Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Cougar
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-08-2005, 12:04   #21
seba84
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-07-2005
Skąd: Poznań
Postów: 118
Domyślnie

tak to fakt!!w ogole nie chcialbym tez stracic osiagow Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. sorry jestem jeszcze amatorem w cougarach bo moj stoi u blacharza w naprawie...ile pali na miescie??tzn przy spokoniejszej i dynamicznej jezdzie??

[ Dodano: 2005-08-18, 13:05 ]
ale benzyny!

seba84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2005, 08:31   #22
alfatech
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-07-2004
Skąd: Koło
Model: Mustang GT
Silnik: 4,6 V8
Rocznik: 2005
Postów: 488
Domyślnie

Wiedźmin jakiej marki masz instalację?
Wczoraj był u mnie koleś który zakłada gaz od 5-ciu lat i proponuje mi instal LP GAZ -stella za 5 tyśGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wydaje mi się trochę drogo ale mówi że zakładał już do motorów V6 i wszystko było ok. Mówił mi też że wlew gazu można zrobić całkiem od spodu pod zderzakiem i że nie będzie go widać. A w którym miejscu masz ten zakochany panel do sterowania?? Nie mam pojęcia gdzie to założyć żeby Kot nie stracił na uroku i żeby to jakoś wyglądało.
__________________
samochody to nie wszystko
jest jeszcze piwsko
Tomek - Sęku - Koło
FORUM FORD COUGAR
FORUM FORD MUSTANG
alfatech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2005, 08:43   #23
misiek
ford::professional
 
Avatar misiek
 
Zarejestrowany: 25-06-2004
Skąd: Kraków
Model: fazer 1000, mondeo mk3 ghia
Silnik: 1.0, 2.0 TDCi
Rocznik: 2004, 2005
Postów: 1,976
Domyślnie

cos marny ten koles.
w astrze mialem pod zderzakiem, niby odrazu nie bylo go widac ale jednak byl. Patent rejestracja swietny.
misiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2005, 12:42   #24
Wiedzmin
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-07-2005
Skąd: Wolomin
Postów: 23
Domyślnie

Hej. markę instalacji musze sprawdzić bo nie patrzylem... jak powiedzialem....swojemu gościowi ufalem i kazalem wstawić sekwencję... wstawil i śmigam...ale Ci co mnie czasem widzą mówią,że latamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dla mnie te 5 tys.zl to trochę dużo... wstawilem za 4... Odnośnie wlewu to uważam, że korek pod spodem jak jest możliwośc pod tablicą to chodzenie na latwizne. Nie wspomne o tym, że na stacji maja większy problem z podlączeniem... niby to ich praca...ale pod tablicą jest świetnie. a ten Twój gość widać tak nie robil i chce to zrobić na szybko bo nie oszukujmy się,że latweij mu będzie pod spodem...niż bawić się z tablicą...swoją droga za 5 tys zl to i tę tablicę otwieraną na pilota mógl by Ci zrobić...a nie po najmniejszej linii oporu pod zderzakiemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jeszcze jedno... po zamontowaniu Gazu może się zdarzyć,że komputer zacznie pokazywać dziwne rzeczy jeśli chodzi o benzynę i ilość paliwa. Zdarza sie,że odejmuje z benzyny kilometry przejechane na gazie. Podobno jest możliwe zamontowanie jakiegoś urządzenia co to regluje jest ale to może być koszt do 500 zl. ja zrezygnowalem.. sprawa na kompie prostuje sie do stanu rzeczywistego po dolaniu benzyny... ale jestem caly czas na etapie obserwacji...

[ Dodano: 2005-08-19, 13:54 ]
Odnośnie spalania benzyny to dokladnie nie wiem.. moge mówić w przybliżeniu.. mój benzyny spalil by prawdopodobnie ok 11-12 litrów w mieście przy spokojnej jeździe. Na trasię jak się da mu w palnik to pewnie coś też tak. Przy normalnej ok 10. moim zdaniem zejść nim poniżej 10 trzeba by by bylo jechać naprawdę dośc stabilnie i z prędkością do 140-150km/h. a kto ma kotka wie ,że na trasie takim samochodem to jeżdzimy więcej.. i byle co nas nie mija...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak prowdzilem swojego z Poznania chlopaki co się za mną puścily po tym jak pokazlem jak nasze kotki ladnie wygladaja od tylu wymieli mnie dopiero jak pierwszy nadzialem sie na radar policyjny..Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Policjant powiedzial,że mialem szczęście,że wyhamowalem do 80Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (ograniczenie bylo do 50)Czy dostelem punkty i mandacik...??? Ależ oczywiście,że nie...pan policjant po tym jak obejrzal samochodzik i wypytal się o parametry życzl mi szerokiej drogi... Tak Panowie.. Takie wrażenie robi FORD COUGAR..
Wiedzmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2005, 13:23   #25
alfatech
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-07-2004
Skąd: Koło
Model: Mustang GT
Silnik: 4,6 V8
Rocznik: 2005
Postów: 488
Domyślnie

hehe masz fart z tymi policajamiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wczoraj byłem sprawdzić pkt karne i mam tylko 6!! jak na razie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (mogę śmigać spox) ale to jak jeszcze Tigrą brykałem. Odnośnie instalki gazowej podobno BRC jest najlepsza ,najlepszy serwis itd. i dowiedziałem sie że najlepiej jest mieć wszystkie podzespoły od kompletu -jednej firmy. Hmm a z tym wlewem to jest tak ,przyjżałem sie mojemu kotkowi i pod blachami rejestracyjnymi nie ma ramek??!!!! Blachy są na nitach i fajnie to wyglądaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ,tak że nie wiem czy pod blachy wkładać ramki a w ogóle to mam taki dym w głowie od tych instalacji ich radzajów itd. że chodzę jak bym się gazu nawąchał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hehe
pozdrowionka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
samochody to nie wszystko
jest jeszcze piwsko
Tomek - Sęku - Koło
FORUM FORD COUGAR
FORUM FORD MUSTANG
alfatech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2005, 23:48   #26
mario78
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-05-2005
Skąd: POZNAN
Postów: 137
Domyślnie

