Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-02-2018, 12:40   #781
koszka
ford::expert
 
Avatar koszka
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 01-11-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 Pb +LPG
Rocznik: 2007
Postów: 2,764
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?

Koledzy czy ma ktoś numer pinu (męskiego)w gnieździe od wtyczki do lusterka. Chodzi mi o te cieniutkie bolczyki ,które wchodzą do wtyczki lusterka. Gdzie takie cos można kupić. Będę robił w drugim Mondeo przejkladke lusterek z kierunkowskazami i potrzebuje jeden kabelek dołożyć.

koszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-06-2018, 13:04   #782
hipodrom
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 02-07-2017
Model: mondeo mk4
Silnik: tdci
Rocznik: 12
Postów: 13
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?

Temat jest bardzo długi i chaotyczny. Czy ktoś dla porządku mógłby odpowiedzieć na kilka pytań?

1. Jakie części potrzebne są by lusterka się składały w a) przedlifcie i w b) polifcie
2. Szacowany koszt części
3. Szacowany czas wymiany
4. Gdzie znaleźć jakąś instrukcje, jak wygląda sama robocizna? Czy laik da radę?
5. Czy można sprawić by lusterka same się składały przy zamykaniu auta centralnym zamkiem?

Dziękuję z góry.
hipodrom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-06-2018, 14:05   #783
koszka
ford::expert
 
Avatar koszka
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 01-11-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 Pb +LPG
Rocznik: 2007
Postów: 2,764
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?

A czytałeś cały watek czy Ci sie nie chciało? wszystko jest bardzo dobrze i dokładnie opisane tylko trzeba chcieć przeczytac i wyciagnąc wnioski co i jak.
koszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-06-2018, 14:28   #784
hipodrom
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 02-07-2017
Model: mondeo mk4
Silnik: tdci
Rocznik: 12
Postów: 13
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?

Cytat:
Napisał koszka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A czytałeś cały watek czy Ci sie nie chciało? wszystko jest bardzo dobrze i dokładnie opisane tylko trzeba chcieć przeczytac i wyciagnąc wnioski co i jak.
Właśnie przez takie posty wydłużamy temat, który ciągnie się od 2009r. Nie lepiej zebrać wszystkie informacje do jednego postu i go np. podwiesić? Czy na prawdę każdy zobligowany jest do przeczytania ponad 70 stron sprzed 9 lat?
hipodrom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-06-2018, 15:24   #785
koszka
ford::expert
 
Avatar koszka
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 01-11-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 Pb +LPG
Rocznik: 2007
Postów: 2,764
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?

Nie widzę problemu, żebyś wszystko zebrał w jednym poście....
Najlepiej na gotowe wszystko podane.
koszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-06-2018, 14:40   #786
VoSooler
ford::average
 
Avatar VoSooler
 
Zarejestrowany: 27-01-2017
Model: Ford Focus MK3 Titanium, Ford Mondeo MK4 Titanium
Silnik: 1.6 Ecoboost 150 KM, 1.6 EcoBoost 160 KM
Rocznik: 2011
Postów: 179
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?

Jestem za tym.
VoSooler jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-06-2018, 16:39   #787
koszka
ford::expert
 
Avatar koszka
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 01-11-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 Pb +LPG
Rocznik: 2007
Postów: 2,764
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?

Kolego hipodrom i co z Twoim kompendium na temat lusterek?
koszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-07-2018, 06:57   #788
hipodrom
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 02-07-2017
Model: mondeo mk4
Silnik: tdci
Rocznik: 12
Postów: 13
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?

Kolego Koszka,

Staram się nie wdawać w takie dyskusję, bo jest to zaśmiecanie tematu i utrudnia czytającym znaleźć takie informację. Skoro wywołałeś mnie już drugi raz to odpowiem.

