Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-04-2018, 16:24   #1
THE REEM
ford::beginner
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 02-04-2018
Skąd: Bydgoszcz
Model: mondeo
Silnik: 2.2
Rocznik: 2008/2009
Postów: 35
Domyślnie Pokrowiec ochronny na tylne fotele

Po długich poszukiwaniach znalazłem swojego mondziaka i jestem mega zadowolony. Żeby od razu go nie zniszczyć potrzebuje jakiś pokrowiec na tylne fotele tak, aby zakrywały góre kanapy, zagłówki , i jeśli jest to możliwe tylną część kanapy. Pokrowiec ma chronić przed psem, który baaardzo kłaczy. Ktoś ma coś takiego lub wie gzie szukać? Może jakiś link?
Z góry dzięki wszystkim za pomoc.

THE REEM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-04-2018, 17:19   #2
koszka
ford::expert
 
Avatar koszka
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 01-11-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 Pb +LPG
Rocznik: 2007
Postów: 2,764
Domyślnie Odp: Pokrowiec ochronny na tylne fotele

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
bardzo dobre maty, mój labrador na takich jeździ i jest zadowolony.
koszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-04-2018, 17:36   #3
THE REEM
ford::beginner
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 02-04-2018
Skąd: Bydgoszcz
Model: mondeo
Silnik: 2.2
Rocznik: 2008/2009
Postów: 35
Domyślnie Odp: Pokrowiec ochronny na tylne fotele

Mój jeździ tylko w bagażniku i czuje się tam wyśmienicie więc chodzi mi raczej o pokrowiec tylko na oparcie tylnej kanapy od strony bagaznika i górną cześć oparcia wraz z zagłówkami (zawsze kładzie tam mordke) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wiem... też czegoś takiego jeszcze nie widziałem ale mówią że kto pyta nie błądzi także może będę miał to szczęście że znajdzie się ktoś kto pomoże
THE REEM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-04-2018, 18:48   #4
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Pokrowiec ochronny na tylne fotele

Napisz do producenta tych zalinkowanych pokrowców, to może uszyje ci taki, jaki chcesz.

Tez mam taki i dopiero jako trzeci z kolei spełnił moje oczekiwania. W bagażniku wożę wyposażenie bagażnika (cały czas) oraz bagaże, a pies to członek mojej rodziny. :-)
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-04-2018, 20:20   #5
koszka
ford::expert
 
Avatar koszka
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 01-11-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 Pb +LPG
Rocznik: 2007
Postów: 2,764
Domyślnie Odp: Pokrowiec ochronny na tylne fotele

Cytat:
Napisał THE REEM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mój jeździ tylko w bagażniku i czuje się tam wyśmienicie więc chodzi mi raczej o pokrowiec tylko na oparcie tylnej kanapy od strony bagaznika i górną cześć oparcia wraz z zagłówkami (zawsze kładzie tam mordke) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wiem... też czegoś takiego jeszcze nie widziałem ale mówią że kto pyta nie błądzi także może będę miał to szczęście że znajdzie się ktoś kto pomoże
pies w bagażniku ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
koszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-04-2018, 20:33   #6
peteypee
ford::professional
 
Zarejestrowany: 13-07-2014
Skąd: KRK
Model: Mondeo MK3/ mk4/ Jag XF
Silnik: 2.0, 2.0 Pb/ 4.2SC Pb+LPG
Rocznik: 2002 / 2008 / 2010
Postów: 1,295
Domyślnie Odp: Pokrowiec ochronny na tylne fotele

Jak kombi to i w bagażniku da radeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja amstaffki wożę na tylnej kanapie. Uszyte mam cos takiego jak w linkach wyżej tylko boki na zamkach.
Generalnie sa maty do bagażnika albo na kanapę. Obstawiam ze najlepszym wyjściem bedzie takie na kanapę zakladane na zaglowki tylko założone do tylu. Ewentualnie krawcowa materiał i na wymiarGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
peteypee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2018, 17:53   #7
szczerba
ford::advanced
 
Avatar szczerba
 
Imię: Bogdan
Zarejestrowany: 24-04-2008
Skąd: Smokolandia
Model: MK5
Silnik: 2,0 EcoBlue 190KM
Rocznik: 2021
Postów: 283
Domyślnie Odp: Pokrowiec ochronny na tylne fotele

Cytat:
Napisał koszka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pies w bagażniku ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mój sznaucer olbrzym miał w mondeo kombi więcej miejsca w bagażniku niż ja i pasażer obok na siedzeniach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Nie znoszę chamstwa i bezdennej głupoty!
https://www.motostat.pl/user_images/100346/icon5.png
szczerba jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2018, 17:56   #8
THE REEM
ford::beginner
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 02-04-2018
Skąd: Bydgoszcz
Model: mondeo
Silnik: 2.2
Rocznik: 2008/2009
Postów: 35
Domyślnie Odp: Pokrowiec ochronny na tylne fotele

Mój jest dziwny ale do bagaznika wskakuje szybciej jak klapa się do końca otworzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W bagażniku lepiej się czuje niż z przodu i dla mnie też bardziej komfortowo bo mi nie przeszkadza a straszna z niego przylepa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A mam mieszańca bokser-amstaf (28kg). Weuek dzięki za rade- napisze do nich w najbliższych dniach.

Bump:
THE REEM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-04-2018, 22:13   #9
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Pokrowiec ochronny na tylne fotele

Mój też teraz waży dokładnie 28 kg. Spokojnie się mieści na kanapie, a najczęściej to z pasażerem obok. Jest przypięty pasem za szelki. W bagażniku nie dość, ze jest twardo, to obijałby się o boki i rzeczy w bagażniku. Ale i tak nie ma miejsca, bo to hatchback. Wcześniej miał sedana i kolejny tez będzie sedan, więc nic się w tej kwestii u psa nie zmieni.

Ostatnio edytowane przez weuek ; 17-04-2018 o 22:18
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2018, 06:01   #10
arturek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar arturek
 
Zarejestrowany: 13-02-2004
Skąd: Kraków
Model: Focus mk4
Silnik: 1.5L EcoBoost /150KM
Rocznik: 2019
Postów: 7,536
Domyślnie Odp: Pokrowiec ochronny na tylne fotele

Witam

Mam podobne pokrowce na siedzenia do przewozu psa
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

a i tak po wilczurze, auto jest całe w kudłach
wożę też psa w bagażniku kombi - też bagażnik cały w sierści

pozdrawiam
Arturek
__________________
------------------------------------------------------------------
INSTRUKCJE.pdf / nowy eTIS / chemia_Forda /
arturek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.