Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-11-2005, 11:58   #1
mozej1
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-10-2004
Skąd: Gorzów Wlkp
Postów: 60
Domyślnie Całkiem wcięło centralny

Raptownie calkowicie przestał działac mi centralny zamek. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie miałem go z pilota tylko normalnie z kluczyka po przekreceniu go w zamku drzwi.
Moze ktos miał cos podobnego w swoim i da mi jakąś radę.

Pozdr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
1.Ford Mondeo MK1 1800cm*115KM 2. Rover75,2500cm*,V6, 177KM
http://www.irekmauto.pl.
mozej1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-11-2005, 18:42   #2
gregor13
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 30-12-2004
Skąd: Radom
Model: Planowany Ford Focus Mark One 1,6
Silnik: 1,6 16v
Rocznik: 2004
Postów: 311
Domyślnie

Sprwadź bezpiecznik, w skrzynce pod kierownicą. Nie wiem, który to konkretnie, musisz poszukać.
__________________
Pozdrawiam - Grzesiek
gregor13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-11-2005, 21:34   #3
DaSilva
ford::beginner
 
Avatar DaSilva
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 20-01-2005
Skąd: Trzebnica
Model: Focus MK3 Tytanium
Silnik: 1.6 EB 150 KM, 2.0 TDCi 150 KM
Rocznik: 2012; 2017
Postów: 38
Domyślnie

bezpiecznik nr 25 20Amper Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
pozdrawiam z za kółka
DaSilva jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-11-2005, 21:39   #4
Iwo
ford::professional
 
Avatar Iwo
 
Zarejestrowany: 26-09-2005
Model: ex Ka
Silnik: 1,3
Rocznik: 1998
Postów: 1,231
Domyślnie

Sprawę centralnego też przerabialiśmy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kiedyś był na pilota (seryjny w kluczyku IR) potem był już tylko na kluczyk następnie sterowanie działało tylko od strony pasażera a na koniec padł zupełnie.
Spędził cały dzień u elektryka i udało się tylko odratować działanie z kluczyka (ale z obu stronGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ). Okazało się, że zdecydowana większość instalacji po prostu skorodowała i nie nadaje się do niczego. Zostało uratowane ile się dało - pilot czasem też zadziała - ale tylko do zamykania. Także instalacja w MKI ma po prostu dość...
__________________
16" by F.A. Porsche, Clarion, Infinity Kappa, Infinity Ref, JBL GTO, HW Energetic... >1kW
mr_iwo DESIGN
Iwo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-11-2005, 04:41   #5
mozej1
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-10-2004
Skąd: Gorzów Wlkp
Postów: 60
Domyślnie

Bezpieczniki już sprawdzałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wychodzi na to że faktycznie instalacja już ma dość i nic już na to sie nie poradzi.
Szkoda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
1.Ford Mondeo MK1 1800cm*115KM 2. Rover75,2500cm*,V6, 177KM
http://www.irekmauto.pl.
mozej1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2006, 15:25   #6
mirut
ford::average
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 06-12-2005
Skąd: Bydgoszcz
Model: Escape Titanium
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 53
Domyślnie Skorodowane ??

Piszecie tutaj że instalacja jest skorodowana .....ale co dokładnie ?? (miedź przecież nie koroduje tylko śniedzieje) więc prossze o dokładne wyjaśnienie bo mi centralny też nie działa.
mirut jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2006, 16:01   #7
1olek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar 1olek
 
Zarejestrowany: 29-11-2005
Skąd: Dublin
Model: MKII Ghia / MKIII ZETEC
Silnik: 2.5 V6 / 1.8
Rocznik: 1997 / 2002
Postów: 6,370
Domyślnie

mirut, (stal-koroduje, miedz-sniedzieje) zasniedziale pewnie sa wszystkie styki ktore musisz wyczyscic, i zwroc tez uwage ze czasami kable tak zasniedzieja wewnatrz ze po przecieciu sie rozsypuja a wtedy napewno prad nie poplynie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wiec pozostaje wymiana pewnej czesci instalacji, a roboty z tym duzo.
__________________
Pomoc tylko na forum ! Nie pros o pomoc przez PW !
1olek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2006, 16:37   #8
llechu
ford::expert
 
Avatar llechu
 
Zarejestrowany: 08-10-2004
Skąd: Wawa i okolice
Model: Mondeo MKIII i Focus MK I
Silnik: TDCI 2.0 115KM i 1.6 16V
Rocznik: 2003 i 2004
Postów: 4,590
Domyślnie

A co to jest innego zaśniedziała miedź? Korozja to korozja, czyli utlenianie się metali, niekoniecznie żelaza. Tlenek miedzi to też korozja.
llechu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2006, 21:11   #9
mirut
ford::average
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 06-12-2005
Skąd: Bydgoszcz
Model: Escape Titanium
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 53
Domyślnie

no to fajnie ....powiedzmy że śniedź to też korozja...... ale czy ktoś to wogule sprawidził ?? czy ludzie opierają się na słowie jakiegos elektryka ... a jeśli nawet jest to korozja to gdzie skorodowało ?? niiech pokaże lub opisze miejsce w którym to nie przewodzi prąd....ja wyczyszcze, psikne wd-40 i po sprawie ... co wy na to ?? Bo głównie chodzi mi o to żeby wskazać to miejsce w którym nie przewodzi prąd, bo napewno to musi być jakis styk albo coś takiego ( no bo jak w kablu ?? ) I jeszcze tak sobie teraz pomyślałem ....skoro to jest korozja to dlaczego przy innych przewodach nie występuje ten problem ?? (lusterka działają, szyby też, wszystkie światełka se pykają w drzwiach tylko centralny nie działa ...dla mnie ta korozja to jakaś bzdura)

ahia i jeszcze jedno ... kable miedziane w izolacji nie korodują ...no chyba że mają ze 40 lat a i takie znalazłem w chacie i jak zdjąłem izolacje to piękna miedź się ukazała ;]
mirut jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2006, 21:45   #10
dodeks
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-11-2005
Skąd: Płaza
Postów: 41
Domyślnie

Witam! Miałem podobny problem i właśnie na tym forum któryś z kolegów mi pomógł!!A mianowicie okazało się że nie żadne tam styki w drzwiach,kostkach itp. tylko wiązka lutowanych przewodów (5szt) do kupy w rynience pod siedzeniem pasażera poprostu tak mocno zkorodowały (zaśniedziały) że po wyjęciu z tej rynienki rozleciały się na pył , musiałem zrobić wstawkę i polutować to wszystko do kupy! Pomogło centralny działa i z kluczyka i z pilota. powodzenia Dominik.
dodeks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.