Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-03-2018, 14:24   #31
malatxxx
ford::advanced
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 07-04-2017
Skąd: Okolice Głogowa
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 350
Domyślnie Odp: Test klimatyzacji forscan

Cytat:
Napisał aurerum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
na wyłączonej było 610 ,a na włączonej tak jak na fotce.Trzeba poczekać na większe temp. i wtedy sprawdzić ? Wentylator się załączył to coś tam tego czynnika jest
wiesz albo czy ktoś wie jakie jest dolne ciśnienie graniczne potrzebne aby klima wystartowała ?

malatxxx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2018, 16:12   #32
aurerum
ford::professional
 
Imię: Mieczysław
Zarejestrowany: 29-01-2012
Skąd: Sędziszów
Model: Mondeo mk4 ,Puma 1,7
Silnik: 1.8 tdci
Rocznik: 2007
Postów: 1,083
Domyślnie Odp: Test klimatyzacji forscan

U mnie przy 610 ruszyła ,ale dopiero przy 11 stopniach na plusie, jak było mniej niż 11 stopni w ogóle nie kręcił się wentylator.
aurerum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2018, 17:31   #33
malatxxx
ford::advanced
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 07-04-2017
Skąd: Okolice Głogowa
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 350
Domyślnie Odp: Test klimatyzacji forscan

Cytat:
Napisał aurerum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie przy 610 ruszyła ,ale dopiero przy 11 stopniach na plusie, jak było mniej niż 11 stopni w ogóle nie kręcił się wentylator.
sam już nie wiem ,czytałem że niby działa od +4 albo +5 ,trzymam auto w garażu na termometrze 11 stopni i nie działała wczoraj na dworze 16 i ruszyła może przy wyższej temperaturze czynnik zwiększa swoją objętość (ciśnienie ) i czujnik ciśnienia łaskawie zezwolił na start kompresora
malatxxx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2018, 17:53   #34
aurerum
ford::professional
 
Imię: Mieczysław
Zarejestrowany: 29-01-2012
Skąd: Sędziszów
Model: Mondeo mk4 ,Puma 1,7
Silnik: 1.8 tdci
Rocznik: 2007
Postów: 1,083
Domyślnie Odp: Test klimatyzacji forscan

należałoby się dowiedzieć jaka temperatura powietrza powinna być na wylocie.Kiedyś rozmawiałem z gościem od klimy i mówił że na wylocie powinno być 6-7 stopni.To jeśli na zewnątrz jest 5 lub 7 stopni to w sumie po co miałaby klima się załączać .Na razie na twoim miejscu to nic bym nie ruszał.Poczekałbym do lata i wtedy będziesz wiedział jak klima chłodzi.
aurerum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2018, 18:51   #35
zaku75
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 10-06-2006
Skąd: Czeladż
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2016
Postów: 64
Domyślnie Odp: Test klimatyzacji forscan

Cytat:
Napisał malatxxx Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sam już nie wiem ,czytałem że niby działa od +4 albo +5 ,trzymam auto w garażu na termometrze 11 stopni i nie działała wczoraj na dworze 16 i ruszyła może przy wyższej temperaturze czynnik zwiększa swoją objętość (ciśnienie ) i czujnik ciśnienia łaskawie zezwolił na start kompresora
Jeżeli trzymasz auto w garażu to usłyszysz jak sprężarka się załącza i na chwilowym spalaniu zaczyna przynajmniej u mnie skakać spalanie 0,5 0,6 0,5 jak wyłączę jest cały czas 0,5 wiatrak się nie kręci, zakupiłem taki ciulaty termometr cyfrowy i rzeczywiście temperatura spada do ok 7*C czyli o 3 stopnie mniej. Co najgorsze ja już rozprułem wiązkę i przylutowałem ten fioletowy kabelek bo myślałem że jest padnięty
zaku75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2018, 20:43   #36
malatxxx
ford::advanced
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 07-04-2017
Skąd: Okolice Głogowa
Model: mondeo mk4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 350
Domyślnie Odp: Test klimatyzacji forscan

Cytat:
Napisał aurerum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
należałoby się dowiedzieć jaka temperatura powietrza powinna być na wylocie.Kiedyś rozmawiałem z gościem od klimy i mówił że na wylocie powinno być 6-7 stopni.To jeśli na zewnątrz jest 5 lub 7 stopni to w sumie po co miałaby klima się załączać .Na razie na twoim miejscu to nic bym nie ruszał.Poczekałbym do lata i wtedy będziesz wiedział jak klima chłodzi.
klima też grzeje ,dlatego powinna się załączyć ,ja często mierzę ile stopni jest na wylocie z kratki w lecie to miałem 8-9 stopni (jak działała)

Bump:
Cytat:
Napisał zaku75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeżeli trzymasz auto w garażu to usłyszysz jak sprężarka się załącza i na chwilowym spalaniu zaczyna przynajmniej u mnie skakać spalanie 0,5 0,6 0,5 jak wyłączę jest cały czas 0,5 wiatrak się nie kręci, zakupiłem taki ciulaty termometr cyfrowy i rzeczywiście temperatura spada do ok 7*C czyli o 3 stopnie mniej. Co najgorsze ja już rozprułem wiązkę i przylutowałem ten fioletowy kabelek bo myślałem że jest padnięty
wszystko to wiem,u mnie na spalaniu wzrasta do 0,7 ale to zależy od temperatury na zewnątrz w gorące dni to ponad litr potrafi pokazać
malatxxx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.