Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-04-2022, 21:10   #1
Kajtek555
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-04-2022
Model: Ford Focus
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 9
Domyślnie Wybór żarówek h1 led, światła drogowe

Cześć.
Szukam żarówek h1 led na światła drogowe do tego auta. A mianowicie chodzi mi o doświadczenia ludzi którzy już wymieniali na takie, nie każda długość pewnie pasuje.
Może ktoś coś polecić? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ewentualnie czy mogę gdzieś sprawdzić jaka długość żarówek będzie pasować? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Kajtek555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-04-2022, 21:46   #2
zmulim
FCP member
 
Avatar zmulim
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 23-08-2014
Model: Focus
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2016
Postów: 2,636
Domyślnie Odp: Wybór żarówek h1 led, światła drogowe

Najpierw fajnie było by sprawdzić jaką posiadają homologację Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
zmulim jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-04-2022, 22:30   #3
Kajtek555
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-04-2022
Model: Ford Focus
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 9
Domyślnie Odp: Wybór żarówek h1 led, światła drogowe

Cytat:
Napisał zmulim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Najpierw fajnie było by sprawdzić jaką posiadają homologację Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zapomniałem dodać. Jeżdżę tylko po drogach niepublicznych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

PS. Nie chcę dokładać żadnych halogenów itpGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kajtek555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-04-2022, 07:36   #4
Piotr..
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 11-02-2016
Skąd: Kielce
Model: Focus MK3 FL
Silnik: 1.5 EB @ 207KM/318Nm + LPG
Rocznik: 2015
Postów: 195
Domyślnie Odp: Wybór żarówek h1 led, światła drogowe

Ja też gdy wybieram się na niepubliczne drogi to zakładam na światła mijania żarówki LED H7 Philips Ultinon. Świecą fajnie, błędów na kompie nie ma, odcięcie idealne, nikogo nie oślepiam. Minus taki że trzeba mieć specjalny adapter do lamp, niestety nie udało mi się znaleźć takiego żeby pasował, więc musiałem rzeźbić ale jest i działa.
Piotr.. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-04-2022, 12:23   #5
Michal07
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 18-11-2020
Skąd: Śląsk!
Model: Focus mk2
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 73
Domyślnie Odp: Wybór żarówek h1 led, światła drogowe

Taka rada dla wszystkich. Przy każdej stłuczce z waszej wojny pierwsze co róbcie to sprawdzajcie światła. Jak są retrofity to zgłosić policji oślepienie i do swojej ubezpieczalni, że samochód, z którym mieliście stłuczkę poruszał się z niehonologowanym oświetleniem. Skoro policja nic nie chce robić z takimi baranami co pół świata oślepiają to chociaż niech za swoje auto naprawia.

Wysłane z mojego motorola one vision przy użyciu Tapatalka
Michal07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-04-2022, 12:29   #6
zmulim
FCP member
 
Avatar zmulim
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 23-08-2014
Model: Focus
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2016
Postów: 2,636
Domyślnie Odp: Wybór żarówek h1 led, światła drogowe

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] w końcu głos rozsądku. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A nieee, bo w sumie ci co tak eksperymentują to jeżdżą TYLKO po drogach niepublicznych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak mógłbym zapomnieć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tak samo ci co jeżdżą na pozycyjnych i myślą że są fajni bo mają dzienne, albo „apgrejdują” pozycyjne niebieskimi ledami coby lepiej świeciły, i mają „lepsiejsze dzienne”. No i ci co czy deszcz, mgła, słońce, jeżdżą na przednich przeciwmgielnych bo kurła MAJOM to ŚWIECOM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do oświetlenia LED, nie mam nic przeciwko, żeby była jasność, ale fajnie jakby ktoś to przetestował, następnie homologował i dopuścił do użytku z danymi rodzajami kloszy. Jestem za, niektóre kraje zachodnie tak już robią. Ale nie każdy led i nie każda lampa…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
zmulim jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-04-2022, 13:08   #7
cezarg1410
ford::expert
 
Avatar cezarg1410
 
Zarejestrowany: 24-03-2009
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3.5
Silnik: 2.0 TDCI 180
Rocznik: 2018
Postów: 2,658
Domyślnie Odp: Wybór żarówek h1 led, światła drogowe

Czyli, że panowie używacie świateł drogowych podczas mijania ludzi z naprzeciwka, że narzekamy tu o "oślepianiu niehomologowanymi światłami"? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Autor pyta o żarówki H1 czyli do świateł DROGOWYCH. Nie róbmy burzy tam gdzie jest ona niepotrzebna.
cezarg1410 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-04-2022, 13:37   #8
Michal07
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 18-11-2020
Skąd: Śląsk!
Model: Focus mk2
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 73
Domyślnie Odp: Wybór żarówek h1 led, światła drogowe

Podaj mi homologowane żarówki H1 LED

Wysłane z mojego motorola one vision przy użyciu Tapatalka
Michal07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-04-2022, 15:11   #9
cezarg1410
ford::expert
 
Avatar cezarg1410
 
Zarejestrowany: 24-03-2009
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3.5
Silnik: 2.0 TDCI 180
Rocznik: 2018
Postów: 2,658
Domyślnie Odp: Wybór żarówek h1 led, światła drogowe

Ja nie mówię o tym że są homologowane.
Tylko o tym że Z ZALOZENIA świateł drogowych nie używa się do mijania z ludźmi....
Jaki jest więc problem z tym żeby ktoś sobie założył na nie ledy i poprawił widoczność w nocy np na krętych leśnych drogach?....
cezarg1410 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-04-2022, 15:13   #10
zmulim
FCP member
 
Avatar zmulim
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 23-08-2014
Model: Focus
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2016
Postów: 2,636
Domyślnie Odp: Wybór żarówek h1 led, światła drogowe

Tak, zdecydowanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Kręte leśne drogi zupełnie mnie przekonują. You win Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
zmulim jest online   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:49.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.