Jakim prawem pytasz mnie o zebranie kompendium, skoro sam zaśmieciłeś ten wątek pojedynczymi pytaniami od str. 73 ? Jednak to Ty powinieneś być dużo bardziej wdzięcznym użytkownikom i się zrehabilitować. Śmieszne, bo później piszesz "Najlepiej na gotowe wszystko podane" - cóż za hipokryzja! Sam zebrałeś mnóstwo informacji od innych użytkowników, a teraz ze mną wdajesz się w pyskówki.

Mój pierwszy post miał na celu zwrócenie uwagi jak trudno znaleźć jest prostą odpowiedź na pytanie zawarte w temacie. I nie tyczy się to tylko tego tematu. Jest ładnie podwieszony [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , ale w rzeczywistości i tak trzeba przetrzepać 70 stron w każdym temacie, bo się okazuje, że użytkownik który polecał rozwiązanie X na stronie 20, później po 2 latach pisze, na stronie 60, że się popsuło i że jednak nie poleca. A niestety, ale 80% postów w tych działach to po prostu śmieci, które niestety trzeba czytać.

Pozdrawiam, bez odbioru.
hipodrom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-07-2018, 08:15   #789
koszka
ford::expert
 
Avatar koszka
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 01-11-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 Pb +LPG
Rocznik: 2007
Postów: 2,764
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?

Tylko w przeciwieństwie do Ciebie przeczytałem cały wątek i zadałem konkretne pytania doprecyzujace. Jestem oczywiście wdzięczny użytkownikom bo bardzo mi pomogli ale wątek przeczytałem cały i tego czego nie byłem pewien to dopytalem Choć teraz widzę że przeczytałeś całość skoro znalazłeś moje pytania��. Mnie udało się lusterka uruchomić i mam nadzieję że tobie również.Pozdrawiam
A najdłuższy był wątek o dodaniu bluetooth , ale też przeczytałem całość i też dołożyłem , ale musiałem przeczytać cały.
A tak to już jest na forum ,że nowi użytkownicy bez jakiegokolwiek szukania zadaj po raz enty pytania na które już były odpowiedzi tym samym zaśmiecając wątki i całe forum. I żeby nie było nie pisze o Tobie.

Ostatnio edytowane przez koszka ; 03-07-2018 o 08:25
koszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-09-2018, 13:31   #790
Belam
ford::beginner
 
Avatar Belam
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 13-01-2018
Skąd: Zgorzelec
Model: Mondeo
Silnik: 1.6 EcoBoost
Rocznik: 2013
Postów: 12
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?

Witam w moim mondeo forscan pokazuje że są moduły:
DDM - Modu drzwi kierowcy
Nr części: 9G9T-14B533-QC
Strategia: 9G9T-14C064-AC
Kalibracja: CG9T-14C065-AA

PDM - Zespół sterujący drzwiami pasażera
Nr części: 9G9T-14B533-TC
Strategia: 9G9T-14C108-AC
Kalibracja: CG9T-14C109-AA

z tego co znalazłem w innym wątku to są moduły z:
Cytat:
i zaczyna się problem bo w tym okresie nie było stosowanych innych modułów dopiero po 9-2012- zastosowano
9G9T-14B533-QC - Dla strony kierowcy Od: 03-09-2012 Podw.lus.ster.el/ogrz/z kier/oś.pr., Bez systemu kontroli martwego pola
9G9T-14B533-TC - Strona Pasażera Od: 03-09-2012 Podw.lus.ster.el/ogrz/z kier/oś.pr., Bez systemu kontroli martwego pola
oraz:
Cytat:
Napisał MaXyM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i uwaga 9G9T-14B533-QC nie ma pinow 3 i 14 ([Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] )
a w tym wątku znalazłem info że moduły poliftowe mają w standardzie składanie lusterek czy to znaczy że nie muszę wymieniać modułów tylko same lusterka? No i poliftowe lusterko z podświetleniem powinno mieć 9pin?
I jak sprawdzić widząc zdjęcie modułu których pinów brakuje?
I przy okazji przełącznik szyb/lusterek w przedliftem a poliftem czymś się różnią elektrycznie czy są takie same?
Belam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:59.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.