Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-03-2021, 09:44   #221
Danio's
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 22-08-2016
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 201X
Postów: 480
Domyślnie Odp: Doposażenie - elektryczna klapa

I ma nie być, tak jest zaprojektowana instalacja aby nie było łatwo dolożyć np el. klapy, kamery, blisów, FDL, itd.

Danio's jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2021, 13:43   #222
fixmax
ford::advanced
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-05-2009
Skąd: Częstochowa
Model: mondeo mk5, focus mk3 lift
Silnik: 1,6 1,6
Rocznik: 2015, 2015
Postów: 440
Domyślnie Odp: Doposażenie - elektryczna klapa

Ale oczywiście da się to zrobić, trzeba brakujące wtyczki sobie ogarnąć, no albo szukać odpowiedniej wiązki wnętrza, ale to drugie graniczy z cudem, tym bardziej w przyzwoitych pieniądzach. Ja u siebie robiłem opcję pierwszą i za jednym zamachem dołożyłem blisa. Niestety żeby mieć wtyczki musiałem dokupić kolejny moduł z wtyczkami za chyba 350zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mam moduł bez wtyczek jakby ktoś chciał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Teraz doczytałem że szukasz do HB... to muszę powiedzieć że cudem było trafić zestaw z kamerą i myślę że cena jaką dałeś atrakcyjna była, no chyba że ponad 2000 to 2999 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Kompletnej wiązki wnętrza pod klapę elektryczną raczej tanio nie znajdziesz. Powodzenia
__________________
Moje mody w mk5 : fotele w pełnej elektryce z pamięcią, grzane wszystkie, pełen ambient light, blis z ct, lane assist, tsr, przetwornica 12-230v, dynamic led , pełen keyless (w trakcie),el. kolumna kierownicza(w trakcie)

Ostatnio edytowane przez fixmax ; 14-03-2021 o 13:51
fixmax jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2021, 00:25   #223
Avamet
ford::beginner
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 09-03-2021
Skąd: Kamienna Góra
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 DTCI
Rocznik: 2017
Postów: 14
Domyślnie Odp: Doposażenie - elektryczna klapa

Cytat:
Napisał fixmax Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale oczywiście da się to zrobić, trzeba brakujące wtyczki sobie ogarnąć, no albo szukać odpowiedniej wiązki wnętrza, ale to drugie graniczy z cudem, tym bardziej w przyzwoitych pieniądzach. Ja u siebie robiłem opcję pierwszą i za jednym zamachem dołożyłem blisa. Niestety żeby mieć wtyczki musiałem dokupić kolejny moduł z wtyczkami za chyba 350zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mam moduł bez wtyczek jakby ktoś chciał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Teraz doczytałem że szukasz do HB... to muszę powiedzieć że cudem było trafić zestaw z kamerą i myślę że cena jaką dałeś atrakcyjna była, no chyba że ponad 2000 to 2999 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Kompletnej wiązki wnętrza pod klapę elektryczną raczej tanio nie znajdziesz. Powodzenia
Proszę o sposób aktywacji modułu jeżeli to nie tajemnica
Avamet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2021, 07:06   #224
fixmax
ford::advanced
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-05-2009
Skąd: Częstochowa
Model: mondeo mk5, focus mk3 lift
Silnik: 1,6 1,6
Rocznik: 2015, 2015
Postów: 440
Domyślnie Odp: Doposażenie - elektryczna klapa

Kolega czytał wątek ale chyba po łebkach 😊
Moduł po poprawnym podłączeniu znajduje się sam.
__________________
Moje mody w mk5 : fotele w pełnej elektryce z pamięcią, grzane wszystkie, pełen ambient light, blis z ct, lane assist, tsr, przetwornica 12-230v, dynamic led , pełen keyless (w trakcie),el. kolumna kierownicza(w trakcie)
fixmax jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2021, 11:56   #225
Avamet
ford::beginner
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 09-03-2021
Skąd: Kamienna Góra
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 DTCI
Rocznik: 2017
Postów: 14
Domyślnie Odp: Doposażenie - elektryczna klapa

Cytat:
Napisał fixmax Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolega czytał wątek ale chyba po łebkach 😊
Moduł po poprawnym podłączeniu znajduje się sam.
Czytałem już wiele informacji i jedni piszą iż trzeba aktywować inni że nie wymaga aktywacji dlatego zadałem pytanie.

