Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-04-2019, 21:43   #221
vegeciak
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 15-03-2019
Model: a
Silnik: a
Rocznik: a
Postów: 230
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Cytat:
Napisał Fiesta Mk8 ST Line Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No i co masz na celowniku teraz? Ceed? Sprawdź jeszcze u dealerów bo cennika nie ma ale konfigurator przy zamówieniu już działa.
Dzięki za sugestię, jutro zadzwonię do kilku dealerów i zapytam, czy w ich "wewnętrznych" konfiguratorach jest możliwość dołożenia adaptacyjnego zawieszenia do Focusa 2019.75 w hatchbacku z silnikiem 1.5 EcoBoost.
Ale wielkich nadziei nie mam, skoro w niemieckim konfiguratorze jest wyraźny zapis, że opcja dostępna tylko dla dwulitrowego diesla. Najwyraźniej Ford całkowicie "wyciął" wielowahacz z benzynowych hatchbacków (poza nadchodzącym ST). Wcześniej liczyłem, że zostawi go w wersjach 1.5 EB z domówionym CCD, ale jak widać CCD też wyleciało z oferty (zostało tylko tam, gdzie zostaje wielowahacz).

Co mam na celowniku? W tej chwili nic, chyba czeka mnie w ten weekend kolejna wycieczka po dealerach różnych marek. Odświeżę sobie "cywilnego" Ceeda (zwykłą wersją jeździłem jeszcze w tamtym roku) i spróbuję przejechać się Mazdą 3.

Ewentualnie pogodzę się z belką w Focusie (ale wtedy rozważę pakiet ze zwykłymi LEDami i mniejszymi kołami albo zamówię ten pakiet co teraz i na własną rękę spróbuję zmienić koła na mniejsze). Zostaje jeszcze wersja ST, ale boję się o jej cenę i dźwięk wydechu (chociaż na filmach starsze Focusy ST nie wydają się aż tak głośne jak nowy Proceed GT).

Szkoda, że ten biały Focus ST-Line z otomoto ma pakiet zimowy, bo gdyby nie to, to może bym go kupił. Kolor go nie przekreśla, a poza skórą ma wszystko na czym mi zależy. No i jest do odbioru od ręki...

vegeciak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2019, 22:08   #222
Fiesta Mk8 ST Line
ford::professional
 
Avatar Fiesta Mk8 ST Line
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 04-07-2018
Skąd: Tarnów
Model: Fiesta Mk8 ST-Line, Mondeo Mk5 Turnier PS
Silnik: 1.0 EB, 2.0 ropniok
Rocznik: 2018, 2019
Postów: 1,040
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

To ja mam propozycję dla Ciebie. Kup focusa z pakietem Winter, jedź do firmy wklejającej szyby i zamień na zwykłą. Tę podgrzewaną sprzedasz z pocałowaniem ręki nawet w tej samej firmie bo jest ona droższa 2x od zwykłej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Fiesta Mk8 ST Line jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2019, 22:26   #223
fuji
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-12-2018
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 93
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

W moim przypadku decyzja zapadła i rezygnuję z już wyprodukowanego 1.5 EB 150 KM A8. Jak na tej klasy samochód to jeszcze takiej przygody z zakupem nigdy nie miałem. Jakby ktoś był zainteresowany konfiguracją to mogę podać szczegóły i namiary na dealera.
fuji jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2019, 22:27   #224
vegeciak
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 15-03-2019
Model: a
Silnik: a
Rocznik: a
Postów: 230
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Dam sobie tydzień/dwa na zastanowienie "co dalej". W tej chwili i tak nic mnie już nie goni. Przed zmianami nie zdążę, a miesiąc w jedną czy drugą nie robi większego znaczenia. Jestem tak zrezygnowany, że przyda mi się chwila odpoczynku.

