Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-03-2021, 22:06   #671
Danio's
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 22-08-2016
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 201X
Postów: 480
Domyślnie Odp: Przeróba lamp tylnich raz jeszcze

Cytat:
Napisał alexa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
po Januszowemu
Mało co mi gały nie wyleciały. Na pierwszy rzut oka pominięty cały układ regulacyjny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A tak z ciekawości, jeżeli lampy działały "prawidłowo" to dlaczego je rozcinałeś.

Danio's jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2021, 19:24   #672
alexa
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-06-2019
Model: Fusion
Silnik: 2.0
Rocznik: 2015
Postów: 71
Domyślnie

Cytat:
Napisał Danio's Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mało co mi gały nie wyleciały. Na pierwszy rzut oka pominięty cały układ regulacyjny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A tak z ciekawości, jeżeli lampy działały "prawidłowo" to dlaczego je rozcinałeś.
Już nie chciałem pisać, ale gościu się nie popisał, pokazałem to koledze który projektuje elektronikę - nie będę przytaczał ....., można to było zrobić na kilka sposobów prawidłowo, ale ten jest skrajnie słaby i przede wszystkim niewarty zapłaconych pieniędzy. W takim układzie elektronika na płytce robi po prostu niemal za dekoracje. Nie wiem czy gościu się ogłasza nadal - zastanawiam się czy robić mu reklamę.

Co do Twojego pytania - miałem lampy z wersji SE, a więc bez obrysu postojowego. Działały ale chciałem mieć wersję Titanium Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Byłem cierpliwy i w końcu kupiłem rozbity komplet lamp z Mondeo ze sprawną elektroniką. Lampy rozciąłem ponownie i zrobiłem pełny swap wszystkiego (łącznie z wiązką). Jak zobaczyłem jak to zostało przerobione zamieniłem również i główną płytkę z kierunkiem i stopem. Później pospawałem wszystko i jest malina.

Witam
Czy ktoś z kolegów może wie do czego jest / może być ten pin oznaczony znakami zapytania ? Pytam ponieważ podanie napięcia na ten pin nie robi nic w lampie. W kostce od auta mam 5 przewodów i w lampie też jest 5 (a więc obsadzone 1:1)
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg kostka_mk5.jpg (13.0 KB, 55 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez SRS ; 14-03-2021 o 19:30
alexa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2021, 09:46   #673
Soban32
ford::amateur
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 22-03-2021
Skąd: Wejherowo
Model: Ford Fusion MK5
Silnik: 2.0ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 3
Domyślnie Adaptacja lampy tył Ford fusion Lift

Witam. Przeszukałem forum i mam mętlik w głowie. Lampy dałem do przerobienia i od kierunków mam wyciągnięty osobny kabel. Czy muszę ciągnąć osobno kable na kierunki do przodu? Jeżeli tak to gdzie bym musiał się podpiąć aby to zadziałało? Może ktoś ogarnia to z okolic Trójmiasta? Proszę o pomoc...
Soban32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2021, 11:08   #674
lukaszooo
ford::expert
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-06-2015
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: KUGA
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2020
Postów: 2,458
Domyślnie Odp: Adaptacja lampy tył Ford fusion Lift

Znalazłeś jakiegoś pseudo fachowca od lamp 🙂 w tym aucie do kierunku wszystko jest już w aucie.
lukaszooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2021, 11:14   #675
Soban32
ford::amateur
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 22-03-2021
Skąd: Wejherowo
Model: Ford Fusion MK5
Silnik: 2.0ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 3
Domyślnie Odp: Adaptacja lampy tył Ford fusion Lift

Firma renomowana. To co proponujesz. Ten kabel podpiąć tak jak było. On rozdzielił kierunek od stopu. Możesz rozwinąć temat.
Soban32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2021, 17:38   #676
SRS
Moderator
 
Avatar SRS
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 17-02-2004
Skąd: Lubelskie
Model: Fiesta
Silnik: 1.4L Duratec 16V PFI
Rocznik: 3/2012 / 4/2011
Postów: 3,992
Domyślnie Odp: Adaptacja lampy tył Ford fusion Lift

Cytat:
Napisał Soban32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Firma renomowana.
heh , kilka już lat koduje się lampy z tyłu pod kątem rozdzielenia stopu od kierunku ,

przeczytaj cały wątek to zrozumiesz
__________________
IDS |Forscan| UCDS - Doposażanie | Programownie sterowników | IMMO // WSZYSTKIE MODELE EUROPA-USA
ZMIANA MOCY - MONTAŻ TEMPOMATU - SPOLSZCZENIA - NAWIGACJE - PRZERÓBKI LAMP
SRS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2021, 17:42   #677
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,168
Domyślnie Odp: Adaptacja lampy tył Ford fusion Lift

Cytat:
Napisał Soban32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
od kierunków mam wyciągnięty osobny kabel
a może masz od przeciwmgielnego wyciągnięty jednak ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2021, 18:40   #678
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,061
Domyślnie Odp: Adaptacja lampy tył Ford fusion Lift

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...od przeciwmgielnego...
Szczególnie, że w poliftowym Fusionie przeciwmgielne to zdecdowanie w klapie (jeśli już...) a nie w błotniku...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolega wyraźnie napisał, że z lampy (tej w błotnik) wystaje mu kabelek...
"Janusze" tak robiły parę lat temu... Nie sądziłem, że ta metoda uchowała się (i to w "renomowanej firmie"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) aż do teraz...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2021, 19:05   #679
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,168
Domyślnie Odp: Adaptacja lampy tył Ford fusion Lift

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
że w poliftowym Fusionie przeciwmgielne to zdecdowanie w klapie (jeśli już...) a nie w błotniku
hmm ...
to Janusze robią w tej małej przeciwmgielne wycinając jeden wsteczny .
A profesjonaliści robią w błotnikowej lampie
I pisże tu o POLIFTACH i przedliftach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2021, 19:10   #680
Danio's
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 22-08-2016
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 201X
Postów: 480
Domyślnie Odp: Adaptacja lampy tył Ford fusion Lift

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A profesjonaliści robią w błotnikowej lampie
Hmm.. a wydawało mi się że w lampie klapy nawiercając otwór i dając mocną żarówkę LED... jak te czasy się zmieniają...
Danio's jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ford , fusion , przeciwmgielne



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:05.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.