Bump: Czy orientujesz się może czy instalacja od kombi różni się od instalacji z HB?
Znalazłem instalacje z kombi tylko nie wiem czy warto kupić aby nie było mnóstwo przeróbek
Avamet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2021, 21:43   #226
Avamet
ford::beginner
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 09-03-2021
Skąd: Kamienna Góra
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 DTCI
Rocznik: 2017
Postów: 14
Domyślnie Odp: Doposażenie - elektryczna klapa

Witam.Mam wtyczki z poucinanymi kablami.Czy byłby ktoś uprzejmy i podał łopatologicznie sposób podłączenia kabelków do instalacji w aucie? Np.zielono-niebieski do wtyczki... znajdującej się... i do pinu..
Bardzo proszę o pomoc.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMG_20210316_223748.jpg (98.6 KB, 82 wyświetleń)
Avamet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2021, 22:17   #227
Avamet
ford::beginner
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 09-03-2021
Skąd: Kamienna Góra
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 DTCI
Rocznik: 2017
Postów: 14
Domyślnie Odp: Doposażenie - elektryczna klapa

Czy jest ktoś kto wie jakie piny są w wolnej kostce w bagażniku po lewej stronie na dole koło modułu klapy?Tam chyba można wpiąć się do CAN z modułu klapy.Tylko które to piny?
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMG_20210313_155449.jpg (98.2 KB, 74 wyświetleń)
Avamet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2021, 22:32   #228
fixmax
ford::advanced
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-05-2009
Skąd: Częstochowa
Model: mondeo mk5, focus mk3 lift
Silnik: 1,6 1,6
Rocznik: 2015, 2015
Postów: 440
Domyślnie Odp: Doposażenie - elektryczna klapa

Tam się nie wpinaj, to jest wtyczka haka, podłączenie się tam często generuje błędy.
Sorry ale zorganizuj sobie schematy bo tak za rączkę to nikomu nie będzie się chciało Cię prowadzić. Can wpinałem gdzieś w pobliżu belki pod fotelem kierowcy ale też nie mam pewności, schematy to podstawa.
__________________
Moje mody w mk5 : fotele w pełnej elektryce z pamięcią, grzane wszystkie, pełen ambient light, blis z ct, lane assist, tsr, przetwornica 12-230v, dynamic led , pełen keyless (w trakcie),el. kolumna kierownicza(w trakcie)
fixmax jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2021, 23:23   #229
Avamet
ford::beginner
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 09-03-2021
Skąd: Kamienna Góra
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 DTCI
Rocznik: 2017
Postów: 14
Domyślnie Odp: Doposażenie - elektryczna klapa

Cytat:
Napisał fixmax Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tam się nie wpinaj, to jest wtyczka haka, podłączenie się tam często generuje błędy.
Sorry ale zorganizuj sobie schematy bo tak za rączkę to nikomu nie będzie się chciało Cię prowadzić. Can wpinałem gdzieś w pobliżu belki pod fotelem kierowcy ale też nie mam pewności, schematy to podstawa.
Czy masz może schematy?Możesz udostępnić?Lub wiesz skąd wziąść?Głównie brakuje mi wejścia do CAN
Avamet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2021, 07:34   #230
sabaciontko
ford::professional
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 14-09-2015
Skąd: wherever
Model: Focus MK3, Mondeo MK5
Silnik: 1,6 TDCI(115KM) 2,0(180KM)
Rocznik: 2013,2015
Postów: 1,688
Domyślnie Odp: Doposażenie - elektryczna klapa

Schematy na [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - 15euro za godzinę dostępu. Pobierzesz wszystkie schematy jakie chcesz.
Podłączenie do wtyki haka nie generuje u mnie żadnych błędów.
sabaciontko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:47.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.