Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-05-2021, 21:26   #1691
poshel
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 16-09-2013
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3
Silnik: 1.6
Rocznik: 2014
Postów: 100
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Poszła aktualizacja. Są loga i tło. Czy w nawigacji jak jadę wyznaczoną trasą powinienem mieć wyświetlane znaki ograniczenia prędkość ? Pytam się bo wcześniej miałem nawigację z sync 1.1 i tam miałem takie info - na ekranie wyświetlany był aktualny znak ograniczenia prędkości. Tutaj tego nie mam. Trochę słabo, a przydaje się. Mogę to jakoś włączyć ?

poshel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2021, 16:26   #1692
sabaciontko
ford::professional
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 14-09-2015
Skąd: wherever
Model: Focus MK3, Mondeo MK5
Silnik: 1,6 TDCI(115KM) 2,0(180KM)
Rocznik: 2013,2015
Postów: 1,688
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał poshel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy w nawigacji jak jadę wyznaczoną trasą powinienem mieć wyświetlane znaki ograniczenia prędkość ?
APIM
DE00 - Display Speed Limit in HMI
sabaciontko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2021, 17:26   #1693
poshel
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 16-09-2013
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3
Silnik: 1.6
Rocznik: 2014
Postów: 100
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] dziękuję. Właśnie o to chodziło.
poshel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-06-2021, 17:16   #1694
leshqo
ford::beginner
 
Avatar leshqo
 
Zarejestrowany: 30-01-2009
Skąd: Zielona Góra
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 EcoBlue 190KM
Rocznik: 2020
Postów: 38
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Ford właśnie kilka dni temu wypuścił nowy soft do Synca 3 oraz mapy w wersji F10. Soft wprowadza logo stacji radiowych, usuwa problem ze wznawianiem odtwarzania po usb. Mapy także sporo aktualniejsze.
__________________
Jest 10 rodzajów ludzi. Ci którzy rozumieją zapis binarny i ci którzy go nie rozumieją.
leshqo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-06-2021, 21:41   #1695
TheDriver
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-11-2016
Skąd: Elbląg
Model: Ford Kuga
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2019
Postów: 46
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał leshqo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mapy także sporo aktualniejsze.
Czy też pokazuje wszystkie skrzyżowania jako jednopoziomowe?
Mi tak wyświetla z F9.
TheDriver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-06-2021, 09:41   #1696
wlkp
ford::average
 
Imię: maniek
Zarejestrowany: 23-06-2020
Skąd: wlkp
Model: MONDEO MK5 TITANIUM
Silnik: 2,0
Rocznik: 2016 / SYNC 3
Postów: 99
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał leshqo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ford właśnie kilka dni temu wypuścił nowy soft do Synca 3 oraz mapy w wersji F10. Soft wprowadza logo stacji radiowych, usuwa problem ze wznawianiem odtwarzania po usb. Mapy także sporo aktualniejsze.
A wiadomo kiedy to będzie udostępnione ?
wlkp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-06-2021, 10:36   #1697
leshqo
ford::beginner
 
Avatar leshqo
 
Zarejestrowany: 30-01-2009
Skąd: Zielona Góra
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 EcoBlue 190KM
Rocznik: 2020
Postów: 38
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał wlkp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A wiadomo kiedy to będzie udostępnione ?
Co masz na myśli pisząc udostępnione? Obie paczki pobrałem po VIN z [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Bump:
Cytat:
Napisał TheDriver Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy też pokazuje wszystkie skrzyżowania jako jednopoziomowe?
Mi tak wyświetla z F9.
Nie miałem jeszcze okazji sprawdzić, ale rzeczywiście ostatnio będąc w Poznaniu złapałem się na tym problemie. Jak tylko zweryfikuję dam znać (chociaż nie wiem czy mam w Zielonej Górze odpowiednie miejsce do testów)
__________________
Jest 10 rodzajów ludzi. Ci którzy rozumieją zapis binarny i ci którzy go nie rozumieją.
leshqo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-06-2021, 13:21   #1698
wlkp
ford::average
 
Imię: maniek
Zarejestrowany: 23-06-2020
Skąd: wlkp
Model: MONDEO MK5 TITANIUM
Silnik: 2,0
Rocznik: 2016 / SYNC 3
Postów: 99
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał leshqo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co masz na myśli pisząc udostępnione? Obie paczki pobrałem po VIN z [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Bump:

Nie miałem jeszcze okazji sprawdzić, ale rzeczywiście ostatnio będąc w Poznaniu złapałem się na tym problemie. Jak tylko zweryfikuję dam znać (chociaż nie wiem czy mam w Zielonej Górze odpowiednie miejsce do testów)
No właśnie o to mi chodziło ,dla mnie ( MK5 /SYNC 3/2016 ) nie ma na obecną chwilę aktualizacji map ,ostatnia aktualna to F9 . W ostatnich 2 miesiącach byłem w Międzyzdrojach i w Karpaczu w obu przypadkach natrafiłem na miejsca gdzie mapy były nieaktualne po drodze .
wlkp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-06-2021, 19:00   #1699
p.saw
ford::professional
 
Avatar p.saw
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 22-05-2012
Skąd: Poznań
Model: Mondeo MK5 FL Titanium
Silnik: 2.0 A8 EcoBlue 190KM
Rocznik: 2019, I rej. 2020
Postów: 1,311
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał wlkp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No właśnie o to mi chodziło ,dla mnie ( MK5 /SYNC 3/2016 ) nie ma na obecną chwilę aktualizacji map ,ostatnia aktualna to F9 . .
Należy najpierw zaktualizować SYNC i po wgraniu raportu na serwery za jakiś czas pojawi się aktualizacja map.
p.saw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2021, 07:44   #1700
wlkp
ford::average
 
Imię: maniek
Zarejestrowany: 23-06-2020
Skąd: wlkp
Model: MONDEO MK5 TITANIUM
Silnik: 2,0
Rocznik: 2016 / SYNC 3
Postów: 99
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał p.saw Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Należy najpierw zaktualizować SYNC i po wgraniu raportu na serwery za jakiś czas pojawi się aktualizacja map.
SYNC zaktualizowany i raport dawno wysłany ,cały czas pokazuje że mam wszystko aktualne . Chyba że 2016 r to już za stare auto do aktualizacji map .
wlkp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:30.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.