Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-08-2005, 14:31   #21
dzikus
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-12-2004
Skąd: Łódź
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał badger6
Jak na moje wygląda całkiem nieźle Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
Natomiast komentarze o kompleksach totalnie mnie rozwaliły Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co do spoilera na tylnej klapie to podobno taki oryginalny jak jest w mondeo w wersji titanium x powoduje wibracje powyżej 160 (czytałem o tym w testach i wspominali też w automaniaku w tvn turbo jak testowali tę wersję) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bzdura - przynajmniej jeżeli chodzi o wersję kombi - mam kombiaka Titanium X i brak jakichkolwiek szumów do 220 km/h - szybciej nie próbowałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Mondeo Mk III 2,2 TDCI XI 2004r
dzikus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-08-2005, 14:34   #22
Bauma
ford::expert
 
Avatar Bauma
 
Zarejestrowany: 29-06-2005
Skąd: CB
Model: Mondeo
Silnik: 1/2 DB9
Rocznik: '04
Postów: 2,209
Domyślnie

dzikus no wlasnie masz kombi!! a tu chodzi o sedana i hatchbacka chyba ze chcesz powiedziec ze masz w kombi spoiler od sedana???
__________________
Naruszenie regulaminu pkt.23 i 24
Bauma jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-08-2005, 14:42   #23
dzikus
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-12-2004
Skąd: Łódź
Postów: 120
Domyślnie

nie wiem od czego mam spoiler - jest on oryginalny - więc raczej od sedana to chyba by on nie pasował ...
__________________
Mondeo Mk III 2,2 TDCI XI 2004r
dzikus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-08-2005, 20:26   #24
JAREK G
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-08-2005
Skąd: CZESTOCHOWA
Postów: 129
Domyślnie

Dzieki za opinie.
Cytat:
Napisał Bauma
mam do Ciebie mala prosbe moglbys wstawis fotke z opisem jak swieca te lexusy tzn gdzie jest umieszczona i jaka zarowka
Dwie pierwsze zarowki od gory to mijania i pozycyjne ztym, ze pierwsza jest dwuwlóknowa swiatlo stopu ,trzecia to przciwmgielne,z boku za odblaskiem(wyglanda jak czerwony klosz) dwie zarowki pomaranczowa kierunkowskazy, biala cofania.Oto kilka fotek.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do spojlerka nie wiem czy jest oryginalny (podobno tak).Autko kupilem tydzien temu juz z "lexusami" i spojlerkiam narazie nie zauwazylem drgan czy szumow ,ale duzo tez nie jezdzilam i moze cos Mi umknelo.Ogolnie Mondek jest OK! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. "lexsusow" na oryginalne zmieniac nie bede przynajmniej narazie
JAREK G jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2005, 10:28   #25
dzikus
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-12-2004
Skąd: Łódź
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał JAREK G
"lexsusow" na oryginalne zmieniac nie bede przynajmniej narazie
Nie daj się zwariować - jak dla mnie lampki wyglądają całkiem OK
__________________
Mondeo Mk III 2,2 TDCI XI 2004r
dzikus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2005, 11:22   #26
badger6
ford::average
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 11-05-2005
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo 2.2 mk3
Silnik: 2.2 tdci
Rocznik: 2005
Postów: 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał dzikus
Cytat:
Napisał JAREK G
"lexsusow" na oryginalne zmieniac nie bede przynajmniej narazie
Nie daj się zwariować - jak dla mnie lampki wyglądają całkiem OK
Zgadzam się, na tych ostatnich zdjęciach jak są zapalone wyglądają naprawdę fajnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Bartek :-)
badger6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:24.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.