Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-04-2019, 10:06   #2261
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Czas się rozglądać - opony na lato i ...

No właśnie - kup opony przyzwoite, bo kolejne auto na bank będzie na gorszych (starych).

weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2019, 21:38   #2262
pawex01
ford::average
 
Avatar pawex01
 
Zarejestrowany: 26-09-2018
Model: S-max
Silnik: 1,6 Ecoboost
Rocznik: 2011
Postów: 67
Domyślnie Odp: Czas się rozglądać - opony na lato i ...

Cytat:
Napisał CasualLounge Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Źle się wyraziłem. Nie brakuje mi środków na nowe opony, tylko chęci na inwestowanie w samochód, który okazał się rozczarowaniem.
Jeśli dalej myślisz o S-Max-ie to zrób tak jak radzą koledzy. W nawiązaniu do wcześniejszej naszej dyskusji ja zamieniłem małyszkę avant 1,9 TDI AVF na 1,6 Ecoboost i jak na razie jestem zadowolony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Miałem przyjemność jazdy S-maxem z silnikiem 2,0, i moim zdaniem 5 biegów w takim aucie i brak turbiny - to chyba jakieś nieporozumienie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pozdro
pawex01 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2019, 18:00   #2263
CasualLounge
ford::average
 
Avatar CasualLounge
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 20-01-2018
Skąd: Radom
Model: Ford S-Max
Silnik: 2.0 145KM
Rocznik: 2008
Postów: 89
Domyślnie Odp: Czas się rozglądać - opony na lato i ...

Cytat:
Napisał Parch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli masz zamiar pozostać przy S-MAX mk1 (obojętnie czy przed, czy po FL), to opony możesz przecież przełożyć. Nie ma znaczenia jaki to będzie silnik, o ile zakup opon będzie przemyślany.
Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No właśnie - kup opony przyzwoite, bo kolejne auto na bank będzie na gorszych (starych).
Cytat:
Napisał pawex01 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli dalej myślisz o S-Max-ie to zrób tak jak radzą koledzy. W nawiązaniu do wcześniejszej naszej dyskusji ja zamieniłem małyszkę avant 1,9 TDI AVF na 1,6 Ecoboost i jak na razie jestem zadowolony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Miałem przyjemność jazdy S-maxem z silnikiem 2,0, i moim zdaniem 5 biegów w takim aucie i brak turbiny - to chyba jakieś nieporozumienie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pozdro
Witam Was Panowie,

chciałbym się pochwalić. Udało mi się zakupić za 1.500zł Continental PremiumContact 6, produkcja 2019, rozmiar 225/50R17 - pewnie pamiętacie jak miałem ciągoty do Primacy3 215/55. Opony już założyłem, w przyszłości przełożę je do nowszego S-Max. Korzystając okazji zamieszczam pomiar bieżnika:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez CasualLounge ; 11-04-2019 o 18:05
CasualLounge jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2019, 20:09   #2264
woro_woro
ford::professional
 
Zarejestrowany: 27-03-2014
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2011
Postów: 1,271
Domyślnie Odp: Opony do s-maxa

Fajne opony w super cenie.
woro_woro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2019, 21:35   #2265
szynszyl
ford::professional
 
Avatar szynszyl
 
Zarejestrowany: 05-04-2004
Skąd: Jasło
Model: Smax
Silnik: 2.2 TDCi ograniczone by Heko :)
Rocznik: 2009
Postów: 1,492
Domyślnie Odp: Czas się rozglądać - opony na lato i ...

PremiumContact 6, produkcja 2017 koncowka - zero zuzycia - po 230 zl
__________________
225kM, 500Nm

1% podatku na mojego syna
szynszyl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 05:27   #2266
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Czas się rozglądać - opony na lato i ...

Cytat:
Napisał szynszyl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PremiumContact 6, produkcja 2017 koncowka - zero zuzycia - po 230 zl
Stare, to tanie. I nie wiadomo jak ściśnięte tyle czasu leżały. A rzadko są przechowywane prawidłowo, nawet w dużych hurtowniach.
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 06:34   #2267
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Czas się rozglądać - opony na lato i ...

https://www.sklepopon.com/artykuly/o...-michelin-2017
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 08:15   #2268
CasualLounge
ford::average
 
Avatar CasualLounge
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 20-01-2018
Skąd: Radom
Model: Ford S-Max
Silnik: 2.0 145KM
Rocznik: 2008
Postów: 89
Domyślnie Odp: Czas się rozglądać - opony na lato i ...

Ale to odnośnie wieku nowych opon, prawidłowo przechowywanych i traktowanych. Kupiłem kiedyś komplet Goodyear Eagle F1 Asimetric2 i jedna opona wyraźnie biła, że był problem z wyważeniem koła.
CasualLounge jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 08:24   #2269
szynszyl
ford::professional
 
Avatar szynszyl
 
Zarejestrowany: 05-04-2004
Skąd: Jasło
Model: Smax
Silnik: 2.2 TDCi ograniczone by Heko :)
Rocznik: 2009
Postów: 1,492
Domyślnie Odp: Czas się rozglądać - opony na lato i ...

Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Stare, to tanie. I nie wiadomo jak ściśnięte tyle czasu leżały
do 5 lat jako nowe idą, a to koniec 2017.... a jakie ścięcia? załozone to nie zrobie zdjęć. nieprzesadzajmy, bo rzeczuywiście wszyscy na nowiutkich jeżdzą i nie wyząbkowanych, z full robiona geometria jak to w s-maxie co rok...
__________________
225kM, 500Nm

1% podatku na mojego syna
szynszyl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 11:54   #2270
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Czas się rozglądać - opony na lato i ...

To coś się chyba zmieniło, bo ja znam wersję 3 lata dla nowych. Ale nie o to chodzi, tylko o to, że powciskane są jedna w drugą i przez rok takiego leżenia się odkształcają. A po pięciu to... szkoda gadać.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

We wszystkich poradnikach przeczytasz, ze tak się opon nie przechowuje. A tak jest w dużej katowickiej hurtowni.

Ostatnio edytowane przez weuek ; 12-04-2019 o 11:57
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:02.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.