Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-12-2020, 09:14   #31
LordŁonoGrzmot
ford::beginner
 
Avatar LordŁonoGrzmot
 
Zarejestrowany: 21-02-2016
Skąd: Ożarów Mazowiecki
Model: Fokus Mk2
Silnik: 1.6 TDCI 131 KM
Rocznik: 2011
Postów: 34
Domyślnie Odp: usterka układu silniki, usterka swiatła stopu

Czyli nic mi to nie pomoże, szkoda zachodu.... No dobra widziałem ze niedaleko mnie na Bemowie, człowiek zajmuje się właśnie taka robotą... podrzucę do niego zegary i dam znać jakie efekty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: Obejrzę jeszcze raz na spokojnie wszystkie kable, jak nic nie znajdę to oddam zegary do remontu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Na całe szczęście ziomek który tym sie zajmuje mieszka 5 kilometrow ode mnie ^^ Dam znać jakie efekty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

LordŁonoGrzmot jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-12-2020, 15:26   #32
LordŁonoGrzmot
ford::beginner
 
Avatar LordŁonoGrzmot
 
Zarejestrowany: 21-02-2016
Skąd: Ożarów Mazowiecki
Model: Fokus Mk2
Silnik: 1.6 TDCI 131 KM
Rocznik: 2011
Postów: 34
Domyślnie Odp: usterka układu silniki, usterka swiatła stopu

Zadzwoniłem do pana od zimnych lutów, opisemeł swoją długa historie... Gościu mi powiedział, ze to kategorycznie nie to, ze nie po takich objawów i co najwyżej mogłem zegary spalić wiec ewentualnie trzeba kupić nowe, on przegra i taka zabawa za 200zł a robienie lurtów za 150zl, tak informacyjnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zabrałem się wiec do sprawdzenia całej instalacji którą robiłem i wszystkich elementów których dotykałem , po długiej grzebaninie zauważyłem ,ze moduł po lewej stronie kierowcy przy nogach ,jest chyba złe zapięty, nie był mi on przy tej robicie potrzebny, ale na początku tego nie widziałem(myślałem,ze są dwa moduły 112), podajże sprawdzałem, czy trzeba tam podpiąć fotel kierowcy,czy instalacje trzeba ciągnąc na drugą stronę (???). PO prawidłowym zapięciu wszystko zaczesało działać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.))
Dziękuje wszystkim zaangażowanym za pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
LordŁonoGrzmot jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:03.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.