Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-01-2019, 15:02   #21
ssebaa25
ford::average
 
Avatar ssebaa25
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 28-10-2018
Skąd: Poznań
Model: Ford Fusion 2013
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2013
Postów: 66
Domyślnie Odp: Wymiana dyszy spryskiwacza lamp XENON

Cytat:
Napisał magic097 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No faktycznie, tylko wymiana.
Trudno powiedzieć co z tym zamiennikiem nie tak. Ja słyszałem na przykład, że nie chowają się do końca. Na twoim miejscu szukałbym jednak używanego oryginału.
Ten też czasami się nie chowa. Mam filmik jak małe ciśnienie podaje ale nie wiem jak go Wam tu pokazać.
Złożyłem już reklamacje w sklepie.




Drugi spryskiwacz jest sklejony i nie ma czas że się rozklei - całość nawiercona i wzmocniona stalowym pręcikiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ssebaa25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-12-2022, 18:02   #22
biker00000
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 12-10-2014
Model: Mondeo
Silnik: 2.0tdci
Rocznik: 2011
Postów: 32
Domyślnie Odp: Wymiana dyszy spryskiwacza lamp XENON

Cytat:
Napisał qrczakos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pytanko, bo jakiś czas temu chciałem wyregulować spryski które sam zakładałem (zamienniki) wcześniej psikały równo, ale słabym strumieniem. chciałem wyregulować sprysk od strony kierowcy i złapałem go i urwałem.. przyłożyłem tą dyszę ze sprężynką, trzyma się bez problemu i działa, ale teraz na stronę kierowcy daje mi bardzo dobre ciśnienie, a na stronę pasażera duuuużo słabsze. wysuwa się dysza od pasażera i siknie bardzo delikatnie że nawet na lampę ledwo poleci. powinienem zepsuć też u strony pasażera czy co z tym zrobić żeby wyrównać ciśnienie?;p
Witam. W jaki sposób wyregulować te spryskiwacze? Próbowałem, ale nie chcą się ruszyć. Psiknąłem WD40, niestety nadal nie da się ruszyć, a nie chcę tego uszkodzić, bo to tylko plastik. Czym to regulować, jakim narzędziem? Próbowałem małym płaskim wkretakiem. Proszę o radę.
biker00000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.