Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Cougar
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-01-2006, 11:27   #1
Krzysiek_81
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-01-2006
Skąd: Legionowo
Postów: 24
Domyślnie Cot i diabeł w szczegółach

Witam,

Dzisiaj w końcu zobaczyłem na oczy cudo, które już niedługo trafi do mnie. Całość wygląda dobrze, ale niestety, jest kilka szczegółów które już nie dają mi spokoju.

1. Czy kóryś w Was mógłby trasnąć fotę, w jaki sposób jest u Was zamocowany podłokietnik na tunelu, i jak w ogóle wygląda środek tego schowka, bo u mnie jest to dość głęboki otwór bez żadnego specjalnego wykończenia w środku, a na samym dnie 3 śruby, z których 2 krzywo wkręcone. Nie wiem po kiego czorta, ktoś to dotykał i rozkręcał, ale konstrukcja jest trochę chybotliwa.

2. Czy nie wiecie, gdzie można dostać (o ile w ogóle) te zaślepki śrub na drzwiach, z łbem kota jako logo (u mnie brakuje obu) Chciałbym się dowiedzieć czy są do dostania, zanim będę kombinował coś innego.

3. Czy macie doświadczenie w naprawie, bądź doświadczenia z serwisem, który mógłby naprawić uszkodzony zderzak przedni (jest pęknięty ba dole pod halogenem)

4. Zmartwiłem się, kiedy zobaczyłem, że mój model niestety nie ma podgrzewanej przedniej szyby. W Foczce ojca, ogrzewanie się sprawdza. Czy system nawiewu i grzania w Cougarze wystarcza do wygodnej eksploatacji auta w zimie?

Z góry dzięki za pomoc. Może niedługo wrzucę kilka zdjęć czarnego Kocura. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam

Krzysiek_81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2006, 13:09   #2
alfatech
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-07-2004
Skąd: Koło
Model: Mustang GT
Silnik: 4,6 V8
Rocznik: 2005
Postów: 488
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krzysiek_81
ale konstrukcja jest trochę chybotliwa
nie grzebałem dogłebnie ale u mnie tyż to lata ,prawdopodobnie jest pęknięty jakiś plastik w środku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a w środku nie ma nicGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tzn są przgródki na CD i to wszystko

Cytat:
Napisał Krzysiek_81
Czy nie wiecie, gdzie można dostać (o ile w ogóle) te zaślepki śrub na drzwiach, z łbem kota jako logo (u mnie brakuje obu) Chciałbym się dowiedzieć czy są do dostania, zanim będę kombinował coś innego.
zawdzoń do serwisu albo szukaj w rozbitkach ,nawet na ebayu nie ma takich rzeczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Krzysiek_81
3. Czy macie doświadczenie w naprawie, bądź doświadczenia z serwisem, który mógłby naprawić uszkodzony zderzak przedni (jest pęknięty ba dole pod halogenem)
to raczej żadna filozofia jeżeli jest trochę pęknięty ,mata szklana i żywica od spodu.
a jeżeli jeszcze z wierzchu to jakiś wypełniacz żywiczny ,każdy normalny lakiernki powinien to zrobić a nawet sam (jak masz ochotę ,czas i miejce ogrzewane) możesz sie pokusic o sklejenie ,to nic trudnego a jaka radocha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Cytat:
Napisał Krzysiek_81
4. Zmartwiłem się, kiedy zobaczyłem, że mój model niestety nie ma podgrzewanej przedniej szyby. W Foczce ojca, ogrzewanie się sprawdza. Czy system nawiewu i grzania w Cougarze wystarcza do wygodnej eksploatacji auta w zimie?
spox wentylacja jest ok jak włączysz dmuchawę tylko na szybę to załącza się klima Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
trochę to wkurza bo jak masz ochotę bez klimy to nie da rady. Ale za to odparowuje dość szybko.
Albo też możesz kupić szybę ogrzewaną ,gdzieś widziałem nówki jak znajdę to wkleję link czy cóś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

fotki mogę strzelić ale aparat mam w domu ta że jutro możesz je mieć dopiero Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Pozdrowionka
__________________
samochody to nie wszystko
jest jeszcze piwsko
Tomek - Sęku - Koło
FORUM FORD COUGAR
FORUM FORD MUSTANG
alfatech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2006, 13:42   #3
pokora
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-01-2006
Skąd: Gniezno
Postów: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krzysiek_81
ale konstrukcja jest trochę chybotliwa
Mam juz drugiego cougarka i jak zauwazylem w kazdym z nich konstrukcja podlokietnika pozostawia wiele do zyczenia. Niestety taka mala wada Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Krzysiek_81
2. Czy nie wiecie, gdzie można dostać (o ile w ogóle) te zaślepki śrub na drzwiach, z łbem kota jako logo (u mnie brakuje obu) Chciałbym się dowiedzieć czy są do dostania, zanim będę kombinował coś innego.
Tak jak przemowca... Najlepiej zadzwonic do serwisu, albo poszukac troszke na gieldzie, tam zawsze sie wszystko znajdzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał Krzysiek_81
4. Zmartwiłem się, kiedy zobaczyłem, że mój model niestety nie ma podgrzewanej przedniej szyby. W Foczce ojca, ogrzewanie się sprawdza. Czy system nawiewu i grzania w Cougarze wystarcza do wygodnej eksploatacji auta w zimie?
Nadmuch i cala cyrkulacja powietrza w Cougarku jest BDB, jednak strasznie mnie denerwuje wlaczajaca sie klima przy nadmuchu tylko na szybe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Glupota jak dla mnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pokora jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2006, 14:08   #4
alfatech
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-07-2004
Skąd: Koło
Model: Mustang GT
Silnik: 4,6 V8
Rocznik: 2005
Postów: 488
Domyślnie

