Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Cougar
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-09-2005, 18:41   #21
mmmk
ford::professional
 
Avatar mmmk
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 10-09-2005
Skąd: rumia
Model: mondeo mk3
Silnik: TDCI 2.2
Rocznik: 2005
Postów: 1,497
Domyślnie

ja tam widzialem ostatnio takiego z roku 99 za 8500zl do sprowadzenia z niemiec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tylko,ze w ogloszeniu potem bylo,ze 8500 euro i ze wlasciciel ponad 70 lat i takie tam standardowe texty. jak znajde linka to wkleje. jezeli jeszcze jest bo to byla oferta auto komisu z gdanska(chyba z gdanska)
pozdrawiam
maciek

__________________
mondeo mk3 2.2 TDCI
a było mondeo mk2, scorpio mk2 i mk1, sierra mk2 i Taunus 1982 r...
mmmk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-09-2005, 19:28   #22
seba84
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-07-2005
Skąd: Poznań
Postów: 118
Domyślnie

popieram alfatecha jak dla mnie dyskusja z du...y o tym cougarze za 25klockow i nic nie wnosi wiec po co to kontynuowac?? dla mnie obecne ceny cougarow ogolnie maja duza rozpietosc widze to nawet jak jestem w niemczech bo ost ogladalem u znajomego jednego za 5 klockow euro...dziwne to jest bo te auta nie sa stare i do tego tylko z importu wiec nie wiem czy maly popyt wymusza cene auta o takim wygladzie i standardzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
seba84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-09-2005, 15:48   #23
Wiedzmin
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-07-2005
Skąd: Wolomin
Postów: 23
Domyślnie

Tak Panowie przeczytałem tą waszą dyskusję i zgadzam się z chłopakami, którzy twierdzą, że dyskuaja o tym Cogarze za 25 tys euro nie wiele wnosi. swoją drogą jak gość szuka już 3 lata i nie może znaleźć to niech szuka jeszcze ze 3.. Jak go stać na benzynę to nie rozumiem dlaczego nie szuka opcji z silnikiem 2,5l.. Chyba że swoją bryką za 25tys euro chcę jednak być wolniejszy od tych co mają 2,5l..ja szukałem swojego 3 dni i jestem zadowolony. Bardziej lubuję się w jeździe cougarem niż zbieraniem o nim prospektów .... ale widać inni, których stać na bardzo drogiego cougara wolą zbierać o nim prospekty niż go kupić.. Pozdrawiam
Wiedzmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-09-2005, 18:04   #24
seba84
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-07-2005
Skąd: Poznań
Postów: 118
Domyślnie

dokladnie tak jak mowi wiedzmin nie kapuje jak mozna szukac auta przez tyle czasu!!przez 3 lata to ceny tego auta tak poszly w dol ze w tym czasie to znalazlbys cos w niemczech w stanie igla z malym przebiegiem i wersja jaka chcesz...
seba84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-09-2005, 20:56   #25
mmmk
ford::professional
 
Avatar mmmk
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 10-09-2005
Skąd: rumia
Model: mondeo mk3
Silnik: TDCI 2.2
Rocznik: 2005
Postów: 1,497
Domyślnie

no to mam linka (dzieki czarnulka780) bo to ona mi go znalazla ale na tym forum chyba jej nie ma:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

no i oczywiscie mamy go temu,ze cena na dole ogloszenia jest 8500 i juz chcialem po niego jechac az tu nagle opis 8500 ale euro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pozdrawiam
maciek
p.s. ale opis typowy na poniemieckie samochody tam chyba nie ma mlodych niemcow albo pieszo chodza bo samochody sa zawsze od dziadkow Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
mondeo mk3 2.2 TDCI
a było mondeo mk2, scorpio mk2 i mk1, sierra mk2 i Taunus 1982 r...
mmmk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2005, 07:16   #26
alfatech
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-07-2004
Skąd: Koło
Model: Mustang GT
Silnik: 4,6 V8
Rocznik: 2005
Postów: 488
Domyślnie

Cytat:
Napisał mmmk
tam chyba nie ma mlodych niemcow albo pieszo chodza bo samochody sa zawsze od dziadkow

hehe no właśnie ,bo to taki chwyt marketingowy im starszy właściciel to niby bardziej
zadbane auto a przecież starszy pan mógł jeździć max na trzecim biegu i zajechać silnik ??
Starszy nie znaczy mądrzejszy czy dbający bardziej o auto
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tego nikt nie bierze pod uwagę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. poza tym PO CO dziadziusiowi takie auto
jak nawet ciężko było by mu z niego wyjść ?? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dla mnie pic na wodę fotomontaż.
Jak to dobrze że już nie muszę szukać uffff Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.))

pozdrowionka
Tomek
__________________
samochody to nie wszystko
jest jeszcze piwsko
Tomek - Sęku - Koło
FORUM FORD COUGAR
FORUM FORD MUSTANG
alfatech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2005, 07:37   #27
misiek
ford::professional
 
Avatar misiek
 
Zarejestrowany: 25-06-2004
Skąd: Kraków
Model: fazer 1000, mondeo mk3 ghia
Silnik: 1.0, 2.0 TDCi
Rocznik: 2004, 2005
Postów: 1,976
Domyślnie

taaa, i przebieg 24kkm co okres prawie 6 lat . Ciekawe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
misiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2005, 07:58   #28
alfatech
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-07-2004
Skąd: Koło
Model: Mustang GT
Silnik: 4,6 V8
Rocznik: 2005
Postów: 488
Domyślnie

hehe a może starszy pan tylko go pchał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wychodzi 333 km na mieisiąc może to taki
nowy niemiecki sport jak np Joging Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
samochody to nie wszystko
jest jeszcze piwsko
Tomek - Sęku - Koło
FORUM FORD COUGAR
FORUM FORD MUSTANG
alfatech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-09-2005, 16:02   #29
SECHUBU
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 14-09-2005
Skąd: (Z)Dolny Śląsk
Model: Cougar
Silnik: 2,5
Rocznik: 00
Postów: 214
Domyślnie

Wypchajcie się!!!
SECHUBU jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-09-2005, 16:37   #30
seba84
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-07-2005
Skąd: Poznań
Postów: 118
Domyślnie

Cytat:
Napisał SECHUBU
Wypchajcie się!!!
no no wejscie smoka...chyba zamkne sie w sobie :576:
milego szukania cougara Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
seba84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:34.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.