Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Cougar
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-11-2005, 16:39   #11
mario78
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-05-2005
Skąd: POZNAN
Postów: 137
Domyślnie

dZIEKI PANOWIE ,ALE NOWY DZIEN NOWY PROBLEM . WSZORAJ 1 SNIEG W POZNANIU wpadłem w poslizg walnalem w krawerznik i uderzyłem w płot. Felga do wymiany,zderzak ,osłony, osłonki nie wiem co z geometria chyba tylko trzeba ustawic . UWAŻAJCIE NA SIEBIE I WASZE KOTKI
opisze wam pozniej jak to naprawie co jak i za ile pozdro

__________________
fałszustka
mario78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2005, 17:09   #12
rzuk
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-09-2005
Postów: 46
Domyślnie

Cytat:
Napisał mario78
wpadłem w poslizg walnalem w krawerznik i uderzyłem w płot.

Shit ! szczere wspolczucia. A my ciagle na letnich jezdzimy! najgorsze jest to że w grudniu raczej nie znajde kasy na komplet zimówek(o felach nie wspominam)
__________________
Kocham moje autko!
rzuk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2005, 07:34   #13
alfatech
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-07-2004
Skąd: Koło
Model: Mustang GT
Silnik: 4,6 V8
Rocznik: 2005
Postów: 488
Domyślnie

Cytat:
Napisał mario78
wpadłem w poslizg walnalem w krawerznik i uderzyłem w płot
grrrr jak nie urok to sr....ka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie lubię zimy a nasze koty tym bardziej ,też Ci stary współczuję


Cytat:
Napisał rzuk
A my ciagle na letnich jezdzimy
no ja zmieniłem akurat na dzień przed wyjazdem na Słowcję ,cała droga ładna a po przekroczeniu granicy MASAKRA śnieg,śnieg ,mgła ,śnieg...i tak w kółko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Gdyby nie zimówki to jeszcze bym tam pewnie sterczał. Zimówki świetna sprawa ale deko kosztowna zwłaszcza jak z felgami mają być.

Pozdrowionka no i uważacie na się co bym się mogli styknąć w koplecie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
samochody to nie wszystko
jest jeszcze piwsko
Tomek - Sęku - Koło
FORUM FORD COUGAR
FORUM FORD MUSTANG
alfatech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-11-2005, 11:59   #14
mario78
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-05-2005
Skąd: POZNAN
Postów: 137
Domyślnie

Po wstepnych ogledzinach do wymiany jest wachacz i tu pytanie czy to taki sam jak w mondeo 2.5 v6 pozatym zderzak do wymiany felga (juz kupiłem) +malowanie maski i oczywiscie zderzaka a wszystko przez chwile nieuwagi
__________________
fałszustka
mario78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-11-2005, 13:22   #15
alfatech
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-07-2004
Skąd: Koło
Model: Mustang GT
Silnik: 4,6 V8
Rocznik: 2005
Postów: 488
Domyślnie

Siemka!
W microcacie nie moge sie połapać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zadzwoń najlepiej do serwisu i się spytaj ,chociaż i oni na 100% nie powiedzą że te części są takie sam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. numerki mogą mieć te same i wtedy luz bedzie pasowało a jeżeli numerki inne to wcale nie powiedziane że nie będzie pasować ehh tak to już jest
__________________
samochody to nie wszystko
jest jeszcze piwsko
Tomek - Sęku - Koło
FORUM FORD COUGAR
FORUM FORD MUSTANG
alfatech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-11-2005, 21:43   #16
robson0
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Warszawa/Białystok
Postów: 120
Domyślnie

Wachacz w Mondeo 2.5 jest zupelnie inny. Taki sam lub bardzo podoby do tego jaki jest stosowany w Mondeo ST200.
__________________
Ford Cougar 2.5, Peugeot 407Coupe 3.0
robson0 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-11-2005, 13:59   #17
Wiedzmin
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-07-2005
Skąd: Wolomin
Postów: 23
Domyślnie

Hej Rzuku. Odnośnie tej kontrolki od plynu chlodzącego to temat przerobilem. Byc może psuje ci sie czujnik, który jest zamontowany na spodzie naczynka wyrównawczego. Nie przejmuj się to drobiazg. sprawę i perypetie z tym związane omówilem w temacie "mruga kontrolka chlodzenia', który znajduje sie na spodzie naszej strony. Pozdrawiam
Wiedzmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-11-2005, 15:59   #18
rzuk
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-09-2005
Postów: 46
Domyślnie

Cytat:
perypetie z tym związane omówilem w temacie "mruga kontrolka chlodzenia', który znajduje sie na spodzie naszej strony. Pozdrawiam

LOL no to faktycznie dalem ciała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kij z opcją szukaj ale nawet na główną strone podforum nie zajrzałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mea Culpa moderatores Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Tak czy siak dzięki! moja kontrolka gaśnie zawsze jak silnik się nagrzeje i ponownie uruchomie autko, więc już olewam tą kontrolke.
__________________
Kocham moje autko!
rzuk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2005, 08:08   #19
alfatech
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-07-2004
Skąd: Koło
Model: Mustang GT
Silnik: 4,6 V8
Rocznik: 2005
Postów: 488
Domyślnie

Cytat:
Napisał rzuk
LOL no to faktycznie dalem ciała
hehe nie tylko Ty nie widziałeś tego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
człowiek się patrzy i nie widzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. czyżby już starcza ślepota mnie doganiała ?? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Cytat:
Napisał rzuk
Tak czy siak dzięki! moja kontrolka gaśnie zawsze jak silnik się nagrzeje i ponownie uruchomie autko, więc już olewam tą kontrolke.
dokładnie to samo jest u mnie ,czasami jak ma chumor to w ogóle się nie zapala nawet jak jest -3 st C

Hmm ale mam inny problemik no w sumie nie aż taki wielki ale lekko mnie denerwuje :
Kiedy odpalam auto po dłuższym przestoju np rano ,włącza sie ?? No właśnie coś się włącza i wyje ,nie jest to pompa od paliwa bo ta podobno jest w baku ,wyje gdzieś pod machą a że jest to bardzo niski dźwięk nie bardzo mogę to zlokalizować bo bumboli wszędzie ??? Jak autko pojeździ trochę to buczenie znika a i jeszcze jak wcisnę obroty na 2500 - 3000 też znika ,jadę na obrotach poniżej 2 tyś - buczy podkręcam - znika.
I tak przez 2 - 3 minuty ?
Czy ktoś ma może podobne doświadczenia?

Pozdrawiam
__________________
samochody to nie wszystko
jest jeszcze piwsko
Tomek - Sęku - Koło
FORUM FORD COUGAR
FORUM FORD MUSTANG
alfatech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2005, 10:37   #20
robson0
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Warszawa/Białystok
Postów: 120
Domyślnie

U mnie jest podobnie. Jednak, to buczenie w moim aucie objawia sie sie raczej srednim niz niskim tonem i trwa najwyzej kilkanascie sekund.
__________________
Ford Cougar 2.5, Peugeot 407Coupe 3.0
robson0 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:32.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.