Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-04-2018, 07:32   #81
Feft
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-03-2008
Skąd: Śląsk
Model: Focus MK3FL Titanium
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2017
Postów: 11
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

U mnie aktualizacja przeszła z drobnymi problemami. Plik miał nazwę "WF06XXGCC6HK84583.zip" (to nie jest mój VIN). Aktualizacja trwała ok. 30 min., na ekranie pojawiła się strzałeczka, ale komunikat pojawił się tylko na chwilę i nie zdążyłem go przeczytać. Nie mogłem wgrać pliku xml z logiem (niestety nie zrobiłem jego kopii, ale w treści pliku pojawiały się "krzaki", czyli nieczytelne znaki). Dzisiaj rano jeszcze raz włożyłem pendrive, znowu pojawił się komunikat o aktualizacji, a po kilku minutach, że aktualizacja już się skończyła. Wygenerował się nowy log i on był poprawny (zaczytał się na stronie forda). Może powtórzenie aktualizacji pomoże kolegom, którzy nie mogą wgrać logu?
Podobnie jak u @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] nie pojawił się komunikat "Not Right Now".

Feft jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2018, 15:16   #82
chrisjan
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-04-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MKV
Silnik: 1.5 EB 160KM
Rocznik: 2018
Postów: 64
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

A swoja drogą.... jak zaktualizować mapy?
U mnie po akutalizacji, wersja map nie uległa zmianie (zostało tak jak przed F6), ale uzłałem że F7 poprostu nie została jeszcze oficjalnie wypuszczona.
Natomiast jak w weekend zaktualizowałem sync'a szfagrowi, to ten zaktualizował się do 3.0, ale mapa została 4 15. Czyli wychodzi na to że ta aktualizacja zupełnie nie rusza map.
Jak je zaktualizować?

Ostatnio edytowane przez chrisjan ; 04-04-2018 o 15:40
chrisjan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2018, 20:19   #83
Misiek_WR
ford::beginner
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 02-01-2017
Skąd: Wrocław
Model: Ford S-Max II
Silnik: 2.0 TDCI 150 km
Rocznik: 2016
Postów: 36
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Mapy nie mają jeszcze ogólnie udostępnionej aktualizacji jak w przypadku samej platformy Sync 3. Na to musimy jeszcze poczekać - według infolinii Forda max do końca maja (pożyjemy zobaczymy). Jeśli nie chcesz lub nie możesz czekać są rozwiązania upgradu map wcześniej np: z pomocą kolegów z forum.
Misiek_WR jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-04-2018, 17:04   #84
bartulko
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-10-2016
Model: Monedo Titanium 2016
Silnik: 2.0 EB (AT) 203KM
Rocznik: 12.2016
Postów: 122
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Dziękuję wszystkim za udostępnienie stronki do upgradu. Wszystko poszło bezproblemowo. Ciekawe dlaczego serwis tego nie robi podczas przeglądów.
Na pewno zmieniła się prezentacja auta czujników podczas podjazdu do przeszkody. Jest deko inne.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMG_20180331_182447.jpg (93.9 KB, 344 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMG_20180331_232229.jpg (81.4 KB, 287 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMG_20180331_234548.jpg (92.5 KB, 306 wyświetleń)
bartulko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-04-2018, 20:29   #85
elfi
ford::advanced
 
Imię: Daro
Zarejestrowany: 03-01-2014
Skąd: ZG
Model: Ford Kuga 1.5 Titanium
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Postów: 339
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał bartulko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jest deko inne
Zgadza się, jest deko inne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i wskażnik nawi też..
elfi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-04-2018, 19:53   #86
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 717
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

mam i ja !!! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2018, 21:03   #87
mario70byd
ford::beginner
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 01-11-2017
Model: Kuga
Silnik: 1,5 EcoBoost
Rocznik: 2017
Postów: 22
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Czy poza subiektywną radością, że mamy "wyższy numerek" w nazwie softu, wiadomo co ta nowa wersja wnosi? Czy gdziekolwiek zostało opublikowane tzw. Release notes?

Zmiana z 2.3 na 3.0 sugerowałaby wprowadzenie raczej istotnych zmian / poprawek.
mario70byd jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2018, 21:33   #88
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,054
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał mario70byd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Czy gdziekolwiek zostało opublikowane tzw. ...wprowadzenie raczej istotnych zmian / poprawek.
Przecież zostało to wyraźnie napisane na ekranie: zmiany: "ciągły rozwój oprogramowania"... Istotne zmiany - diametralnie zmieniła się ikona navi: była "gwiazdka" jest "strzałka". Ja osobiście to się dziwię, że zrobiono z tego jedynie wersję 3.0... Moim zdaniem spokojnie kwalifikowało się to na 10.x...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-04-2018, 09:06   #89
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 717
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Nie mam pewności ale wydaje mi się że dodano między innymi taki bajer.
Cały RDS jest wyświetlany na ekranie głównym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-04-2018, 09:15   #90
zdzichu500
ford::average
 
Imię: Zdzich
Zarejestrowany: 28-08-2017
Skąd: Kraków
Model: S-Max
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2017
Postów: 79
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Nie zapominajmy o najważniejszym: zmieniono też kolor ostrzeżeń przy zbliżaniu się do przeszkody z żółtego na pomarańczowy. Teraz chyba w nic nie uderzę, nie to co z żółtymi ostrzeżeniami...
zdzichu500 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ford , mondeo mk5 , navigacja



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:55.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.