Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-06-2023, 22:06   #1
emanos
ford::amateur
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 10-06-2023
Skąd: Zakopane
Model: Ford Focus ST MK4
Silnik: 2.3 EcoBoost
Rocznik: 2019
Postów: 1
Domyślnie Układ sterowania paliwem - check engine

Witam.
Dzisiaj rano przejechałem z punktu A do punktu B, jakieś 30Km. Żadnych problemów. Na powrocie podczas odpalania auto zaczęło długo kręcić, bez efektu. Odpaliło za 3 razem. Ruszyłem, przy mocniejszym wciśnięciu gazu żadnych reakcji, rozpędzało się w ślimaczym tempie. Po dojechaniu do domu, zgasiłem, odpalam ponownie, ta sama sytuacja i wyskoczyła kontrolka check engine. Na aplikację dostałem dwa komunikaty.

“ Uklad sterowania paliwem ma trudnosci z uzyskaniem cisnienia paliwa wymaganego do uruchomienia pojazdu.
Moze to spowodowaé niemoznosé uruchomienia pojazdu.
Gdy wystepuje ta usterka, funkcja Start-Stop (jesli jest w wyposazeniu) moze zostaé wylaczona.“

“ Uklad sterowania praca silnika nie jest w stanie kontrolowac cisnienia w ukladzie paliwowym zgodnie z oczekiwaniami. (W pojazdach z silnikiem benzynowym) - Gdy wystepuje ta usterka, funkcja Start Stop (jesli jest w wyposazeniu) moze zostaé wylaczona.(W pojazdach z silnikiem Diesel) - pojazd dziata w trybie ograniczenia mocy i moze wystapié utrata mocy.”

Wieczorem auto już nie odpaliło po 3 próbach kręcenia. Niby zaczynało „łapać” ale bezskutecznie.
Ktoś coś w temacie?
Auto Focus ST MK4
2.3 EcoBoost
Niespełna 60tys przejechane, rok produkcji 2019, manual.


Ostatnio edytowane przez emanos ; 10-06-2023 o 22:12
emanos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:22.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.