat. auto wygląda powalająco. stang też by sie nieźle tak prezentował
nie no teraz to wymiekam
camaro mmm piekna sprawa
mialem kiedyś okazje takim jechac
silnik big block 7.3L ???? masakra
i to w czarnym macie
THUNDERBIRD jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-04-2006, 23:22   #53
Bauma
ford::expert
 
Avatar Bauma
 
Zarejestrowany: 29-06-2005
Skąd: CB
Model: Mondeo
Silnik: 1/2 DB9
Rocznik: '04
Postów: 2,209
Domyślnie

wlasnie sie dowiedzialem ze jezdzi nowiutki czerwony Mustang na blachach Inowroclawia czyli rzut kamieniem od Bydzi :fcp1 pewnie bede go czesto widywal... a noz wlasciciel zapuka na forum...
__________________
Naruszenie regulaminu pkt.23 i 24
Bauma jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2006, 14:45   #54
Mordimer
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 31-03-2006
Skąd: Warszawa
Postów: 26
Domyślnie

Ja widziałem w Wawce jednego, czerwony metalik, białe pasy przez środek. W zasadzie nie mogłem mu się bliżej przyjrzeć, bo nie dość że jechał w przeciwną stronę, to jeszcze z dość "nieskromną" prędkością... Prawie osiągnąłem zdolność sowy w przekręcaniu głowyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) Ale widziałem na Wilanowskiej coś lepszego: czarnego, postawionego chyba na 19" albo 20" DODGE-a RAM SVT!!!! Byłem w takim szoku, że mnie strąbili (na światłach stałemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) Również dość szybko zniknął mi z oczu niestety...
__________________
Mordimer Madderin, the Inquisitor of Sancte Officium
Mordimer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-04-2006, 10:26   #55
Michal3
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 10-11-2005
Postów: 8
Domyślnie

Ja właśnie rejestruje mojego Mustanga a znajomy jeździ swoim już od września zeszłego roku.
Wieć tych aut już do nasej Ojczyzny troche najechało :fcp2
Michal3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2006, 16:20   #56
Metoh
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 18-04-2006
Postów: 2
Domyślnie

Witam
Pierwszy post :fcp1 więc chciałem się przywitać i ukłonić no i od razu na głęboka wodę..
W tym tygodniu sprzedaje swoja bryczkę.. W przyszłym zaczynam przygotowania do "Akcji Mustang GT 2006".. Dlatego z góry przepraszam ale najbliższym czasie będę upierdliwy :fcp27 i będe zadawał duzo pytań..
pozdro
__________________
Ja chce Mustanga.. stary nowy nie gra roli..
Metoh jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-08-2007, 20:43   #57
DuDu
ford::amateur
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 30-08-2007
Skąd: Lubin/Wrocław
Model: Ford Cougar
Silnik: 2.5 V6
Rocznik: 99r
Postów: 4
Domyślnie

Mieszkam w Lubinie i jak byłem we Wrocławiu na spacerze to w pewnym momencie olśnił mnie piękny czerwony lakier. Gdy obróciłem głowe moim oczom ukazał się przepiękny Ford Mustang (przypuszczam 05' 06') ze wspaniałymi białymi, sportowymi pasami i rozciągnięty bocznymi drzwiami biały mustang Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. szczena mi opadła bo było to dość dawno temu i nowa generacja mustangów dopiero co wchodziła do sprzedaży, więc miałem szczęście oglądając to cudo. Sugerując się kierowcą owego rumaka przypuszczam że odwiedził poprostu nas bogaty starszy Amerykanin, miał siwą brode, nadwage, długie, siwe włosy w kitke, a jego pasażerką była kobieta która, jeśli nie była, to nadawała się na modelke Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


PS te zdjęcia niebieskiego rumaka są prze... prze... prze... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. właśnie takie cudo chce mieć! 69' ale ciemny czerwony lakier i nowoczesny kokpit obity w kremową skóre który ciągle mi siedzi w głowie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. :fcp19
DuDu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:42.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.