Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-07-2018, 14:30   #81
qubac
ford::average
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 15-03-2015
Skąd: Strzelce Opolskie
Model: Focus MK2 lift
Silnik: 1,6 100KM
Rocznik: 2008
Postów: 78
Domyślnie Odp: Montaż czujnika zmierzchu i deszczu

Dzięki za odpowiedź.

Ja dodam od siebie dla potomnych że ma to związek ze światłem submarine (diody oświetlające wnętrze na czerwono).
Kabel z wtyczki (niebiesko-pomarańczowy) zgadza się z tym z dochodzący do wtyczki właśnie świateł submarine

Z tym że wtyczka ma pinów więcej, ale to już dla chętnych i dociekliwych, bo schemat można znaleźć w Internecie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

qubac jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2019, 10:53   #82
GrzECH0
ford::beginner
 
Imię: Greg
Zarejestrowany: 06-03-2019
Skąd: Nie ważne
Model: Ford Galaxy MK2 FL
Silnik: 2.0 TDCI 140@163KM
Rocznik: 123
Postów: 22
Domyślnie Odp: Montaż czujnika zmierzchu i deszczu

Odgrzeję trochę kotleta. U siebie założyłem lusterko fotochromatyczne z Toyoty Avensis T25 rocznik 2008. Wszystko pasuje Plug&Play, nie trzeba przerabiać żadnych uchwytów, zakładamy i blokujemy śrubką. Do prawidłowego podłączenia poprowadziłem + po zapłonie i masę.
GrzECH0 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-09-2021, 08:19   #83
Altara
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 07-06-2019
Skąd: Żuromin
Model: Focus
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 36
Domyślnie Odp: Montaż czujnika zmierzchu i deszczu

Ok.

Ostatnio edytowane przez Altara ; 18-09-2021 o 15:48
Altara jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-10-2021, 13:09   #84
Hippisnr1
ford::beginner
 
Imię: Roman
Zarejestrowany: 25-11-2015
Skąd: Gł-ce
Model: Ford Kuga Vignale PHEV
Silnik: 2.5
Rocznik: 2021
Postów: 16
Domyślnie Odp: Montaż czujnika zmierzchu i deszczu

Witam.Panowie posiadam w moim FF mk2 czujnik deszczu i zmierzchu oraz zwykłe lusterko obudowane.Chciałem mieć lusterko fotochromatyczne więc zakupiłem na necie za 20zł .byłem trochę przerażony czytając opisy że nie będzie to pasowało ,że uchwyt przyklejony dp szyby jest inny i trzeba wycinać itp. otóż u mnie po ściągnięciu osłonki czujnika ukazała się gotowa wtyczka i po podłączeniu nowego lusterka normalnie wszystko zadziałało.zmartwiłem się uchwytem lusterka ponieważ faktycznie mocowanie się różniło,w starym były druciki naprężające a w fotochromie trzy blaszki sprężyste, otóż to nie ma żadnego znaczenia.W moim przypadku przyłożyłem nowe lustro wciskając krzywo około 40 stopni w lewo i przekręciłem w prawo .Lustro zaskoczyło jak ta lala- obudowa też idealnie zaprasowała i jestem szczęśliwszy o fotochrom.to było 4 min roboty.auto z 2007 roku z zielonym podświetleniem.opisałem ,żeby ktoś mając to samo się nie martwił mocowaniem ,bo jest uniwersalne!Pozdrawiam.
Hippisnr1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:25.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.