Cytat:
Napisał pokora
strasznie mnie denerwuje wlaczajaca sie klima przy nadmuchu tylko na szybe Evil or Very Mad Glupota jak dla mnie Rolling Eyes
hehe no Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ja też nie lubię jak ktoś za mnie decyduje ,jak mam kaprys ,tudzież ochotę dmuchać sobie na szybę bez klimy to nie mogę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
samochody to nie wszystko
jest jeszcze piwsko
Tomek - Sęku - Koło
FORUM FORD COUGAR
FORUM FORD MUSTANG
alfatech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2006, 13:07   #5
CnEuHA3
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-12-2005
Skąd: Legnica
Model: s-max
Silnik: 2.0tdci
Rocznik: 2008
Postów: 14
Domyślnie

Zgadza sie ten podlokietnik to wada kazdego cougara, w kazdym egzemplarzu z jakim sie spotkalem lata na boki, ciagle mysle co mozna z tym zrobic ale jedy sposob to chyba zalac go betonem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. takze o to sie nie martw Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
CnEuHA3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2006, 13:37   #6
alfatech
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-07-2004
Skąd: Koło
Model: Mustang GT
Silnik: 4,6 V8
Rocznik: 2005
Postów: 488
Domyślnie

Cytat:
Napisał CnEuHA3
ale jedy sposob to chyba zalac go betonem
hmm można sie jeszcze pokusić o wycięcie blachy np alumniowej gr. 2 mm w kształcie dna schowka i przykręcenie całości ,powinno to unieruchomić schowek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale mnie to na razie nie przeszkadza (no może poza skrzypieniem jak się opieram o to cóś ) i robić mi sie nie chce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak sie całkiem rozleci to się będę martwił Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pozdrowionka
__________________
samochody to nie wszystko
jest jeszcze piwsko
Tomek - Sęku - Koło
FORUM FORD COUGAR
FORUM FORD MUSTANG
alfatech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2006, 22:07   #7
CnEuHA3
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-12-2005
Skąd: Legnica
Model: s-max
Silnik: 2.0tdci
Rocznik: 2008
Postów: 14
Domyślnie

ja rowniez narazie sie tym nie martwie, jednak nie ukrywam ze denerwuje mnie to ze w aucie jest cos nie tak jak powinno byc :zly: i ciagle mysle jak by to udoskonalic :065: Jak wymysle cos sensownego bez ingerencji powazniejszego sprzetu to napisze. Swoja droga to ciekawe czy jak koty wychodzily z salonu to od nowosci mialy ta wade :551: rozumie jak by to byly jeden czy dwa przypadki, to mozliwe ze poprzedni wlasciciel mial ciezka reke Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
CnEuHA3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2006, 19:19   #8
Thomas
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-01-2006
Skąd: Warszawa
Postów: 38
Domyślnie

Witam,
chciałbym zapytać sie o opony + felgi.
Mianowicie: posiadam standardowe alufelgi z napisem cougar i chciałbym dokupić do nich jakies letnie opony i tu zaczyna się mój problem bo nie wiem w jakim zakresie moge się poruszać.
Czy na tę felgę wejdą gumy 215, 225 ? Obecnie mam 205/55/16"
Do jakiego minimalnego profilu można zejść by w miarę bezpiecznie się poruszać po naszych cudownych drogach ?
Może coś jeszcze powinienem wiedzieć.
Prośba o info.

Dziekuję
__________________
Thomas
Thomas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2006, 12:26   #9
mario78
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-05-2005
Skąd: POZNAN
Postów: 137
Domyślnie

Fabrycznie w cougar jest 215/50/16 wiec jak nie zmieniasz cali na wieksze to najlepiej takie kupic jak producent zaleca -wejdz na strone [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] a pozatym na forum był juz poruszany ten temat poszukaj
__________________
fałszustka
mario78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2006, 20:35   #10
Tom303
ford::advanced
 
Avatar Tom303
 
Zarejestrowany: 10-01-2006
Skąd: Opole
Model: Cougar/Mondeo/S-max
Silnik: 2.5i/3.0i/2.0d
Rocznik: 1998/2005/2007
Postów: 283
Domyślnie

Fabrycznie Cougar wyposazony byl w opony o rozmairze 215/50R16 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)) , sam mam jeszcze takie zimowki zalozone na oryginalnych felgach (szerokosc 6 cali). Natomiast na moich drugich felgach (tez 16tki ale juz szerokosci 7,5 cala) mam 205/50R16, bo musialem po malym wypadku szybko zmienic opony i tylko takie dalem wtedy rade zalatwic. Ale ta opony jest za waska na ta felge i ja troche rozciaga, co nie wyglada za dobrze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale jakos jezdze. A pod koniec roku bede potrzebowal juz nowe zimowki i postanowilem ze zmienie na rozmiar 205/55R16 (na oryginalne felgi). 205/50R16 tez sa ale juz drozsze, ze wzgledu na nietypowy rozmiar. Ale z tego co wiem opony letnie sa znowu dostepne w Niemczech w oryginalnym rozmiarze (japonskiej firmy Kumho) w cenie ok 70 euro.
__________________
Pozdrawiam

Tomek
Tom303 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:53.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.