Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford C-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-09-2021, 19:55   #1
jarekfxsilver
ford::advanced
 
Avatar jarekfxsilver
 
Zarejestrowany: 03-03-2008
Skąd: Głogów
Model: Focus mk3 ST / C-max II
Silnik: 2.0 ecoboost +290KM,490Nm / 1.5 ecoboost 150KM
Rocznik: 2013 / 2018
Postów: 316
Domyślnie Montaż short shiftera 1.5EB

Parę dni temu zamontowałem short shifter do żony C-max II 1.5EB. Szukałem w sieci ale nic nie mogłem znaleźć na ten temat do C-max II 1.5EB. W sumie pomyślałem że napęd to jota w jotę Focus mk3fl i się nie pomyliłem. Zamontowałem to w max. 15-20min. Różnica jest kolosalna na plus! U siebie w mk3st mam z jeszcze większym skokiem + cała kaseta z mk3RS i zmiana biegów to tylko pyknięcia dłonią. Co do C-max II 1.5EB nawet mojej żonie się to spodobało, fabrycznie jest to dla mnie skopane i czuć zmianę biegów jakby w kotle mieszać. Polecam każdemu co chce coś fajnego zakupić do swojego auta. Na allegro jest taka nakładka na ramię od wybieraka. Można to zamontować nawet na parkingu. Wystarczy zdemontować puszkę filtra powietrza, linkę ściągnąć z kuli, przykręcić nakładkę, zamontować linkę i puszkę filtra.

__________________
C-max II, 1.5 ecoboost 150, Titanium; = seria / FF mk3st: Milltek 200cell, Accessport V3 od Cobb + soft Stratified Automotive, świece zapłonowe Denso Itv22, koła 235/35/19, dolot Mountune, short shifter Cobb, SYNC3.4
jarekfxsilver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:50.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.