Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Inne
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-09-2005, 11:56   #1
ASP
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 25-08-2005
Postów: 2
Domyślnie Części oryginalne / ceny / importerzy

Wypisujcie w tym temacie ceny części tego auta. Co byliście zmuszeni kupować,zmieniać czy też z własnej woli kupiliście, czy to w przypadku zużycia,zniszczenia czy też własnego wymysłu.
Z tego co mi wiadomo nowy zderzak przedni kosztuje 1800zł + 700zł sprowadzenie. Niedawno rozbiłem lusterkę(obudowę i znalowe łączenia) i facet zarzucił ceną między 1000zł a 1500zł. Także Ogólnie to przesadyzm, ale jak macie większe doświadczenie i znacie sklepy co się zajmują sprowadzaniem do tego auta części to bym prosił też o podanie ich stron lub ogólnie adresów (ponieważ nadal poszukuję tego lusterka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (prawe) ).Dzięki z góry.Pozdro

ASP jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2005, 11:44   #2
jarbar
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-06-2005
Skąd: Tychy
Postów: 44
Domyślnie Filtr Oleju + Kable WN

Witam
W dniu dzisiejszym odwiedziłem salon Mazda-Dyga w Katowicach, który gorąco polecam.

Zakupiłem nowe kable WN - pasują od Mazdy 323 P (takie chyba oznaczenie).
Koszt - niestety 145 zł :-(

Filtr oleju - ma oznaczenie B6Y1 14 302 9A 0 koszt 19 zł
Dowiedziałem się, że przy wymianie oleju potrzbna jest też podkładka pod korek spustowy oleju - koszt około 7zł.

Salon polecam, ponieważ można się z nimi skontaktować emailowo, i naprawdę potrafia doradzić. Więcej napisze o nich na forum ogólnym.
jarbar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2005, 21:08   #3
Bart_007
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał jarbar
Zakupiłem nowe kable WN - pasują od Mazdy 323 P (takie chyba oznaczenie).
Koszt - niestety 145 zł :-(
Udało mi się nabyć kable (też miałem tą przyjemność) JC.
Kable WN, firma JC. Mazda 323; 1,3 benzyna; rocznik 94. Stara wersja karoserii.
Koszt 75pln. W komplecie (jak każdym chyba) jest 5 kabli, nam potrzeba tylko 4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Miejsce nabycia: Poznań, firma Aktyw.
Też miła obsługa, nie było problemu żeby wziąć kable z magazynu i sprawdzić czy będą pasować.

Info dodane również w wątku z częściami / zamiennikami.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-12-2005, 14:40   #4
jarbar
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-06-2005
Skąd: Tychy
Postów: 44
Domyślnie Kable WN

Najprawdopodobniej mam te same kable -przepłacone 2 razy :-) Więc niestety dałem się wpuścić w maliny :-(
jarbar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:49.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.