Chłopaki ja do gazu podchodze na nie (w miesiącu robie ok 800 km/m-c_)tigra pali mi 8.4lit co daje 282 zl Cougar będzie palił mysle ze sr 11l co daje 370 zl roznica 90 zl przezyje ,
ZOBACZE -NIE WIEM-NAJPIERW MUSZE GO MIEC

[ Dodano: 2005-08-25, 00:55 ]
a bym zapomniał com chcioł głownie napisac
kiedys o mało co kupiłbym DODGE INTERPID (tez robi wrazenie) i byl na gaz a wlew gazu miał tam gdzie paliwa pod klapką uwarzam ze w tej kwestji lepszego rozwiazania nie ma (leja ci gaz tam gdzie paliwo ) szczegolow nie pamietam czy butla czy co....
__________________
fałszustka
mario78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-08-2005, 07:56   #27
misiek
ford::professional
 
Avatar misiek
 
Zarejestrowany: 25-06-2004
Skąd: Kraków
Model: fazer 1000, mondeo mk3 ghia
Silnik: 1.0, 2.0 TDCi
Rocznik: 2004, 2005
Postów: 1,976
Domyślnie

nie do kazdego auta da sie zamotnowac wlew gazu przy wlwie PB. Raz ze czasem nie ma na to miejsca, a dwa ze czasem czesci przy wlewie sa plastikowe i moge pekac przy tankowaniu pod ciezarem weza. A miejsce generalnie bardzo dobre. Jednak w moim przypadku nie moglem tego tam zamontowac, wlasnie przez znajdujace sie pod klapka plastiki.
misiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-08-2005, 08:34   #28
alfatech
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-07-2004
Skąd: Koło
Model: Mustang GT
Silnik: 4,6 V8
Rocznik: 2005
Postów: 488
Domyślnie

W cougarze wlew jest plastykowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. też tak kombinowałem. A jeżeli chodzi o gaz w tym motorze hmm to są tak sprzeczne opinie że nie mam pojęcia czy zakładać czy nie. Każdy mówi co innego a ja jako "lajkonik" zgłupiałem dokładnieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tigrą robiłem średnio 2500-3000 km/m-c to pewnie Cougarem tyle samo wyjdzie albo i więcejGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (fajniej się jeździGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.). Licząc średnio 11 L/100 km przy cenie 4,30 (a ma podobno kosztować 5!!!!!! ) wychodzi że na 1000 km wydam 473 zyle co przy 3 tyś km/m-c daje bagatela 1419 zł !!!! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.( kwota mnie powala żeby nie powiedzieć że wprawia w stan przygnębienia i złości no złodziei którzy dyktują ceny paliw a i tak nie ma pewności co będzie się działo z ceną gazu.

No ale nie ma co histeryzować o gazie trza pomyśleć i albo w te albo we wte.
Cena markowej instalacji to koszt 4900Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (smarownice na zawory itd )
__________________
samochody to nie wszystko
jest jeszcze piwsko
Tomek - Sęku - Koło
FORUM FORD COUGAR
FORUM FORD MUSTANG
alfatech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2005, 01:03   #29
Skunio
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-11-2004
Skąd: WD
Postów: 45
Domyślnie

policz sobie ile wydasz na 3000km przejechane na gazie i sprawdz roznice , a potem sprawdz ile lat bedziesz musial jezdzic zeby zwrocila ci sie instalacja gazowa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


do taxowek i sluzbowych jak najbardziej , do lansowozu nigdy !
__________________
corsa C GSI irmscher -sprzedam http://www.ridaz-unit.pl
Skunio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2005, 09:12   #30
alfatech
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-07-2004
Skąd: Koło
Model: Mustang GT
Silnik: 4,6 V8
Rocznik: 2005
Postów: 488
Domyślnie

A więc tak to wygląda w wyliczeniach:
-PB 11/100 l/km przy cenie 4,30 wychodzi 47,30/100 zł/km ,na 3000 km kwota 1419
-Gaz 12/100 l/km przy cenie 1,80 wychodzi 21,60/100 zł/km ,na 3000 km kwota 648
różnica miesięcznie 771
Dobra instalacja 5000 zł podzielić na 771 miesięcznie daje około 6,5 miesiąca!!!!!
Czyli po ponad pół roku jeżdżę o 60% taniej i gdzie tu jest haczyk?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ano sprzeczne opinie na temat gazuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W sumie jest wyjście i to najbardziej ekonomiczne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. kupić drugie auto np. Astrę kombi z instalacją gazową za 5 tyś -dam je mojej połowicy i wszyscy będą zadowoleni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Będę chciał jeździć tanio będzie astra ,będę chciał jeździć dla przyjemności jest Kocurek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Skunio! Poważnie myślę nad Twoją propozycją tzn podkręceniem mocy co nie coGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
samochody to nie wszystko
jest jeszcze piwsko
Tomek - Sęku - Koło
FORUM FORD COUGAR
FORUM FORD MUSTANG
alfatech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:20.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.