Ostatnio edytowane przez vegeciak ; 11-04-2019 o 22:29
vegeciak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 06:44   #225
Focus591
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-01-2019
Skąd: Gdańsk
Model: Ford Focus
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2019
Postów: 30
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Cytat:
Napisał fuji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W moim przypadku decyzja zapadła i rezygnuję z już wyprodukowanego 1.5 EB 150 KM A8. Jak na tej klasy samochód to jeszcze takiej przygody z zakupem nigdy nie miałem. Jakby ktoś był zainteresowany konfiguracją to mogę podać szczegóły i namiary na dealera.
Napisałem na pw Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Focus591 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 07:57   #226
Janisek
ford::average
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 07-03-2007
Skąd: Świętochłowice
Model: Mondeo FL Kombi
Silnik: 1.5 165 KM
Rocznik: 2019
Postów: 128
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Cytat:
Napisał vegeciak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zostaje jeszcze wersja ST
Można się już zapisać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Janisek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 08:22   #227
playlikeapro
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 10-04-2019
Model: Focus
Silnik: 1,5 Ecoboost 150KM
Rocznik: 2019
Postów: 24
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Witam wszystkich. Pierwszy post na forum.

Konto musiałem założyć po przeczytaniu rewelacji z 2019.75. W tym tygodniu miałem podpisywać zamówienie na Titanium 150 A8. Oczywiście informacji o zmianach od dilera brak dopóki nie zadzwoniłem z konkretnym pytaniem czy wielowachacz wypada z hatchabcka.

Dostałem oczywiście potwierdzenie że tak. W rozmowie wyszło że jest chyba szansa że zostanie w st-line 182 KM ale czekam na potwierdzenie tego w postaci jakiegoś cennika itp.

Miałem kupować dość bogata wersję w okolicach 130 k cennikowo wiec obecnie zastanawiam się czy nie przesiąść się na vignalle jeżeli będzie miało zawias/ łopatki i zrezygnować z pierdół typu Blind Spot, B&o i wskazanego przez narzeczoną dachu panoramicznego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ford podpadł jak cholera, ale co zrobić jak Mazda ma moim zdaniem lekko za słaby silnik a ceed po prostu mi się nie podoba ( na zewnątrz i wewnątrz)

W ostateczności będę walczył o duży upust w przypadku belki. Ile realnie da się wyciągnąć procent? Obecnie w Krakowie dostałem około 14 %.
playlikeapro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 08:36   #228
Hooch180
ford::professional
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 05-03-2017
Skąd: Gliwice
Model: Ford Mustang GT 2019 EU
Silnik: 5.0L TiVCT Coyote (450KM)
Rocznik: 2019
Postów: 1,165
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Cytat:
Napisał playlikeapro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W ostateczności będę walczył o duży upust w przypadku belki.
Ja bym się nie zgodził na belkę w Focusie za żaden upust.
Hooch180 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 08:45   #229
fuji
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-12-2018
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 93
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Cytat:
Napisał playlikeapro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W ostateczności będę walczył o duży upust w przypadku belki. Ile realnie da się wyciągnąć procent? Obecnie w Krakowie dostałem około 14 %.
Rezygnuję z zakupu. Jeśli byłbyś zainteresowany to ja w Krakowie miałbym do odebrania za ok 3 tygodnie w tarej specyfikacji z wielowahaczem.
Ford Focus ST-Line HB 1.5 EcoBoost 150 KM A8 [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] (z zewn taki sam tyle, że z adaptacyjnymi LED'ami)
kolor - ruby red
pakiety :
- B&O - ICFAK
- bezprzewodowa ładowarka
- koło zapasowe dojazdowe z obręczą stalową
- comfort
- design pack 5
- family
- parking
- winter (w momencie zamawiania był z podgrzewanymi dyszami spryskiwaczy)
fuji jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 08:49   #230
bidżej
ford::professional
 
Avatar bidżej
 
Zarejestrowany: 01-08-2006
Skąd: Stuttgart
Model: Focus MK4
Silnik: 2.0 EcoBlue + A8
Rocznik: 2018
Postów: 1,419
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

...a gdyby tak zalozyc osobny watek do rozmowy o zamowieniach? Bo tu jest w tej chwili srogi offtop.
bidżej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:59.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.