Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-08-2021, 10:09   #1721
atomic
ford::beginner
 
Avatar atomic
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 16-03-2012
Skąd: Świdnica
Model: FORD MONDEO MK5 VIGNALE
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 28
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Witam Szanownych forumowiczów.
Cofnąłem się z postami na forum o ponad 1,5 roku ale nadal nie jestem pewien co począć.
Może zacznę od konfiguracji:
Ford Mondeo 2.0 TDCI 2015
Wymieniony fabryczny Sync 2 na Sync 3 i ograny softem:
3.0 kompilacja 18261
Gracenote 1.1.1.1127 (EU-0010)
Wersja map F8
Po sprawdzaniu aktualizacji "ostanie sprawdzenie 01-01-2014
Poprzednie przeszukiwanie nie zostało zakończone... " Co raczej było do przewidzenia.

Czy opisana tu metoda będzie bezpieczną do osiągnięcia najnowszej wersji Sync 3.4 i map F10.

Ewentualnie może jest ktoś godny polecenia i pomógł by ogarnął temat w rozsądnej cenie na Podlasiu gdzie jestem jeszcze kilka dni. W moich rodzinnych stronach magików brak.

atomic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-08-2021, 11:41   #1722
miniupiniu
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-12-2016
Model: Ford Kuga MK2 FL
Silnik: 1.5 150 koni
Rocznik: 2018
Postów: 118
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map - ZROBIONE!!!

Metoda z cyanlabs jest bardzo dobra. Ja osobiście aktualizuję tym sposobem już drugie auto i nie było problemów.

Wysłane z mojego IN2020 przy użyciu Tapatalka
miniupiniu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-08-2021, 12:27   #1723
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,824
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map - ZROBIONE!!!

Pamiętaj tylko, żeby mieć odpowiedniego media huba, którego numer zaczyna się od H.
cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-08-2021, 10:26   #1724
doubleube
ford::average
 
Avatar doubleube
 
Imię: Wlod
Zarejestrowany: 13-02-2020
Skąd: Gdynia
Model: Focus mk3 fl
Silnik: 1.5
Rocznik: 2016
Postów: 95
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map - ZROBIONE!!!

Jak to sprawdzić z tym hubem?

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
doubleube jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-08-2021, 11:36   #1725
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,052
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map - ZROBIONE!!!

Cytat:
Napisał doubleube Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak to sprawdzić z tym hubem?
...
Wyjąć i popatrzeć na naklejkę.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-08-2021, 14:06   #1726
wlkp
ford::average
 
Imię: maniek
Zarejestrowany: 23-06-2020
Skąd: wlkp
Model: MONDEO MK5 TITANIUM
Silnik: 2,0
Rocznik: 2016 / SYNC 3
Postów: 99
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Ktoś dostał na dniach aktualizację map w MK5 dla SYNC 3 .Pobrałem ze strony Forda ale waga pliku około 0MB oraz brak jednego pliku ( powinny być niby 3 ) ,ja mam w sumie 2 ,brak -DONTINDX.MSA

Obecnie mam SYNC 3 aktualny i mapy F9 .
wlkp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-08-2021, 15:01   #1727
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,052
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał wlkp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
....brak -DONTINDX.MSA...
TO STRASZNE!!!!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zniszcz ten pendrive!!!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bez tego pliku ten pendrive jest już ZARAŻONY i NIGDY NIE UDA SIĘ Z NIEGO ZAINTSTALOWAĆ AKTUALIZACJI!!!!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A jeśli to ściągnęło na komputer - ZNISZCZ CAŁY KOMPUTER!!!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

BTW - czasem warto jednak czytać nie zaraz "rzucać się do pisania"....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-08-2021, 06:44   #1728
Nary
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 22-09-2018
Model: Ford Ecosport
Silnik: 1.0 125KM
Rocznik: 2018
Postów: 7
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Witam.
Dziś wyskoczyła mi aktualizacja mapy na stronie forda pobrałem taki plik Map_44309_Update.zip ma on 44kb wielkości. Co to jest?

Pozdrawiam
Nary jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-08-2021, 09:08   #1729
wlkp
ford::average
 
Imię: maniek
Zarejestrowany: 23-06-2020
Skąd: wlkp
Model: MONDEO MK5 TITANIUM
Silnik: 2,0
Rocznik: 2016 / SYNC 3
Postów: 99
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
TO STRASZNE!!!!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zniszcz ten pendrive!!!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bez tego pliku ten pendrive jest już ZARAŻONY i NIGDY NIE UDA SIĘ Z NIEGO ZAINTSTALOWAĆ AKTUALIZACJI!!!!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A jeśli to ściągnęło na komputer - ZNISZCZ CAŁY KOMPUTER!!!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

BTW - czasem warto jednak czytać nie zaraz "rzucać się do pisania"....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Powiem tak : Ja tylko grzecznie zapytałem .

Może masz wiedzę ,ale nie znoszę takich cwaniaków ,bufonów jak Ty ! Co ten twój post wniósł ,chciało Ci się pisać te brednie ( a do mnie masz pretensje że piszę a nie czytam ) ? W czym pomogłeś tym postem pytam ? Jak wszyscy by byli takimi geniuszami jak Ty w Fordzie jaki sens byłby istnienia tego forum ? Sam brak tego pliku to może i nie problem ,ale wielkość pobranego pliku wynosi blisko 0 MB więc raczej tam nie ma żadnych map i tu jest problem . Do pomocy i dzielenia się wiedzą mało kogo tu widzę ,chyba że za kasę a do tego są ogłoszenia na OLX i innych portalach . Więc przemyśl to geniuszu wszystkowiedzący .

Kolega wyżej ma ten sam problem ,ale żaden geniusz nie podpowie wszystkowiedzący ,ale do zaoferowania odpłatnie wgrania SYNC 3.4 to już pewnie wielu by się znalazło . Brzydzę się takimi osobami i nie mam zamiaru żadnemu znawcy na tym forum lizać du.... . Chce pomoże ,ni to nie ,ale chamskich docinków bufonów nie znoszę .

Ostatnio edytowane przez wlkp ; 15-08-2021 o 09:28
wlkp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-08-2021, 09:29   #1730
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,167
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał Nary Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mi aktualizacja mapy na stronie forda
raczej nie ma to nic wspólnego z mapami . Szczególnie jak ma to 44kb .
jaki tam jest plik wewnątrz ?
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:31.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.