Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-04-2021, 12:26   #31
Danio's
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 22-08-2016
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 201X
Postów: 480
Domyślnie Odp: Czujniki parkowania w ramce

Cytat:
Napisał memaka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
BCM HU5T-14B476-DAN
Wymiana BCMa jak i dołożenie czujników parkowania to nie problem

Danio's jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-04-2021, 18:15   #32
lukaszooo
ford::expert
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-06-2015
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: KUGA
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2020
Postów: 2,457
Domyślnie Odp: Czujniki parkowania w ramce

Tak się składa że montuje takie rzeczy powiedzmy zawodowo. Montujemy zarówno akcesoryjne jak i ori. Jeśli ktoś nigdy nie miał czujników z wizualizacja to będzie zadowolony z akceaoryjnych ale jeśli ktoś miał sync2 lub 3 + ori czujniki to nie będzie chciał nic innego i wszystko inne to zabawki.
lukaszooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-06-2021, 11:00   #33
Dzikson4
ford::average
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 31-01-2021
Model: Escape
Silnik: 2.0
Rocznik: 2013
Postów: 59
Domyślnie Wizualizacja czujników parkowania sync2

Witam ,pomoże ktoś w kodowaniu Forscanem wizualizacji czujników parkowania na sync2 Auto to Escape 2013 rok .Czujniki przód i tył .Zdjęcie poglądowe .Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzikson4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2022, 11:07   #34
Small2000
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-02-2016
Skąd: Kwidzyn
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 TDCi (150KM)
Rocznik: 2015
Postów: 27
Domyślnie Odp: Wizualizacja czujników parkowania sync2

Odświeżę trochę temat, gdyż mój moduł APIM przestał działać poprawnie, czyli nie można było wejść w ustawienia sprzętu, nie można był wybrać żadnej sekcji radia, nawigacji, telefonu czy ustawienia klimy i nawiewu. Jedynie mogłem zmieniać zaprogramowane stacje lub włączyć ogrzewanie foteli oraz komunikaty które wyskakiwały.
Dlatego zakupiłem "nowy" używany moduł APIM tego samego typu, aby nie był wielkich różnic. Podmieniłem sprzęt i podłączyłem i zaczęło wszystko działać, można był wejść w ustawienia, w nawigację, w radio czy w klimę. Była pełna radocha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Ale jak zacząłem użytkować to się okazało, że nie mam ikon podgrzewanych foteli (po zmianach w module apim pojawiły się) później zauważyłem, że brakuje tej pięknej wizualizacji czujników przy cofaniu czy zbliżaniu do jakiś przeszkód.
Sprawdziłem stary moduł APIM jakie miał zaszyte ustawienia i wprowadziłem do mojego "nowego" modułu, ale bez efektów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Zacząłem sprawdzać czy coś się pozmieniało w innych modułach jak PAM (nie wiem czy wymiana APIM miała na niego wpływ).
Czy któryś z kolegów lub koleżanek ma jakieś sugestie, gdzie szukać przyczyny takiego stanu jak przywrócić na nowo działające czujniki. Czy może trzeba odpiąć akumulator na jakiś czas, aby zresetować moduły. Dodam, że reset (za pomocą przycisków) radia wykonywałem, ale bez efektów.
Small2000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2022, 12:34   #35
mrk26
ford::professional
 
Zarejestrowany: 01-05-2011
Skąd: UK
Model: Mondeo MK5 Titanium X Sport
Silnik: 2.0 TDCi 210 Bhp BiTurbo
Rocznik: 2015
Postów: 1,151
Domyślnie Odp: Wizualizacja czujników parkowania sync2

Zgraj całą konfiguracje ze starego i wgraj do nowego. Jak nie chcesz się bawić w przepinanie to zawsze możesz po vin ściągnąć konfigurację.
mrk26 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2022, 16:02   #36
Small2000
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-02-2016
Skąd: Kwidzyn
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 TDCi (150KM)
Rocznik: 2015
Postów: 27
Domyślnie Odp: Wizualizacja czujników parkowania sync2

Mam do kolegi pytanie w sprawie zgrania .modułu to apim czy jeszcze jakiś inny wchodzi w grę.
Small2000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2022, 18:33   #37
mrk26
ford::professional
 
Zarejestrowany: 01-05-2011
Skąd: UK
Model: Mondeo MK5 Titanium X Sport
Silnik: 2.0 TDCi 210 Bhp BiTurbo
Rocznik: 2015
Postów: 1,151
Domyślnie Odp: Wizualizacja czujników parkowania sync2

Jeżeli wymieniłeś APIM i go nie konfigurowałeś to i tak dobrze że cokolwiek działa. Jeżeli tylko APIM wymieniłeś to tylko jego konfiguracje musisz wgrać.
mrk26 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2022, 21:55   #38
Small2000
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-02-2016
Skąd: Kwidzyn
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 TDCi (150KM)
Rocznik: 2015
Postów: 27
Domyślnie Odp: Wizualizacja czujników parkowania sync2

Składam podziękowania dla kolegi mrk26 zrobiłem to już dzisiaj, gdyż nie dawało mi to spokoju. Zgrałem moduł APIM (as built) ze starego sprzętu i wgrałem do "nowego" kupionego sprzętu i pomogło to. Po tym zabiegu znów pojawił się obraz auta z czujnikami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Było trochę pracy z przepinaniem sprzętu, ale już doszedłem do wprawy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w tej kwestii.
Small2000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:23.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.