Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-10-2022, 10:56   #31
Dixev
ford::amateur
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 11-09-2022
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI 140km
Rocznik: 2012
Postów: 8
Domyślnie Odp: Dziwne buczenie z kolumny kierowniczej

Cześć,
mam prośbę do osób które wykonywały zbieg czyszczenia.
Moja sytuacja, jak ustawiałem zimne czy ciepłe powietrze wszystko elegancko działało, nie sprawdzałem jak zachowuje się auto.
Natomiast z uwagi że drażnił mnie hałas "burczenie" stwierdziłem że to przeczyszczę zanim się spali z oporu. Czego nie zrobiłem, nie sprawdziłem przed wyciągnięciem czy wiatraczek w ogóle się kręcił, czy był zblokowany i hałasował.
W chwili obecnej po wciągnięciu go kompletnie jak na zdjęciu u Radkor, wyczyszczeniu z tonu kurzu i złożeniu, jest uboga cisza, ale dlatego że się nie kręci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Tutaj moje pytanie, czy on się kręci ciągle, czy tylko w jakimś okresie? Puszczałem na niego zimne i ciepłe powietrze 0 reakcji. Może ktoś coś podpowie? Niestety u mnie jeden zaczepu plastiku pęknięty przy wyciąganiu, stary kruchy plstick :/

Kompletnie nie wiem co teraz zrobić, czy ktoś napisze kiedy powinien się kręcić, i za co jest odpowiedzialny, oraz jak sprawdzić czy działa prawidłowo, mimo że się nie kręci ? Jeszcze jedno czy ta ośka napędza wiatrak i może on się ślizgać, czy ośka jest stała, a wiatrak napędzany jest magnetycznie?
Może jakieś pomysły aby zaczął ?


Wielkie dzięki


Ostatnio edytowane przez Dixev ; 16-10-2022 o 11:17
Dixev jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
buczenie



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:49.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.